Як увімкнути нову світлу тему Windows 10

| | 0 Comments| 4:54 PM
Categories:

Оновлення Windows 10 за травень 2019 року включає нову світлу тему та яскравіший фон робочого столу за умовчанням. Ось як увімкнути нову блискучу тему та отримати світліший робочий стіл.

Щоб увімкнути світлу тему, перейдіть до Налаштування > Персоналізація > Кольори. Щоб швидко відкрити розділ «Персоналізація», клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть «Персоналізація» або натисніть Windows+I, щоб відкрити вікно «Налаштування», а потім натисніть «Персоналізація».

Клацніть поле «Виберіть колір» на панелі «Кольори» та виберіть «Світлий».

Для цієї функції потрібно, щоб на вашому комп’ютері було оновлення за травень 2019 року, тобто Windows 10 версії 1903. Ви не побачите цю опцію, якщо користуєтеся старішою версією Windows 10.

  Як налаштувати мікрофонну гарнітуру в Windows 10

Для попередньої Windows 10 за замовчуванням із темною панеллю завдань і світлими програмами виберіть «Спеціальний», установіть для стандартного режиму Windows значення «Темний» і встановіть режим програми за замовчуванням на «Світлий». Ви також можете вибрати «Темний» у списку кольорів для темного робочого столу з темними вікнами Провідника файлів.

На цій панелі також можна вибрати, чи мають ваші вікна кольорові рядки заголовка вікна.

Якщо ви раніше використовували фон робочого столу Windows 10 за замовчуванням, він був замінений на новий блискучий фон. Але якщо ви перейшли на користувацькі шпалери для робочого столу, оновлення не змінить фон за замовчуванням.

  Як дізнатися, яке покоління процесора Intel у Windows

Щоб використовувати новий блискучий фон робочого столу Windows 10, перейдіть до «Налаштування» > «Персоналізація» > «Фон» і виберіть його в розділі «Виберіть своє зображення».

Якщо з якоїсь причини ви не бачите його тут, натисніть кнопку «Огляд» і перейдіть до C:WindowsWeb4KWallpaperWindows. Двічі клацніть файл img0, який відповідає роздільній здатності робочого столу.

Нова світла тема впливає на такі частини Windows, як панель завдань, меню «Пуск», спливаючі вікна сповіщень і контекстні меню. Це не вплине на сторонні програми Windows.