Як увімкнути новий дизайн Reddit

Reddit має новий дизайн з автопрокруткою передньої сторінки. Він має три різні макети для публікацій, а посилання тепер відкриваються в новій вкладці за замовчуванням. Reddit повільно розгортає новий дизайн для користувачів. Деякі вже користуються ним, а інші чекають на його вихід. Справа в тому, що ви можете ввімкнути новий дизайн Reddit за бажанням.

Щоб увімкнути новий дизайн Reddit, вам знадобиться обліковий запис Reddit. Це лише для того, щоб ви могли отримати доступ до параметрів, які дають змогу вибрати новий дизайн. Ви можете вийти відразу після цього та використовувати Reddit анонімно. Якщо у вас немає облікового запису Reddit, він безкоштовний, тому ви можете зареєструватися в ньому та забути про його існування після того, як увімкнете новий дизайн Reddit.

  Як перезапустити Chrome

Новий дизайн Reddit

Увійдіть у Reddit і відвідайте попередня сторінка Reddit. Якщо ви не ввійшли, ви не зможете побачити налаштування. Прокрутіть до самого низу цієї сторінки та виберіть опцію «Перегляд профілів користувачів на робочому столі за допомогою старого режиму». Перейдіть на Reddit, і новий дизайн має бути ввімкнено. Ви можете вийти, і щоразу, коли ви відвідуєте Reddit, ви побачите новий дизайн.

Старий дизайн Reddit

Щоб повернутися до старого дизайну, ви можете натиснути маленьку синю кнопку у верхній частині Reddit. Він з’являтиметься щоразу, коли ви відвідуєте веб-сайт, незалежно від того, увійшли ви чи ні. Цю блакитну смугу можна закрити, і якщо ви закрили її та хочете повернутися до старого дизайну, ви можете зробити це, перейшовши на ту саму сторінку налаштувань Reddit.

  Як додати власні субтитри на Netflix

Перейдіть на сторінку налаштувань Reddit і зніміть прапорець «Переглядати профілі користувачів на робочому столі за допомогою старого режиму». Ви можете вийти, і старий дизайн залишиться.

У якийсь момент Reddit видалить старий дизайн і запустить новий для всіх користувачів. Новий дизайн зламав популярні розширення Reddit, такі як Reddit Enhancement Suite. Користувачі Reddit чекають оновлення розширення для підтримки нового дизайну, але до тих пір користувачі можуть захотіти дотримуватися старого дизайну, навіть якщо Reddit просуває їм новий.

Новий дизайн не зустрів негативної реакції. Це не поганий дизайн, але він, безперечно, інший. Ви можете відкрити допис у поточній вкладці та повернутися на головну сторінку, не втрачаючи свого місця. Посилання виділені більше, і ви можете вибрати з трьох різних макетів.

  Як подорожувати в часі в «Animal Crossing: New Horizons»