Як увімкнути підтримку Webp в Edge у Windows 10

| | 0 Comments| 10:12 AM
Categories:

Додаток «Фотографії» у Windows 10 вражає, якщо порівняти його з програмою Windows Photo Viewer, яка була за замовчуванням у Windows 7. Вона також блідне в порівнянні з програмами для перегляду фотографій за замовчуванням, які є в інших операційних системах для настільних комп’ютерів. По-перше, він не пропонує універсальної підтримки для всіх або більшості форматів файлів зображень із коробки. Для поширених форматів файлів фотографій, таких як формати HEIC і HEVC, необхідно встановити розширення. Google має власний формат зображень Webp, який більшість інших браузерів не підтримують. Однак ви можете ввімкнути підтримку Webp в Edge за допомогою розширення від Microsoft.

Підтримка Webp On Edge

Встановіть програму Webp Image Extensions з Microsoft Store. Після завершення встановлення ви зможете переглядати зображення Webp Microsoft Edge. Щоб це розширення працювало, у вас повинна бути Windows 10 1803.

  Як відновити заводські налаштування ПК з Windows 11

Після встановлення натисніть кнопку Запуск у Microsoft Store. Це відкриє програму Фільми та ТБ. Після цього Edge повинен мати можливість завантажувати зображення Webp, однак він не буде діяти як засіб перегляду файлів для цих типів файлів. Він зможе відображати цей тип зображення, коли з’явиться на веб-сторінці, тому все одно неможливо просто відкрити файл Webp у Windows 10, якщо у вас немає Chrome.

Розширення стверджує, що ви зможете відкривати зображення Webp у Windows 10. Це не обмежує функціональність розширення Edge, однак поки що вона обмежена. Якби це було не так, ми б змогли відкрити зображення Webp у фотографіях, чого не можемо.

  Закріпіть елемент ліворуч від меню «Пуск» у Windows 10

Якщо розширення не працює відразу, переконайтеся, що програма «Фотографії» оновлена, і перезавантажте комп’ютер для повної міри.

Якщо вам потрібен зразок зображення Webp, щоб перевірити, чи розширення встановлено правильно, перейдіть на сторінку будь-якої програми в магазині Google Play і завантажте піктограму програми. Наприклад, піктограму програми VLC слід зберегти як файл Webp замість файлу PNG.

Порівняно з macOS, Windows 10 значно відстає завдяки своїй приголомшливій підтримці файлів. Вам буде важко знайти навіть помірно популярний формат файлу, який ви не можете відкрити в macOS, тоді як у Windows 10 вам потрібно встановити кодеки та розширення для багатьох поширених типів файлів. Навіть програма «Фільми та ТБ» може відкривати лише деякі файли MKV. Це крок уперед від програвача Windows Media, який їх взагалі не підтримував, але все ще є деякі файли MKV, які він не відтворює.

  Як вимкнути липкі кути в установці подвійного монітора Windows 10