Як увімкнути та вимкнути автозаповнення пароля на Android

Якщо ви були користувачем Android, ви повинні знати про пароль автозаповнення, який Android запитує, коли ви вводите новий пароль у будь-якій програмі.

Чи корисна ця функція чи вона забирає від вас особисту інформацію, яка в іншому випадку повинна бути конфіденційною? Давайте отримаємо детальну інформацію про це та дізнаємося, як можна вмикати та вимикати цю функцію автозаповнення пароля.

Що таке пароль автозаповнення?

Коли Android Oreo 8.0 вийшов на ринок, Google розробив фреймворк автозаповнення, який спростив процес заповнення паролів у різних програмах. Коли Google зберігає таку інформацію, як ваш пароль, дані картки, адресу тощо, це допоможе вам отримати цю інформацію, де потрібно, одним дотиком. Функція автозаповнення Google також добре працює з програмами для керування паролями.

Нині функціонує багато сайтів і додатків, які надають вам такі можливості, як автозаповнення. Автозаповнення є зручним інструментом, тому його можна використовувати в різних місцях, як-от адреса електронної пошти, ім’я, дані кредитної картки тощо. Автозаповнення може допомогти вам заповнити всі ці дані у формі.

Використання автозаповнення пароля

З технічним прогресом люди щодня створюють кращі технології. Вам може бути цікаво, чому Google вирішила придумати таку функцію, як автозаповнення. Яка була необхідність думати про щось як пароль автозаповнення? Чи це успішно, чи є якісь лазівки, пов’язані з автозаповненням паролів? Давайте дізнаємося, як використовується ця функція.

Економить час

Функція автозаповнення економить час, який ви витрачаєте на повторне введення інформації. Якщо ви використовуєте автозаповнення для заповнення такої інформації, як ваш пароль, дані картки, електронна адреса тощо, ви заощаджуєте багато часу, вводячи дані одним клацанням миші. Це не тільки економить зусилля, але й економить багато часу.

Покращує безпеку

Якщо вам потрібно запам’ятати та запам’ятати всі свої паролі, ви будете прагнути зробити їх короткими та легшими. З автозаповненням вам не доведеться турбуватися про запам’ятовування цих паролів; отже, ви можете зберігати надійні паролі, забезпечуючи додатковий захист своїх облікових записів. Це також рятує вас від випадків, коли ви можете потрапити в неприємності, оскільки забули важливий пароль.

Зменшує напругу

Потрібно багато зусиль, щоб запам’ятати велику кількість паролів окремо. Ви можете зіпсувати їх або забути, і вам, можливо, доведеться щоразу скидати пароль. Функція автозаповнення вирішує цю проблему за вас, зберігаючи ваші паролі, тому вам не потрібно запам’ятовувати кожен із них окремо.

Рятує вас від клопоту та плутанини

У більшості випадків люди використовують один і той самий пароль для більшості своїх облікових записів у соціальних мережах, щоб запам’ятати пароль. Але це може виявитися неправильним рішенням, оскільки як тільки хтось дізнається про ваш єдиний пароль, він може отримати інформацію про всі ваші облікові записи.

Тому ви можете використовувати паролі автозаповнення для запам’ятовування кожного пароля, таким чином зберігаючи різні паролі для різних програм соціальних мереж. Ви вбережете всі свої облікові записи від злому та позбавите себе від спроб запам’ятати різні паролі для різних облікових записів.

Найкращі програми, які дозволяють виконувати автозаповнення на Android

Якщо ви є користувачем Android, вбудований менеджер паролів Google може допомогти вам легше виконати завдання автозаповнення. Однак інші програми можуть допомогти вам виконати те саме завдання. Їх спосіб роботи та обсяг зберігання даних можуть відрізнятися. Вони можуть працювати в різних областях і способах надання однієї послуги.

  8 найкращих поштових клієнтів для Android у 2019 році

Давайте зберемо інформацію про деякі з цих програм керування паролями та подивимося, які функції вони пропонують.

Вбудований менеджер паролів Google

Вбудований менеджер паролів Google допоможе вам зберігати паролі та отримувати доступ до них у будь-який час. Це економить ваш час, зберігаючи ваші дані, тож вам не доведеться повторно вводити їх щоразу, коли ви входите в обліковий запис або входите в іншу програму.

особливості

 • Створюйте та зберігайте унікальні паролі: Менеджер паролів Google допоможе вам створити нові паролі для щойно створених облікових записів. Потім він зберігає цей щойно згенерований пароль і надає його вам, коли це буде потрібно.
 • Захист ваших збережених паролів: Менеджер паролів Google зберігає ваші паролі, а також забезпечує їх безпеку завдяки вбудованій системі безпеки. Ви можете бути впевнені, що ніхто з ваших паролів не зможе побачити або використати будь-яка третя сторона.
 • Автоматичне заповнення паролів за потреби: Менеджер паролів Google допомагає вам автоматично заповнювати паролі в різних облікових записах і програмах, коли це потрібно.
 • Пропонуйте надійні паролі. Коли ви створюєте пароль для нового облікового запису, Google пропонує надійні паролі, які допоможуть захистити ваш обліковий запис.
 • Сповіщати вас про небезпечні паролі.
 • Блокує несанкціонований доступ.

