Як увімкнути переповнення панелі завдань у Windows 11

| | 0 Comments| 5:16 AM
Categories:

Складання Windows 11 22H2, або оновлення Windows 11 2022, було офіційно оголошено, і тепер воно доступне для звичайних користувачів. Одними з найкращих нових функцій оновлення Windows 11 2022 є можливість використовувати вкладки у Провіднику файлів, меню переповнення на панелі завдань, папки програм у меню «Пуск» тощо. З оновленням Windows 11 2022 Microsoft випускає більшість функцій під час запуску, але деякі з них все ще приховані за позначками функцій. Тож у цій статті ми зібрали покроковий посібник, як увімкнути переповнення панелі завдань у Windows 11. Це означає, що якщо на панелі завдань є кілька закріплених програм, тепер ви отримаєте меню переповнення для доступу до всіх закріплених програм. . Ось як це зробити.

Увімкнути або вимкнути переповнення панелі завдань у Windows 11 (2022)

Увімкніть переповнення панелі завдань у Windows 11 за допомогою ViveTool

1. Щоб увімкнути приховане меню переповнення панелі завдань у Windows 11, вам потрібен ViVeTool. Це безкоштовний інструмент із відкритим вихідним кодом, який дозволяє ввімкнути експериментальні функції в Windows 11. Тож перш за все завантажте ViVeTool із Сторінка GitHub посилання тут.

  Виправлено високе використання ЦП контейнера NVIDIA у Windows 10

2. Потім розпакуйте ZIP-файл на комп’ютері з Windows 11. Просто клацніть правою кнопкою миші на завантаженому файлі та виберіть «Витягнути все». Натисніть «Далі», і всі файли будуть розпаковані в папку.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші на витягнутій папці та виберіть «Копіювати як шлях». Це скопіює шлях папки до буфера обміну.

4. Зробивши це, відкрийте меню «Пуск» і знайдіть «CMD». Командний рядок миттєво з’явиться в результатах пошуку. На правій панелі натисніть «Запуск від імені адміністратора». Якщо ви завжди хочете запускати CMD з дозволом адміністратора, ви можете зробити це, виконавши кроки в нашому посібнику за посиланням.

5. У вікні командного рядка введіть cd і додайте пробіл. Після цього клацніть правою кнопкою миші у вікні CMD, щоб вставити шлях до каталогу, який ви скопіювали вище. Ви також можете натиснути «Ctrl + V», щоб вставити адресу. Це буде виглядати приблизно так, як наведена нижче команда. Нарешті натисніть Enter, і ви перейдете до папки ViveTool.

cd "C:UsersmearjDownloadsViVeTool-v0.3.1"

6. Коли ви тут, виконайте наведену нижче команду. Це дозволить увімкнути меню переповнення панелі завдань на вашому ПК з Windows 11.

vivetool /enable /id:35620393

7. Тепер закрийте вікно командного рядка та перезавантажте ПК, щоб застосувати зміни. Якщо ви закріпили кілька програм на панелі завдань, тепер ви побачите меню переповнення на панелі завдань Windows 11. Якщо це не працює, переходьте до наступного кроку.

  Як підключити телефон до Windows 10

Примітка. З певних причин меню переповнення не ввімкнулося в Windows 11 22H2 (збірка 22621.607) на нашому ПК. Можливо, він працює над збіркою 22621.521. Тим не менш, багато хто досяг успіху з тією ж командою. Тож спробуйте на своєму ПК.

8. Деякі старіші збірки також вимагають від користувачів увімкнути інший ідентифікатор ViVeTool, щоб увімкнути меню переповнення панелі завдань у Windows 11. Тож виконайте наведену нижче команду.

vivetool /enable /id:35620394

Якщо ви хочете вимкнути меню переповнення в Windows 11, виконайте наведену нижче команду.

vivetool /disable /id:35620393
vivetool /disable /id:35620394

Увімкніть переповнення панелі завдань у стабільній збірці Windows 11

Таким чином ви можете прямо зараз увімкнути меню переповнення панелі завдань у збірці Windows 11 22H2. Як я вже згадував вище, очікується, що деякі функції збірки 22H2 будуть випущені в жовтні, але якщо ви вже оновили Windows 11 до оновлення 22H2, ви можете ввімкнути більшість із них за допомогою ViVeTool. Крім того, якщо ви шукаєте одноразовий спосіб обійти всі вимоги Windows 11, включаючи процесор, TPM, безпечне завантаження, оперативну пам’ять тощо, перейдіть до нашого посібника за посиланнями, щоб отримати докладні інструкції. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.

  Як виправити панель Emoji, яка не відкривається в Windows 10