Як увімкнути нічний режим на Reddit

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Протягом довгого часу кожен популярний додаток, ОС і веб-сайт віддають перевагу яскравим кольорам для свого дизайну. Білі та блакитні кольори використовуються часто, і хоча все виглядає чудово, використовувати його дуже важко. Компанії повільно розуміють, що користувачі не обов’язково вимикають свої пристрої, коли настає темрява. Насправді, багато хто з нас продовжують використовувати наші пристрої під чохлом, і яскраво-біле все робить це набагато важче. Багато операційних систем додають темні теми, і деякі веб-сайти також наздоганяють. Наприклад, на YouTube є темний режим, і тепер ви можете ввімкнути нічний режим на Reddit.

Цей нічний режим на Reddit є новим і є частиною нового дизайну Reddit. Перш ніж намагатися ввімкнути нічний режим на Reddit, переконайтеся, що ви його ввімкнули. Вам потрібно лише ввімкнути новий дизайн. Щоб увімкнути нічний режим, вам не потрібно входити в систему.

  Як обійти обмеження Wi-Fi у школі (робочі рішення на 2020 рік)

Нічний режим на Reddit

Відвідайте Reddit і клацніть маленьку стрілку спадного меню біля значка профілю. У меню, що відкриється, ви побачите перемикач нічного режиму. Увімкніть його, щоб увімкнути нічний режим на Reddit.

Нічний режим замінює білий фон на чорний. Текст світло-сірий, кнопки сірі. Майже весь білий зник і замінений на той самий відтінок сірого. Кольори, які не засліплять вас під час серфінгу посеред ночі, як-от помаранчевий і синій, залишаються незмінними. Посилання все ще відображаються синім кольором, а логотип Reddit зберігає свій помаранчевий колір.

Є частина білого, від якого він не може позбутися, наприклад, все, що є білим і яскравим на зображенні, залишиться таким. Нічний режим застосовується до тексту, і всі текстові субредіти буде набагато легше переглядати. На відміну від цього, будь-який субреддіт, який базується на зображенні, наприклад r/whitepeopletwitter, або r/pics, або r/aww тощо, все одно зможе засліпити вас.

  Wi-Fi-камери роблять більше, ніж просто записують відео

Єдиний спосіб запобігти цьому – застосувати широкий відтінок ОС до екрана. Windows 10, macOS High Sierra та iOS 11 мають вбудовану функцію, яка дозволяє відтінити екран у тепліший колір. Шукайте щось на зразок нічного освітлення або температури екрана. Ви також можете спробувати програму F.lux, яка почала все це і в кінцевому підсумку привела до того, що основні операційні системи додали функцію тонування екрана. Тонований екран зробить зображення менш різкими для перегляду в темряві, хоча це може ускладнити читання тексту.