Як увімкнути приховану панель попереднього перегляду електронної пошти Gmail

| | 0 Comments| 4:28 AM
Categories:

Gmail має приховану панель попереднього перегляду, яка надає вам подвійне представлення ваших електронних листів — так само, як у Outlook та інших поштових клієнтах для настільних комп’ютерів. Ось як увімкнути його в Інтернеті та вибрати горизонтальне або вертикальне розділення.

Спершу перейдіть до своєї скриньки Gmail. Натисніть гвинтик Налаштування, а потім натисніть «Налаштування».

Виберіть вкладку «Додатково».

Параметр Панель попереднього перегляду знаходиться внизу. Виберіть «Увімкнути», а потім натисніть «Зберегти зміни».

Ви повернетеся до папки «Вхідні», де поруч із гвинтиком «Налаштування» з’явиться нова кнопка «Перемкнути режим розділеної панелі».

The

Це дуже багато, тому ми називатимемо це кнопкою «Переключити попередній перегляд».

Якщо натиснути стрілку поруч із кнопкою «Переключити попередній перегляд», ви можете вибрати, чи буде панель попереднього перегляду розділена по вертикалі чи по горизонталі.

Режим «Вертикальне розділення» означає, що панель попереднього перегляду відкривається в правій частині екрана, а ваші електронні листи – зліва.

  Як експортувати контакти з робочого аркуша Excel в Outlook

Це корисніше, якщо у вас широкоекранний монітор. Режим «горизонтального поділу» означає, що панель попереднього перегляду відкривається в нижній частині папки «Вхідні», а електронні листи зверху.

Це корисніше, якщо у вас квадратний монітор або ви використовуєте широкоекранний монітор, повернутий на 90°. Але в будь-який спосіб, який ви віддаєте перевагу, мати панель попереднього перегляду, ви можете переміщати край ліворуч чи праворуч або вгору та вниз, щоб отримати необхідний розмір. Перемикання між вертикальним і горизонтальним скасує вибір усіх листів, які наразі відображаються на панелі попереднього перегляду, тому вам доведеться знову вибрати електронний лист, щоб переглянути його.

Вибравши бажаний режим поділу (вертикальний або горизонтальний), ви можете натиснути кнопку «Переключити попередній перегляд», щоб перемикатися між відображенням та приховуванням панелі попереднього перегляду, натиснувши «Без розділення» в меню «Переключити попередній перегляд». Кнопка перемикання попереднього перегляду не буде видалена; він просто перемикається між показом і прихованням панелі попереднього перегляду. Якщо ви хочете взагалі видалити опцію «Увімкнути попередній перегляд», вам потрібно повернутися до «Налаштування» > «Додатково» та вимкнути там панель попереднього перегляду.

  Як легко правильно об’єднати шрифти Google

Коли у вас увімкнено панель попереднього перегляду, стає доступною додаткова опція. Перейдіть до гвинтика «Налаштування», натисніть «Налаштування», і на вкладці «Загальні», що відкриється, з’явиться новий параметр «Панель попереднього перегляду» приблизно на 2/3 шляху вниз.

Цей параметр дозволяє вибрати, коли лист позначається як прочитане, якщо ви переглядаєте його на панелі попереднього перегляду. Варіанти:

Негайно
Через 1 секунду
Через 3 секунди (це за замовчуванням)
Через 20 секунд
Ніколи

Виберіть потрібний варіант, прокрутіть униз сторінки та натисніть «Зберегти зміни», щоб повернутися до папки «Вхідні». Це налаштування діє лише тоді, коли у вас увімкнено панель попереднього перегляду та вибрано вертикальне або горизонтальне розділення. Якщо вимкнути функцію панелі попереднього перегляду, ця опція зникне.

  Smallx264 використовує графічний інтерфейс ручного гальма для пакетного перекодування відео

Тепер ви можете попередньо переглядати свої електронні листи так, ніби ви використовуєте клієнт електронної пошти для настільного комп’ютера. На жаль, ця опція поки недоступна в мобільному додатку Gmail — що було б корисно для планшетів, — але ви можете переглядати Gmail через браузер на своєму мобільному пристрої, якщо ця панель попереднього перегляду змінить вашу гру.