Як увімкнути режим «Не турбувати під час водіння» в iOS 11

Categories:

Ви не повинні користуватися телефоном, коли ви за кермом. У деяких країнах із зрозумілих причин надсилати повідомлення під час їзди заборонено. Ви наражаєте на небезпеку не лише себе, а й інших, якщо відволікаєтесь під час керування. Навіть якщо ви зазвичай відкладаєте телефон під час водіння, це не заважає іншим людям автоматично зв’язуватися з вами. Щоб впоратися з цим, Apple додає режим «Не турбувати під час водіння» в iOS 11. Це розширення функції «Не турбувати», яка була додана в попередній версії iOS. Ця функція працює з Bluetooth вашого автомобіля. Якщо у вашому автомобілі немає Bluetooth, функція все одно працюватиме через акселерометр. Очевидно, що ця функція не є функцією, яку ви можете запланувати, але її потрібно ввімкнути.

Не турбувати під час водіння

Щоб увімкнути режим «Не турбувати під час водіння», відкрийте програму «Налаштування» та торкніться «Не турбувати». Прокрутіть вниз і торкніться опції «Активувати» в розділі «Не турбувати під час водіння».

Екран активації має три варіанти; Автоматично, при підключенні до автомобіля Bluetooth і вручну. Якщо у вашому автомобілі немає Bluetooth, торкніться опції Автоматично. Якщо у вашому автомобілі є Bluetooth, торкніться опції «При підключенні до автомобільного Bluetooth». Опція «Автоматично» працює через детектор руху. Якщо ваш телефон помітить, що ви рухаєтеся досить швидко, щоб перебувати в автомобілі (або автобусі), він увімкне режим «Не турбувати під час водіння».

Що відбувається, якщо ввімкнено режим «Не турбувати під час водіння»?

Що станеться, коли режим «Не турбувати під час водіння» увімкнено, залежить від того, як він увімкнено. Якщо його ввімкнути автоматично, тобто через детектор руху, усі дзвінки та сповіщення будуть заблоковані. Будь-хто, хто надсилає вам повідомлення або дзвонить, отримає повідомлення про те, що ви за кермом, і ви зв’яжетеся з ним, коли прибудете до місця призначення.

  Як приховати значок сповіщення для фондової програми в iOS

Якщо у вас ввімкнено цю функцію через Bluetooth, тобто ваш пристрій під’єднано до Bluetooth вашого автомобіля з підключеним до нього пристроєм «вільні руки», ви зможете отримувати вхідні дзвінки.

Не турбувати під час руху для пасажирів

Функція «Не турбувати під час водіння» імітує подібну функцію, представлену в Pokèmon Go минулого року. Ця функція мала на меті перешкодити гравцям висиджувати яйця та ловити покемонів під час їзди. Він також працював через детектор руху і мав один очевидний недолік; якщо ви були пасажиром, це все одно відключало відтворення для вас. І програма, і iOS 11 дозволяють вам явно вимкнути режим «Не турбувати під час руху», торкнувшись сповіщення та повідомивши йому, що ви пасажир.

  Короткий огляд нового музичного додатка в iOS 8.4

Пробна поїздка

Ми взяли цю функцію для тест-драйву, і ми повинні сказати, що Pokèmon Go робить це краще. Гра краще визначає, коли ви перебуваєте в транспортному засобі, що рухається. iOS 11 не приживається, якщо ви не подолаєте певне обмеження швидкості.