Як увімкнути та використовувати відстеження посилок у програмі Gmail

Categories:

Gmail має багато корисних інструментів і функцій. Щоб ваша папка “Вхідні” була впорядкованою, вона пропонує різноманітні варіанти створення папок, міток і вкладених папок у Gmail. Крім того, ви можете планувати електронні листи в Gmail безпосередньо, не використовуючи додатки сторонніх розробників. І тепер Google придумав нову чудову функцію функція який дає змогу відстежувати пакунки прямо в програмі Gmail. Не потрібно шукати номер відстеження та вручну перевіряти статус відправлення. Gmail зробить усе це за вас і миттєво покаже дату прибуття. Як це круто? Отже, щоб увімкнути відстеження посилок у Gmail, дотримуйтесь нашого посібника нижче.

Увімкнути відстеження посилок у Gmail (2023)

Відстеження посилок тепер доступне в програмі Gmail на телефонах iPhone і Android, але його потрібно ввімкнути вручну. На нашому телефоні Android налаштування для відстеження посилок з’явилося у версії Gmail 2023.01.08.501398065. Випуск (24 січня). Тим не менш, розгортання відбувається швидко, і ймовірно, що ви вже отримали цю функцію. Вам просто потрібно ввімкнути його, і ось як це зробити:

Примітка. Майте на увазі, що відстеження посилок недоступне у версії Gmail для настільного комп’ютера, тому для цієї функції потрібно використовувати програму Gmail для мобільних пристроїв

1. Спочатку відкрийте програму Gmail на телефоні та перейдіть до «Налаштування» в меню гамбургера. Після цього виберіть обліковий запис електронної пошти, для якого потрібно ввімкнути цю функцію. На iPhone відкрийте налаштування Gmail і перейдіть до «Конфіденційність даних».

  9 програм для вивчення мови жестів для початківців

2. Далі прокрутіть вниз, знайдіть опцію «Відстеження посилок» і ввімкніть цю функцію. Зауважте, що Google надасть номери відстеження перевізникам.

3. Відтепер ви отримуватимете приблизну дату прибуття в програмі Gmail. Інформація буде доступною для перегляду та позначена поточним статусом посилки. Потім ви можете відкрити електронний лист, щоб отримати доступ до картки відстеження замовлення вгорі, включаючи параметри «Відстежити посилку» та «Переглянути замовлення».

Зображення: Google

Легко відстежуйте свої посилки за допомогою програми Gmail

Ось як ви можете ввімкнути відстеження посилок і отримати швидку інформацію про свої відправлення. Я був би радий, якби Google інтегрував цю функцію з віджетом «Швидкий погляд» на головному екрані. У будь-якому випадку, якщо ви хочете дізнатися більше про такі круті хитрощі Gmail, перегляньте нашу статтю за посиланнями. А щоб увімкнути Gmail у автономному режимі, який дозволить вам користуватися службою електронної пошти без активного підключення до Інтернету, перегляньте наш докладний посібник. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.

  Fix Zoom повідомляє, що наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom