Як увімкнути перегляд сітки Google Meet

Одна безкоштовна зустріч Google Meet розрахована на 100 учасників. Ось чому він часто випереджає інші онлайн-інструменти для зустрічей, такі як Zoom, які обмежують максимальну кількість учасників і час зустрічі.

подання сітки google зустріти

Перегляд сітки Google Meet

Велика кількість учасників Google Meet означає, що його можна використовувати для зустрічей, до яких приєднається чимало людей, однак із більшою кількістю учасників стає важче побачити, хто говорить. Для цього є сітка.

Перегляд сітки в Google Meet відображає відео людей або їх зображення у плитковому макеті, що дозволяє одночасно бачити на екрані більше людей. Це створює відчуття «кімнати», оскільки ви можете бачити всіх або більшість людей на зустрічі.

Сітка розрахована на 16-49 осіб.

Увімкнути перегляд сітки Google Meet

Щоб увімкнути перегляд сітки Google Meet, виконайте ці дії.

Приєднайтеся до зустрічі Google Meet.
Натисніть кнопку додаткових параметрів/три крапки на нижній панелі елементів керування.
Виберіть Змінити макет у меню.
У меню, що відкриється, виберіть «Плитка».
За допомогою повзунка внизу виберіть розмір сітки.
Закрийте меню, і учасники зустрічі з’являться в сітці.

Інші макети Google Meet

Для багатьох користувачів макет сітки добре працює, щоб створити більш реалістичну зустріч. На жаль, перегляд сітки може перетворитися на шум, коли він досягає 49 людей, що робить його менш ефективним. Ви не можете багато чого зробити, щоб протистояти цьому, але було б гарною ідеєю вивчити інші доступні макети та перевірити, чи працюють вони краще для вас.

До інших макетів Google Meet можна отримати доступ із меню Змінити макет. Ці макет;

Авто: Google Meet налаштує макет на основі кількості людей на зустрічі.
Spotlight: динамік виділено, а більше ніхто не відображається.
Бічна панель: учасники зустрічі відображаються як ескізи на бічній панелі.

Примітка: якщо ви вирішите закріпити себе чи іншого доповідача на нараді, це так Липень впливати на сітку або будь-який макет, який ви використовуєте.

Висновок

Сітка на 49 осіб Липень здається занадто щільним, але для класних кімнат або зустрічей книжкового клубу це працює. Google Meet можна використовувати для роботи, але протягом попереднього року він знайшов різноманітні застосування просто тому, що він безкоштовний, простий у налаштуванні, а посилання для зустрічей можна створювати заздалегідь для всього. Це дозволяє неймовірно легко планувати зустріч за допомогою будь-якого типу інструментів.