techukraine.net techukraine.net Як увімкнути розпізнавання обличчя для захищених відеокамер і дверних дзвінків HomeKit

Як увімкнути розпізнавання обличчя для захищених відеокамер і дверних дзвінків HomeKit

| | 0 Comments| 6:39 PM
Categories:

Камери та дверні дзвінки HomeKit забезпечують усі необхідні функції інтелектуальної безпеки: своєчасні сповіщення, записи подій, виявлення руху та двосторонній звук. Але якими б розумними не були камери HomeKit, є спосіб зробити їх ще розумнішими — розпізнавання облич.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Завдяки безпечному відеорозпізнаванню обличчя HomeKit ваші камери та дверні дзвінки можуть включати ім’я людини в сповіщення та фільтрувати неприємні сповіщення, не завантажуючи фото в хмару. Ось усе, що вам потрібно знати про безпечне розпізнавання обличчя HomeKit.

Що таке захищене розпізнавання обличчя HomeKit?

Як випливає з назви, HomeKit Secure Video Face Recognition аналізує канал вашої смарт-камери або дверного дзвінка, щоб визначити, хто знаходиться в його полі зору. Однак, на відміну від іншого програмного забезпечення для розпізнавання обличчя, яке покладається на хмару, підхід Apple використовує наявну бібліотеку фотографій, створену через iOS, iPadOS і macOS.

Замість того, щоб вручну завантажувати зображення та називати імена своїх друзів і сім’ї через сторонню програму, розпізнавання обличчя HomeKit «просто працює», щойно ви вмикаєте цю функцію. Крім того, кожного разу, коли ви додаєте або видаляєте когось із альбому «Люди» на iPhone або Mac, ці зміни застосовуватимуться автоматично.

Що може зробити розпізнавання обличчя HomeKit?

Автор зображення: Eve Systems

  Як вимкнути метадані AWS EC2?

Наявність камери HomeKit або дверного дзвінка, які можуть ідентифікувати людей, надає кілька зручних переваг. Для початку сповіщення HomeKit для ваших розумних аксесуарів включатимуть ім’я людини поряд із традиційним сповіщенням про активність — навіть на вашому Apple TV.

Наприклад, замість «Камера переднього двору виявила особу» ви отримаєте сповіщення про те, що камера переднього двору виявила когось, хто може бути Джоном Доу. Так само для дверних дзвінків ви побачите Хтось, хто може бути Джоном Доу, подзвонив у двері.

Автор зображення: Яблуко

Siri може навіть взяти участь у дії розпізнавання обличчя, якщо у вас вдома встановлено HomePod. Якщо у ваші двері дзвонить відома особа, віртуальний помічник Apple озвучить її ім’я після першого сигналу сповіщення.

Розпізнавання облич також дозволяє фільтрувати небажані сповіщення камери та дверного дзвінка. За допомогою програми Home ви можете вимкнути сповіщення камери HomeKit для певних людей — ідеально, коли ваші діти граються у дворі — без необхідності повністю вимикати камеру.

Що вам знадобиться

Автор зображення: Logitech

Щоб здійснити магію розпізнавання облич, вам потрібно виконати кілька основних вимог. По-перше, вам знадобиться сумісна камера HomeKit або дверний дзвінок.

Однак підійде не будь-яка камера HomeKit — лише пристрої, які підтримують службу Apple HomeKit Secure Video, працюватимуть із розпізнаванням обличчя. Якщо ви вперше користуєтеся цією функцією або шукаєте рекомендації щодо камери, перегляньте наш посібник із захищеного відео Apple HomeKit.

Для розпізнавання облич також потрібна підписка на iCloud+, яка дає змогу використовувати службу безпечного відео HomeKit. Немає значення, який план ви виберете, оскільки всі рівні підтримують HomeKit Secure Video, але кількість камер, які ви можете використовувати з ним, різна.

