Як увімкнути попередній перегляд ескізів SVG у Провіднику файлів у Windows 10

| | 0 Comments| 11:17 PM
Categories:

У Windows, якщо ви ввімкнете великі або дуже великі ескізи в Провіднику файлів і виберете файл JPG або PNG, ви зможете переглянути його лише з його мініатюри. Ця функція в основному працює для поширених типів файлів. Для зображень, особливо великих колекцій фотографій, які ви імпортували з телефону або камери, це корисно, коли ви їх упорядковуєте. Windows надає вам попередній перегляд поширених типів зображень, але це виключає файли SVG. Якщо у вас багато файлів SVG, ви можете увімкнути попередній перегляд ескізів SVG за допомогою розширення File Explorer.

Щоб увімкнути попередній перегляд ескізів SVG, вам потрібно встановити файл Розширення SVG Explorer в Windows. Це розширення працює на Windows 7 і вище. Він підтримує як 32-розрядні, так і 64-розрядні Windows. Після встановлення він попередньо переглядатиме файл SVG на його мініатюрі, а також на панелі попереднього перегляду в Провіднику файлів.

  Як імпортувати зображення та відео в Windows 10 з камери, SD-карти або телефону

Попередній перегляд мініатюр SVG

Завантажте розширення зі сторінки Github. Переконайтеся, що ви завантажили правильний, щоб відповідати вашій архітектурі Windows. Наприклад, якщо ви використовуєте 32-розрядну версію Windows, завантажте та встановіть 32-розрядну версію розширення. Якщо ви завантажите неправильну версію, вона все одно встановиться у вашій системі, але не працюватиме.

Після встановлення вам потрібно закрити та перезапустити Explorer.exe. Ви можете зробити це одним із двох способів; з командного рядка або перезавантаживши систему.

Якщо ви хочете перезапустити Explorer.exe з командного рядка, відкрийте командний рядок з правами адміністратора та виконайте таку команду;

TASKKILL /IM explorer* /F
 explorer.exe

Під час виконання наведених вище команд панель завдань зникне на кілька секунд і знову з’явиться. Це означає, що обробка Explorer.exe примусово закривається, а потім перезапускається знову. Після його перезапуску ви повинні побачити попередній перегляд усіх файлів SVG у Провіднику файлів. Переконайтеся, що ви вибрали великі або дуже великі ескізи. Якщо це не допоможе, перезапустіть Windows, щоб увімкнути попередній перегляд ескізів SVG.

  Як відключити SmartSense в Windows 10

Ви можете переглядати файли SVG в Internet Explorer та більшості інших веб-браузерів. Для їх перегляду вам не потрібне розширення. Це розширення не надає можливості редагування файлів SVG до Windows. Для редагування файлу SVG вам знадобиться спеціальна програма/програма. Якщо ви хочете видалити попередній перегляд, вам потрібно видалити розширення SVG Explorer. Щоб видалити розширення, перейдіть на панель керування та виберіть Видалити програму.

Розширення Провідника файлів можуть додавати попередній перегляд мініатюр і переглядати непідтримувані зображення. Наприклад, якщо у вас є iPhone і ви віддаєте перевагу зберігати фотографії в новому форматі HEIC, є розширення, яке може увімкнути підтримку файлів HEIC.

  Як видалити елементи з нового меню в Провіднику файлів Windows