Як увімкнути підтримку файлів HEIC і HEVC у фотографіях у Windows 10

HEIF – це формат зображень і відео, який існує вже деякий час. До тих пір, поки Apple не випустила iOS 11 і macOS High Sierra, цей формат був не зовсім потрібним пересічному користувачеві. Однак це змінилося, оскільки iOS 11 тепер зберігає фотографії в цьому форматі. Раніше ми розглянули невеликий кодек, який дозволяє відкривати зображення HEIC у Windows 7, 8/8.1/10, але з квітневим оновленням є вбудована підтримка файлів HEIF у фотографіях. Але він не ввімкнено за замовчуванням, тому, якщо ви користуєтеся iPhone, вам захочеться знати, як увімкнути підтримку файлів HEIC і HEVC у Фото.

  Як виправити відсутній повзунок акумулятора в Windows 10 Fall Creators Update

Файли HEIC та HEVC у фотографіях

Щоб увімкнути підтримку файлів HEIC і HEVC у Фото, вам потрібно встановити два розширення/програми. The Розширення зображення HEIF призначений для перегляду фотографій, а також Відеорозширення HEVC від виробника пристрою призначений для відео. Після їх встановлення ви зможете відкривати файли HEIC та HEVC у Фото.

Загалом, якщо ви хочете відкривати лише файли HEIC, установка розширення зображення має зробити трюк, але якщо це не так, встановіть і зображення, і розширення відео, і це має зробити свою справу.

Додавши ці розширення, ви можете використовувати функцію імпорту в програмі «Фотографії» та використовувати її для імпорту фотографій та відео безпосередньо зі свого iPhone. Вам не потрібно буде змінювати налаштування на вашому iPhone, щоб він конвертував фотографії в JPEG або зберігав їх у цьому форматі.

  Як надати Netflix ексклюзивне керування динаміком у Windows 10

Ці розширення/програми можуть встановлюватися по всій системі, але це не означає, що підтримка цих файлів є загальносистемною. Наприклад, якщо ви ввімкнули Windows Photo Viewer у Windows 10, ці програми не працюватимуть з ним. Вам доведеться використовувати кодек, про який ми згадували раніше.

Для всіх інших програм для перегляду файлів, таких як IrfanView, ця програма не буде робити абсолютно нічого. Розробники програм для перегляду файлів і зображень повинні додати підтримку цього типу файлів. Здається, навіть Chrome не підтримує цей формат, тому, якщо у вас є iPhone, ви хочете, щоб один із стандартних додатків у Windows 10 міг його відкрити. Це або це, або ви конвертуєте свої фотографії в JPEG.

  Як завантажити додатки збоку в Windows 10

Якщо вам цікаво, файли HEIF, тобто як HEIC, так і HEVC, не такі великі, як файли JPEG, і це про щось говорить. Конвертувати файли до того, як ви зможете перемістити їх на комп’ютер, важко конвертувати файли, але якщо ви плануєте зберігати їх на жорсткому диску або зовнішньому диску, мати простий у відкритті формат, який займає менше місця, ніж JPEG, є великим плюс.