Як увімкнути ліхтарик на Droid Turbo

Ліхтарик — одна з функцій, яка існує вже давно. Це одна з важливих особливостей, без якої неможливо обійтися. Він існує на всіх мобільних пристроях, будь то мобільні телефони з клавіатурою чи пристрої Android. На пристроях Android у вас є лише певні відомі способи ввімкнути ліхтарик, але з ліхтариком на droid turbo є різні способи його ввімкнути. У цій статті мова піде про ліхтарик Motorola. Прочитайте статтю, щоб дізнатися, як увімкнути спалах на камері Motorola Droid і вимкнути ліхтарик на моєму пристрої Motorola.

Як увімкнути ліхтарик на Droid Turbo

Існують різні способи ввімкнути ліхтарик на Droid Turbo, які ви можете використовувати відповідно. Ми перерахували всі методи, за допомогою яких можна ввімкнути ліхтарик на своєму Motorola Droid Turbo:

Спосіб 1: Використовуйте Moto Action

Moto Action — це функція в пристроях Motorola, яка дозволяє користувачам виконувати певні жести, щоб почати виконувати певні завдання. Ці завдання включають увімкнення камери, увімкнення ліхтарика та створення скріншотів на Droid Turbo чи будь-якому мобільному телефоні Motorola. Для цього потрібно виконати кілька простих кроків, наведених нижче.

1. Візьміть свій Droid Turbo.

Зображення StockSnap з Pixabay

2. Тримай його збоку, як сокиру.

3. Зробіть рубання двічі.

Це ввімкне ліхтарик на Droid Turbo. Однак бувають випадки, коли цей метод не працює. Щоб увімкнути ліхтарик на Motorola Droid Turbo, можна скористатися другим способом.

Спосіб 2. Використовуйте швидкі налаштування

Використання швидких налаштувань також є простим способом увімкнути ліхтарик. Щоб увімкнути ліхтарик, виконайте наведені нижче дії.

  13 найкращих служб WordPress для агентств і фрілансерів

1. Перейдіть на головний екран.

2. Проведіть двома пальцями вниз від верхнього краю екрана.

3. Торкніться піктограми ліхтарика.

4. Торкніться перемикача Ліхтарик, щоб увімкнути його.

Лише за чотири кроки ви можете ввімкнути ліхтарик у швидких налаштуваннях. Давайте перейдемо до третього способу ввімкнути Motorola Flashlight. Ви також можете прочитати наш блог про те, як увімкнути ліхтарик на інших пристроях Android.

Спосіб 3: Використовуйте Google Assistant

Використання Google Assistant — ще один метод, який можна використовувати для ліхтарика на Droid Turbo. Цей метод може бути корисним лише тоді, коли ваш Google Assistant уже ввімкнено. Якщо ні, то вам доведеться виконати трохи довший процес. Виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути ліхтарик Motorola за допомогою Google Assistant.

Примітка. Якщо у вас уже ввімкнено Google Assistant, ви можете безпосередньо виконати крок 2. Сказавши «ОК, Google».

1. Відкрийте Google Assistant на своєму Droid Turbo.

2. Скажіть Увімкніть ліхтарик.

Ліхтарик на Droid Turbo увімкнеться.

Ви готові з ліхтариком на своєму телефоні. Якщо на вашому телефоні немає Google Assistant, ви можете спробувати наступний спосіб.

Спосіб 4: Використовуйте кнопку живлення

Використання кнопки живлення також є одним із способів увімкнути ліхтарик на Droid Turbo. Щоб увімкнути ліхтарик Motorola, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на телефоні.

2. Зачекайте, поки з’явиться меню.

3. Торкніться піктограми ліхтарика, щоб увімкнути ліхтарик.

4. Торкніться піктограми ліхтарика, щоб вимкнути його.

Якщо ви не задоволені будь-яким із зазначених вище методів, у нас є для вас останній метод. Давайте дізнаємося, як програма може допомогти вам швидко ввімкнути ліхтарик Motorola за дві секунди, натиснувши кнопку живлення двічі.

  Виправити розсинхронізацію аудіо Netflix на телевізорі

Спосіб 5. Використовуйте додаток ClickLight

Використовуючи Натисніть додаток Light це один із найпростіших способів увімкнути ліхтарик вашого пристрою Motorola. Виконайте наведені нижче дії, щоб завантажити, встановити та використовувати програму.

1. Перейдіть до магазину Google Play.

2. Знайдіть додаток ClickLight і натисніть «Установити».

3. Відкрийте програму та налаштуйте необхідні параметри.

4. Двічі натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути ліхтарик.

5. Ще раз двічі натисніть кнопку живлення, щоб вимкнути ліхтарик.

Ось як ви можете легко ввімкнути ліхтарик Motorola на своєму Droid Turbo. Ви також можете знайти багато таких програм у магазині Google Play.

Як увімкнути спалах Motorola Droid Camera

Якщо ви один із користувачів, які хочуть навчитися вмикати спалах на камері Motorola Droid, ви знаходитесь у потрібному місці. Прочитайте та дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб увімкнути спалах камери.

1. Торкніться піктограми камери на головному екрані.

2. Проведіть праворуч, щоб відкрити колесо ефектів і налаштувань.

3. Поверніть коліщатко, щоб знайти піктограму Flash.

4. Торкайтеся піктограми Flash, доки не знайдете піктограму Flash on.

5. Натисніть скільки завгодно фотографій, натиснувши будь-де на екрані.

6. Щоб вимкнути спалах на камері Motorola Droid, виконайте ті самі кроки від 1 до 3. Потім торкніться значка спалаху.

7. Торкайтеся його, доки не знайдете піктограму Flash off.

Це були кроки, щоб увімкнути спалах на камері Motorola Droid. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як вимкнути ліхтарик на моєму Motorola.

  Що таке Google Classroom і кому він має користуватися?

Як вимкнути ліхтарик на моєму пристрої Motorola

Щоб вимкнути ліхтарик на пристрої Motorola, вам потрібно виконати кілька основних кроків різними методами.

Спосіб 1: Використовуйте Moto Action

Оскільки ми вже знаємо, що таке Moto action, давайте приступимо до вивчення кроків, за допомогою яких можна вимкнути ліхтарик Motorola.

1. Візьміть трубку.

2. Тримай його збоку, як сокиру.

3. Щоб вимкнути ліхтарик, виконайте двічі рубання.

Спосіб 2. Використовуйте швидкі налаштування

Використання швидких налаштувань також є простим способом вимкнути ліхтарик на моїй Motorola. Виконайте наведені нижче кроки, щоб використовувати цей метод для вимкнення ліхтарика.

1. Перейдіть на головний екран.

2. Проведіть двома пальцями вниз від верхнього краю екрана.

3. Торкніться піктограми ліхтарика.

4. Торкніться перемикача Ліхтарик, щоб вимкнути його.

Спосіб 3: Використовуйте Google Assistant

Використання Google Assistant — ще один спосіб, який можна використовувати для вимкнення ліхтарика на Droid Turbo. Цей метод може бути корисним лише тоді, коли ваш Google Assistant уже ввімкнено. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на мікрофон і сказати вимкніть ліхтарик.

***

Увімкнути та вимкнути ліхтарик на Motorola Droid Turbo зовсім неважко. Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про ліхтарик на Droid Turbo. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.