Як увімкнути новий дизайн Gmail

| | 0 Comments| 5:16 PM
Categories:

Gmail має новий дизайн, і він повільно поширюється на користувачів. Новий дизайн приносить з собою багато нових функцій, деякі з них доступні зараз, а інші будуть запроваджені в найближчі кілька днів або тижнів. Однією з основних функцій, яка була додана в новий дизайн Gmail, є розумні відповіді. Розумні відповіді були додані до програм Gmail для iOS та Android на початку минулого року. Інші функції включають кнопку відкладення та дії при наведенні курсора. Якщо вам не терпиться дочекатися розробки дизайну для вашого облікового запису, ви можете увімкнути новий дизайн Gmail.

Новий дизайн Gmail привносить багато функцій із папки “Вхідні” Google у звичайний Gmail. Інтерфейс користувача має нові значки та кілька нових кнопок, а також трохи більше кольору, що полегшує візуально керування електронною поштою, але він не схожий на папку “Вхідні”. Це все ще Gmail, але розумні відповіді та відкладення були перенесені.

  ПК не підключається до телевізора HDMI (виправлено)

Увімкніть новий дизайн Gmail

Відкрийте Gmail у своєму браузері. Натисніть значок зубчатого колеса у верхньому правому куті, трохи нижче ескізу зображення профілю. У меню буде опція “Спробувати новий Gmail”. Натисніть його, щоб перейти до нового дизайну Gmail.

Ця опція може бути доступна не в усіх країнах і для всіх облікових записів. З кількох облікових записів, на яких ми випробували це, здається, що бізнес-акаунти Gmail не мають можливості ввімкнути новий дизайн Gmail. Схоже, що в облікових записах Gmail є, хоча ми не впевнені, у яких країнах ця опція буде доступна.

Ви можете спробувати використати VPN, щоб підробити своє місцезнаходження, і перевірити, чи змусить це з’явитися опція, але Google може обмежувати її як на основі облікового запису, так і на основі місцезнаходження.

  Як увімкнути двофакторну аутентифікацію для вашого облікового запису Amazon

Неясно, коли Google запустить новий дизайн для всіх, але це може зайняти кілька місяців. Навіть з новим дизайном деякі функції, які були анонсовані в новому дизайні Gmail, не будуть запроваджені. Сюди входить новий конфіденційний режим для надсилання електронних листів і підштовхування.

Нові функції в Gmail, як тільки вони всі з’являться, призведуть до припинення діяльності кількох розширень. Існують розширення, які дозволяють призупиняти електронні листи в Gmail, а функція відкладення й підштовхування зробить так, що вони більше не потрібні. Розширення Boomerang для Gmail все ще не має конкурентів навіть з усіма новими функціями. Здається, Gmail не вважає потрібним простий спосіб планувати надсилання електронних листів.

  App Eater видаляє кілька програм; Їх легко фільтрувати