  Як видалити обліковий запис Prizegrab

Вам також потрібно буде налаштувати Apple Home Hub, наприклад Apple TV 4K або HomePod. Apple Home Hub надає розширені функції HomeKit, такі як автоматизація та віддалений доступ, а також виконує обробку зображень, щоб визначити, хто ховається у вашому домі.

Нарешті, вам потрібно переконатися, що всі ваші пристрої оновлені. Це стосується пристроїв iOS, Mac і Apple Home Hub.

Як увімкнути захищене розпізнавання обличчя HomeKit

Увімкнути розпізнавання обличчя для ваших камер і дверних дзвінків швидко й легко. Почніть із запуску програми Home, потім торкніться кнопки Більше… у верхньому правому куті екрана.

Тепер торкніться «Налаштування дому», потім прокрутіть униз і торкніться «Камери та дверні дзвінки». Потім натисніть «Розпізнавання обличчя», а потім перемикач «Розпізнавання обличчя», щоб увімкнути його.

Ось і все. Як уже згадувалося, функція розпізнавання обличчя витягне вашу бібліотеку фотографій — і вашої родини, якщо ви ділитеся своєю домівкою — коли хтось підійде до однієї з ваших камер.

Як додати ім’я нерозпізнаної особи в програмі Home

Хоча функція розпізнавання обличчя покладається на вашу бібліотеку фотографій, у деяких випадках вам знадобиться додати ім’я людини вручну. Для цього запустіть програму Home, а потім торкніться кнопки Більше….

Далі торкніться «Налаштування дому», прокрутіть униз і торкніться «Камери та дверні дзвінки». Тепер торкніться «Розпізнавання обличчя» та перегляньте область «Останні», щоб знайти людину, яку ваша камера не змогла розпізнати.

Торкніть мініатюру людини, а потім торкніть «Додати ім’я». Тут ви можете вибрати наявну особу зі свого альбому людей або вручну ввести ім’я.

  Як видалити профіль з Netflix

Коли зміни будуть задоволені, торкніться «Готово» у верхній частині екрана, щоб зберегти назву.

Як видалити людину з розпізнавання обличчя

Якщо ввімкнено розпізнавання обличчя, програма Home реєструє нещодавніх відвідувачів, які побачили ваші камери та дверні дзвінки. Якщо ви хочете видалити людину з цього журналу, ви можете зробити це в будь-який час.

Почніть із запуску програми Home, потім торкніться кнопки Більше…. Тепер торкніться «Налаштування дому».

На цьому етапі прокрутіть униз і торкніться «Камери та дверні дзвінки». Тепер натисніть «Розпізнавання обличчя».

Далі торкніться невпізнаної особи в списку Додати ім’я. Нарешті натисніть «Видалити обличчя», щоб зберегти зміни.

Як вимкнути сповіщення для певної особи

Однією з найзручніших функцій розпізнавання обличчя є можливість відфільтрувати сповіщення для конкретної людини. Хоча це не на сто відсотків ідеально, цей параметр значно зменшить кількість сповіщень, які ви отримуватимете.

Як і в інших налаштуваннях розпізнавання обличчя, цю опцію можна знайти, запустивши програму Home. Потім торкніться кнопки Більше… праворуч на екрані.

Тепер торкніться «Налаштування дому». Звідси прокрутіть униз, щоб знайти та торкнути «Камери та дверні дзвінки», а потім «Розпізнавання обличчя».

Знайдіть і торкніться особи, для якої ви хочете вимкнути сповіщення. Нарешті торкніться перемикача «Приховати сповіщення», щоб увімкнути його.

Ваша камера HomeKit може розпізнавати друзів і родину

Завдяки безпечному відеорозпізнаванню обличчя HomeKit, увімкненому для вашого дому, ви завжди знатимете, хто за дверима. У поєднанні з можливістю перегляду камер HomeKit і дверних дзвінків на Apple TV ви можете постійно стежити за всіма подіями вдома.