Як увімкнути новий блокувальник Crapware в Microsoft Edge

| | 0 Comments| 6:55 AM
Categories:

У Microsoft Edge є новий блокувальник crapware, але він не включений за замовчуванням. Тепер він доступний для всіх, хто використовує браузер Edge на основі Chromium зі стабільним випуском Edge 80 7 лютого 2020 року.

«Потенційно небажані додатки» — це кепське програмне забезпечення

Ця функція браузера блокує «потенційно небажані програми», які також відомі як «потенційно небажані програми». ПНП включають такі неприємні функції, як рекламне програмне забезпечення, трекери, панелі інструментів браузера, майнери криптовалюти та інше сміття, яке ви майже напевно не хочете на своєму ПК. Щеняток називають «зловмисними програмами з командою юристів». Ви надаєте дозвіл на встановлення цього небажаного файлу, натискаючи ліцензійну угоду, тому технічно це не шкідливе програмне забезпечення.

  Як відкрити документ MS Word у вигляді структури за замовчуванням

За замовчуванням Microsoft не блокуватиме завантаження crapware в Microsoft Edge, тому ви повинні знати, що воно існує, і перейти в налаштування, щоб знайти його. Існує швидке перемикання, яке змусить Edge заблокувати цей непотріб. Він працює так само, як і прихована опція, завдяки якій Захисник Windows блокує шкідливі програми на вашому робочому столі.

Edge, Chrome, Firefox та інші браузери вже блокують потенційно небезпечні завантаження, але ця опція змушує Edge зайти ще далі й блокувати небажане програмне забезпечення, яке зазвичай дозволяло б.

Як заблокувати потенційно небажані програми в Edge

Щоб увімкнути блокувальник crapware в новому Microsoft Edge, натисніть меню > Налаштування.

  Як віддалено вийти з Netflix

Натисніть опцію «Конфіденційність та послуги» на панелі ліворуч.

Прокрутіть вниз до кінця списку тут. У розділі «Служби» увімкніть параметр «Блокувати потенційно небажані програми».

(Якщо ви не бачите цієї опції, ви ще не оновилися до Microsoft Edge 80. Щоб побачити, яка у вас версія нового Microsoft Edge, натисніть меню > Довідка та відгуки > Про Microsoft Edge.)

Тепер ви можете закрити сторінку налаштувань. Microsoft Edge буде більш агресивно блокувати завантаження, які містять потенційно неприємне програмне забезпечення.