Менеджер паролів Google допомагає впоратися з усіма проблемами з паролем і допомагає отримати доступ до збереженої інформації в будь-який час. Ви можете використовувати його, щоб заощадити свій час і клопоти, пов’язані з керуванням кількома паролями одночасно.

1Пароль

Якщо ви шукаєте альтернативу, яка полегшить вам введення та запам’ятовування паролів, ви можете покластися на 1Password, щоб виконати це завдання за вас. 1Password спрощує вхід в облікові записи, зберігаючи облікові дані з вашого веб-сайту та мобільних програм. Щоразу, коли ви починаєте вхід в інший обліковий запис, ви можете використовувати 1Password, щоб заповнити необхідні поля зі збережених даних.

Ви можете швидко, легко та плавно отримати доступ до всіх збережених даних, не витрачаючи багато часу. Ви можете ввійти в будь-яку програму за допомогою збереженої інформації, не виходячи з поточної сторінки. Швидкий доступ працює як комбінація клавіш. Він пропонує облікові дані щоразу, коли ви намагаєтесь увійти в нову програму чи обліковий запис. Ви також можете шукати дані облікового запису, які шукаєте, у спадному меню та вибирати з широкого діапазону доступних варіантів.

1Password також захищає вас від потенційного шахрайства, записуючи URL-адресу оригінального веб-сайту та зупиняючи опцію автозаповнення, якщо ви випадково відкриєте сканований веб-сайт. Ви можете зберігати свої паролі на кількох пристроях, включаючи iOS, Windows, Linux тощо.

LastPass

Коли запам’ятовувати паролі стає завданням, у вас можуть виникнути проблеми з доступом до інформації на вашому пристрої. LastPass — це простий у використанні менеджер паролів, який зберігає ваші паролі, дані карток тощо, тож ви не витрачаєте час на щоденне введення даних у різні форми. Вам потрібно просто натиснути на збережені дані, і вся необхідна інформація у формі буде заповнена автоматично.

особливості

 • LastPass збирає інформацію з розширення вашого браузера та дає змогу автоматично заповнювати її, не відкриваючи сховище кілька разів.
 • Зберігайте та автоматично заповнюйте інформацію на своїх мобільних пристроях одним клацанням миші.
 • Створюйте новий пароль за допомогою LastPass кожного разу, коли ви створюєте новий обліковий запис. Після створення ви можете зберегти цей пароль у програмі та мати до нього доступ у будь-який час.
 • Зберігайте облікові дані, кредитні картки, адреси та іншу важливу інформацію на LastPass.
 • Ваші дані залишаються в безпеці від хакерів і сторонніх джерел.
 • Економте час завдяки автоматично збереженій інформації, щоб ви не заповнювали інформацію у формі повторно.
 • Усуньте будь-які помилки, які можуть виникнути, якщо вам доведеться запам’ятовувати кожен пароль окремо.
 • Інформація, яку ви вводите та зберігаєте в сховищі, зашифрована, тому вам не потрібно турбуватися про витік вашої особистої інформації.
 • Щоразу, коли вам потрібно заповнити форму, клацніть піктограму LastPass, щоб автоматично заповнити всю інформацію.
 • Підтримує кілька пристроїв, таких як android, Mac, iPhone тощо.
  Як отримати доступ до ігор Sega Forever за межами США [Android]

Ви можете використовувати LastPass, щоб зберегти пароль, адресу доставки чи інші деталі та отримати до них доступ за лічені секунди, коли це буде потрібно. LastPass працює розумно, щоб надавати вам відповідні дані в міру необхідності.

Bitwarden

Підвищте свою продуктивність і спростіть керування паролями за допомогою Bitwarden. Bitwarden гарантує безпеку всієї вашої особистої інформації та паролів, гарантуючи, що вам не доведеться повторно вводити всю інформацію знову і знову. Ви можете створювати та керувати унікальними паролями для всіх своїх програм і облікових записів за допомогою Bitwarden.

особливості

 • Bitwarden надає вам кросплатформний доступ для всіх ваших цифрових пристроїв, включаючи мобільні телефони, планшети та ноутбуки. Ви можете зберегти кілька паролів у програмі, і керувати ними не складно, якщо ви використовуєте Bitwarden.
 • Він підтримує 40 різних мов, тому мова ніколи не є перешкодою.
 • Bitwarden забезпечує надійний захист усіх ваших програм за лічені хвилини. Він простий у використанні, тому вам не потрібні величезні знання, щоб зрозуміти його використання. Керувати паролями за допомогою програми стало легко, і ви можете бути впевнені, що введення, вивчення та збереження паролів більше не викликає клопоту.
 • Наскрізне шифрування з Bitwarden гарантує, що жодні ваші особисті дані чи паролі не потраплять до третіх сторін, і вся ваша інформація залишається в безпеці. Ви можете довіряти додатку щодо його підзвітності та безпеки та бути впевненим, що будь-яка інформація, яку ви введете, нічого не буде передано стороннім ресурсам.

