Як увімкнути та використовувати розділений екран у Microsoft Edge

Categories:

Протягом багатьох років ринок браузерів був більш-менш однаковим, і Chrome значною мірою домінував у просторі UI/UX. Однак у 2022 році браузер Arc винайшов нові способи взаємодії з вкладками та закладками та загальним інтерфейсом користувача. Вівальді, з іншого боку, підтримує вкладки, щоб розділити екран на кілька макетів протягом найдовшого часу. І зараз корпорація Майкрософт працює над проектом під назвою «Фенікс», який повністю переосмислює інтерфейс користувача браузера Edge. Очікується, що оновлений Microsoft Edge буде запущено з Windows 12. Тим не менш, уривки та частини нового Edge вже надійшли на канал Canary. Отже, якщо ви хочете ввімкнути та спробувати функцію розділеного екрана в Microsoft Edge, дотримуйтеся цього посібника.

Увімкніть розділений екран у Microsoft Edge (2023)

У цьому підручнику ми докладно розповідаємо, як увімкнути розділені вкладки екрана в Microsoft Edge і використовувати цю функцію для підвищення продуктивності. Також ми пояснили, як користуватися функцією та всі її нюанси.

  Що таке мікротранзакції і чому люди їх ненавидять?

Увімкніть розділені вкладки екрана в Microsoft Edge

1. Наразі функція розділеного екрана доступна лише на каналі Canary Microsoft Edge. Тож завантажте збірку Edge Canary із сайту посилання тут.

2. Після встановлення відкрийте Edge Canary і вставте наведений нижче шлях в адресний рядок. Потім натисніть Enter.

edge://flags/#edge-split-screen

3. Це приведе вас безпосередньо до відповідного прапора Edge. Тут відкрийте спадне меню поруч із прапорцем і ввімкніть «Розділений екран Microsoft Edge».

4. Тепер натисніть «Перезавантажити» у нижньому правому куті. Це знову відкриє браузер Edge і застосує зміни, тобто ввімкне функцію розділеного екрана.

Як використовувати розділений екран у Microsoft Edge

Після того, як ви ввімкнули функцію розділеного екрана в Edge, настав час перевірити її. Нижче наведено різні способи відкриття веб-сайтів у режимі розділеного екрана в Microsoft Edge:

1. Якщо ви хочете мати два екрани поруч на одній вкладці, відкрийте веб-сторінку та клацніть правою кнопкою миші на посиланні. Потім виберіть «Відкрити посилання в розділеному вікні».

2. Це миттєво розділить екран під тією самою вкладкою та відкриє посилання у вікні розділеного екрана праворуч. Тепер ви можете працювати пліч-о-пліч, не переходячи між різними вкладками.

  Виправити системну помилку Nox Player

3. Якщо ви вже відкривали веб-сайти або посилання в окремих вкладках, натисніть кнопку «Розділити вікно» в меню панелі інструментів (поруч з адресним рядком), щоб швидко розділити екран.

4. Далі ви можете вибрати вкладку, до якої хочете отримати доступ, праворуч, і вона відкриється тут же.

5. Найкраще те, що ви також можете налаштувати розмір розділеного екрана. Просто перетягніть повзунок ліворуч або праворуч, і розмір вікна буде скориговано.

6. Якщо ви більше не бажаєте використовувати функцію вкладок розділеного екрана, ви можете перемістити поточний розділений екран на нову вкладку. Просто натисніть кнопку з трьома крапками та виберіть «Відкрити екран у новій вкладці». А щоб відкрити сторінки в окремих вкладках, натисніть «Переглянути сторінки розділеного екрана на двох вкладках».

7. Крім того, натисніть кнопку розділеного вікна, щоб налаштувати поведінку відкриття посилання в режимі розділеного екрана. Тут ви можете відкривати посилання на поточній вкладці або відкривати їх зліва направо.

8. Нарешті натисніть кнопку «Розділити вікно» на панелі інструментів, щоб вимкнути режим розділеного екрана в Edge.

  Що таке Bluetooth LE Audio і навіщо він вам потрібен?

Підвищте продуктивність у Microsoft Edge за допомогою функції розділеного екрана

Таким чином ви можете ввімкнути цю функцію та використовувати її для максимального підвищення продуктивності. Я регулярно використовую класну функцію Snap Layouts Windows 11, щоб розділити екран і працювати поруч із кількома вкладками та програмами. Тепер, завдяки цій вбудованій функції в Edge, вона змінить гру, як браузер Arc. З огляду на це, якщо ви хочете дізнатися більше порад і хитрощів Microsoft Edge, перегляньте нашу статтю за посиланнями. І якщо ви шукаєте найкращі прапори Microsoft Edge для ввімкнення, дотримуйтесь нашого посібника. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.