techukraine.net techukraine.net Як увімкнути спільний доступ до ігор на PlayStation 5

Як увімкнути спільний доступ до ігор на PlayStation 5

Categories:

Щоб поділитися фізичною грою з іншим власником PlayStation 5, ви просто передаєте йому диск, і все. Однак для спільного доступу до цифрової гри потрібні деякі додаткові кроки, і ви можете зробити це за допомогою функції спільного доступу до гри на PS5. На щастя, його відносно легко ввімкнути та вимкнути як завгодно.

Ось як можна поділитися грою на PS5.

Що таке обмін іграми на PS5?

Спільний доступ до ігор PS5 — це функція, яка дозволяє вам ділитися своїми цифровими іграми з друзями та родиною, щоб вони могли грати в них на своїй PS5, ніби вони є їхніми власниками. Це дещо відрізняється від спільного використання ігор на PS4, оскільки ви не встановлюєте іншу консоль PS5 як основну. Навпаки, ви пов’язуєте свій обліковий запис PSN з іншою консоллю та вмикаєте параметр під назвою «Спільний доступ до консолі та відтворення в автономному режимі».

Не плутайте обмін іграми з Share Play на PlayStation 5. Перший надає іншій особі повний доступ до вашої цифрової бібліотеки, щоб вони могли грати в ігри зі свого облікового запису користувача, а другий надає їм лише тимчасовий доступ до вашого облікового запису користувача, щоб вони могли грати в свої ігри.

  Як додати префікс і суфікс до всього стовпця в Excel

Крім того, якщо у вас є підписка PlayStation Plus, ви також поділитеся нею з ними, тобто вони зможуть отримати доступ до певних переваг PS Plus. Серед них можна грати в ігри з вашої бібліотеки ігор PS Plus (включно з іграми в класичному каталозі) і мати доступ до багатокористувацької онлайн-ігри. Переваги, якими вони не можуть скористатися, включають збереження прогресу гри в хмару та отримання знижок PS Plus і безкоштовних щомісячних ігор.

Як поділитися грою на PS5

Ви можете ввімкнути спільний доступ до ігор лише на одній консолі PS5 одночасно, тобто вам потрібно буде вимкнути його на основній консолі PS5, перш ніж увімкнути його на іншій. Майте на увазі, що після того, як ви зробите це, ви не зможете отримати доступ до своїх цифрових ігор офлайн, оскільки вашій консолі потрібне підключення до Інтернету, щоб підтвердити право власності на ігри на сервері PSN.

Усі користувачі вашої основної консолі, які грали у ваші цифрові ігри на своєму обліковому записі до того, як ви вимкнули спільний доступ до ігор, утратять доступ до цих ігор, коли ви ввімкнете спільний доступ до ігор на іншій консолі.

Щоб увімкнути спільний доступ до ігор на іншій консолі PS5, перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви підключили свою PS5 до Інтернету та ввійшли у свій обліковий запис PSN. Потім виконайте наведені нижче дії.

  Як скинути Apple AirPods
 • На головному екрані виберіть Налаштування (значок шестірні) у верхньому правому куті.
 • Виберіть «Користувач і облікові записи» > «Інше» в лівому бічному меню, а потім виберіть «Спільний доступ до консолі» та «Гра в автономному режимі» праворуч.
 • Виберіть Вимкнути, щоб вимкнути спільний доступ до ігор на консолі.
 • На іншій PS5 підключіть її до Інтернету та увійдіть у свій обліковий запис PSN. Якщо у вас немає облікового запису на цій консолі, ви можете створити новий обліковий запис користувача на цій PS5.
 • Перейдіть до екрана «Спільний доступ до консолі та відтворення в автономному режимі» (кроки перший і другий вище).
 • Виберіть «Увімкнути» цього разу, щоб увімкнути спільний доступ до ігор на цій консолі.
 • Завантажте гру, у яку хоче грати ваш друг або член родини, і вони зможуть отримати до неї доступ зі свого облікового запису.
 • Якщо у вас виникають проблеми із завантаженням ігор після того, як ви поділилися іграми, це може бути пов’язано з проблемами ліцензування. Щоб виправити це, перейдіть у «Налаштування» > «Користувачі та облікові записи» > «Інше» та виберіть «Відновити ліцензії». Це оновить ліцензії всіх цифрових ігор у вашій бібліотеці, щоб ви могли без проблем завантажувати та грати в них.

    Як Auto-HDR працює на Xbox Series X|S (і як його вимкнути)

  Щоб захистити свій обліковий запис PSN, ніколи нікому не повідомляйте свої облікові дані для входу. Ось чому ми рекомендуємо, щоб ви входили в обліковий запис і вмикали спільний доступ до ігор на PlayStation 5 іншої особи.

  Якщо ви більше не хочете ділитися грою, просто вимкніть Console Sharing і Offline Play на іншій PS5 і знову ввімкніть їх на своїй.

  Тепер ви готові ділитися грою на PS5

  Обмін іграми PS5 – це чудовий спосіб дозволити іншим грати у ваші цифрові ігри без необхідності купувати власні копії. Це не тільки економить їм гроші, коли справа доходить до покупки ігор, але це також означає, що їм не потрібна власна підписка PS Plus, особливо якщо вони просто хочуть багатокористувацьку онлайн-гра.

  І якщо ваш друг або член сім’ї має гру у своїй цифровій бібліотеці, у яку ви хочете пограти, просто попросіть їх увімкнути функцію спільного використання ігор свого облікового запису на вашій консолі PS5. Таким чином ви можете грати в ігри один одного і фактично подвоїти заощадження.