Як увімкнути попередження про конфіденційний вміст на вашому iPhone, iPad та Mac

| | 0 Comments| 8:55 AM
Categories:

Ви показуєте фото чи відео на своєму iPhone друзям, коли раптом отримуєте повідомлення. Відкривши його, ви виявите, що він містить зображення оголеного тіла. Ця ситуація може бути надзвичайно незручною як для вас, так і для ваших друзів.

На щастя, ви можете уникнути такої ситуації за допомогою функції попередження конфіденційного вмісту Apple. Але що таке функція попередження про конфіденційний вміст і як увімкнути її на своєму пристрої Apple? Ось усе, що вам потрібно знати.

Що таке функція попередження про конфіденційний вміст?

Apple представила багато нових функцій в iOS 17, включаючи функцію попередження про конфіденційний вміст. Ця функція є кроком вперед у порівнянні з функцією безпеки зв’язку, представленою в iOS 16, і захищає вас від шкідливого вмісту, що надходить на ваш пристрій.

  12 програм для відстеження книг, щоб бути в курсі своїх цілей щодо читання

Функція безпеки зв’язку працювала лише в програмі «Повідомлення» та надавала попередження лише неповнолітнім користувачам. Однак функція попередження про конфіденційний вміст працює в основних програмах, включаючи Повідомлення, FaceTime і Контакти. Він сканує всі мультимедійні файли, що надходять на ваш пристрій, і блокує їх, якщо вони містять зображення оголеного тіла.

Найкраще те, що обробка даних відбувається локально на вашому пристрої, тому вам не потрібно турбуватися про витік даних.

Як увімкнути функцію попередження про конфіденційний вміст на вашому iPhone або iPad

Ви можете швидко ввімкнути функцію попередження про конфіденційний вміст на своєму iPhone або iPad, виконавши такі дії:

 • Відкрийте налаштування та перейдіть до конфіденційності та безпеки.
 • Прокрутіть униз і натисніть Попередження про конфіденційний вміст.
 • Увімкніть перемикач Попередження про конфіденційний вміст угорі.
 • Увімкнувши її, ви зможете вимкнути її для програм, у яких ви не хочете, щоб ця функція працювала.
 •   Як перезапустити Chromebook (3 простих способи)

  І це приблизно все. Ви успішно ввімкнули функцію попередження про конфіденційний вміст на своєму пристрої iOS або iPadOS.

  Відтепер, якщо ви отримаєте конфіденційне фото чи відеоповідомлення, програма «Повідомлення» автоматично виявить і розмить це повідомлення, і ви побачите попередження «Це може бути конфіденційним».

  Ви можете натиснути «Показати», щоб переглянути це зображення чи відео. Але якщо ви хочете заблокувати цей контакт або отримати будь-яку іншу допомогу, торкніться знака оклику.

  Як увімкнути функцію попередження про конфіденційний вміст на вашому Mac

  Увімкнути функцію попередження про конфіденційний вміст на вашому Mac так само просто, якщо на ньому встановлено macOS Sonoma або новішої версії. Отже, переконайтеся, що ви оновили свій Mac, і виконайте такі дії:

 • Відкрийте «Налаштування системи» та виберіть «Конфіденційність і безпека» на бічній панелі.
 • Тепер прокрутіть вниз і праворуч натисніть Попередження про конфіденційний вміст.
 • Увімкніть перемикач Попередження про конфіденційний вміст угорі.
 •   2 простих способи скинути PRAM і SMC на Mac

  Якщо цю функцію ввімкнено, ваш Mac виявить конфіденційні фотографії та відео перед тим, як ви їх переглядатимете, і надасть вказівки, які допоможуть вам зробити безпечний вибір.

  Зробіть свій пристрій Apple сімейним

  Інтернет може бути небезпечним місцем, тому важливо стежити за вмістом, який ви отримуєте на свій пристрій. Один зі способів зробити це — скористатися функцією попередження про конфіденційний вміст Apple, яка захищає вас від фотографій і відео, які можуть бути конфіденційними або активними.

  Оскільки контент аналізується на вашому пристрої за допомогою машинного навчання, Apple навіть не здогадається, що ви насправді отримали зображення оголеного тіла. Отже, вам не доведеться турбуватися про свою конфіденційність, якщо ви ввімкнете цю функцію на своєму iPhone, iPad або Mac.