Багато компаній вважають за краще використовувати Bitwarden, оскільки це одна з найкращих програм для керування паролями. Це допоможе вам легко отримати доступ до збереженої інформації та заповнити важливі форми за лічені секунди. Це також заощадить вам багато часу та зусиль, тому використання Bitwarden є чудовим вибором для збереження та автоматичного заповнення паролів у будь-якій програмі.

Він надається безкоштовно, якщо ви плануєте використовувати Bitwarden для особистих цілей. Вам не потрібно нічого платити, щоб скористатися всіма функціями програми. Однак, якщо ви плануєте використовувати його в бізнес-цілях, вам, можливо, доведеться заплатити певні збори, щоб скористатися всіма функціями, які пропонує Bitwarden.

Проблеми безпеки, пов’язані з автозаповненням

Основна мета запровадження автозаповнення — полегшити вашу роботу. Однак існує багато ризиків, пов’язаних із використанням автозаповнення, які можуть викликати у вас занепокоєння. Ці ризики включають той факт, що оскільки це онлайн-джерело, фальшивий браузер може обдурити менеджер автозаповнення, щоб він надав йому конфіденційну інформацію.

 • Хакери можуть додати невидиму форму автозаповнення у веб-переглядач, і ваше автозаповнення, ідентифікуючи її як звичайну форму, може автоматично заповнювати інформацію на сторінці, що призведе до витоку важливої ​​та конфіденційної інформації.
 • Багато людей використовують один і той самий пароль для кількох облікових записів, а це означає, що коли ваш один пароль витікає в Інтернет, ви в кінцевому підсумку втрачаєте всі свої облікові записи в Інтернеті.
 • Витік інформації до сторонніх облікових записів навіть після значної безпеки є серйозною проблемою. Ви можете зберегти свою інформацію конфіденційною. Однак програма може так чи інакше передавати вашу інформацію в інші джерела.
  Як виправити помилку «Пристрій не сертифіковано Google» на Android

Ці випадки були серйозною причиною для занепокоєння, оскільки паролі є важливою інформацією. Якщо вони комусь розкриті, це означає, що ваша важлива та конфіденційна особиста інформація стає доступною людям. Потім вони можуть використати цю інформацію проти вас і створити вам багато проблем.

Як увімкнути або вимкнути автозаповнення Android

Увімкнути або вимкнути автозаповнення не є дуже складним завданням. Щоб увімкнути автозаповнення та полегшити собі життя, потрібно виконати низку простих кроків. Щоб увімкнути автозаповнення в Google, ви повинні слідувати покроковим інструкціям, наведеним нижче.

 • Відкрийте програму налаштувань на своєму пристрої.
 • Прокрутіть униз до опції системи. Натисніть там «Клавіатура та введення».
 • Потім ви можете натиснути «Додатково», і розділ розгорнеться.
 • Торкніться опції «Послуга автозаповнення» в меню.
 • Знову натисніть опцію «Сервіс автозаповнення».
 • Тут ви побачите список програм, які можна використовувати для керування автозаповненням на вашому пристрої. Google додається до цього списку за замовчуванням. Ви також можете додати інші програми на свій вибір.
 • Торкніться опції «Додати послугу».
 • Тепер вам буде запропоновано вибрати менеджер паролів. Ви можете вибрати Google або будь-який інший додаток на свій смак. Потім ваш пристрій попросить вас підтвердити свій вибір. Натисніть кнопку «ОК». Тепер на вашому пристрої буде ввімкнено автозаповнення.
 • Ви можете вимкнути опцію автозаповнення, натиснувши кнопку «Немає», коли буде запропоновано вибрати програму для автозаповнення.
 • Тепер ви знаєте про кроки, які потрібно виконати, щоб увімкнути автозаповнення на своєму пристрої. Функція автозаповнення полегшує ваше життя, тому вам слід увімкнути її на своєму пристрої, щоб не вивчати різні паролі для різних облікових записів і сайтів.

  Висновок

  З розвитком технологій кожен придумує нові ідеї, які полегшують його життя. Автозаповнення — одна з функцій, яка дозволяє зберігати паролі для різних облікових записів. Багато програм для керування паролями зберігають вашу інформацію та надають її для заповнення форм, коли це потрібно.

  Ви можете скористатися вбудованим менеджером паролів Google або встановити програми із зовнішніх джерел, щоб виконати це завдання. Переконайтеся, що ви розумієте аспект безпеки, пов’язаний із наданням і введенням паролів в Інтернеті, тому будьте обережні.

  Ви можете використовувати Генератор випадкових паролів techukraine.net для створення надійних паролів для своїх облікових записів в Інтернеті.