techukraine.net Facebook Як увімкнути захист зображень профілю на Facebook

Як увімкнути захист зображень профілю на Facebook

| | 0 Comments| 4:35 AM
Categories:

Facebook може мати тисячі користувачів, але не всі вони справжні люди. Багато профілів у Facebook є фальшивими; одні використовуються для того, щоб виловлювати людей, а інші використовуються для видання і крадіжки особи. Часто люди, які створюють підроблені профілі, завантажують фотографії зі справжнього облікового запису. Зазвичай це зображення профілю, яке завантажується та використовується для створення підробленого облікового запису. Ці облікові записи націлені на людей, яких ви знаєте. Щоб боротися з цими фальшивими профілями та протидіяти неправомірному використанню фотографій профілю, Facebook запровадив Profile Picture Guard минулого року.

Profile Picture Guard забороняє людям завантажувати та/або ділитися вашим зображенням профілю. Це також не дозволяє іншим людям позначати вас на фотографіях. Функція – це звільнення. Коли ми тестували цю функцію, здавалося, що вона працювала, лише якщо ваше зображення профілю було таким, яким насправді були ви, тобто на фотографії мала бути людина/обличчя. Картинки профілю, які є, наприклад, у кошенят не підійдуть.

  Як ігнорувати історії Facebook із профілів і сторінок

Увімкнути функцію захисту зображень профілю

Ви можете ввімкнути захист зображення профілю з мережі Facebook. Відвідайте Facebook у браузері на комп’ютері та перейдіть до свого профілю. Натисніть зображення профілю. Мета – відкрити зображення в програмі перегляду зображень Facebook.

У засобі перегляду зображень натисніть кнопку Параметри внизу праворуч.

У меню «Параметри» знайдіть параметр «Увімкнути функцію захисту зображень профілю» і клацніть його. Facebook попросить вас завантажити нове зображення профілю або використовуватиме поточне, якщо на ньому є справжнє обличчя. Це необхідно, оскільки Facebook використовує розпізнавання облич, щоб ідентифікувати ваші фотографії, які використовуються неправомірно або використовуються як зображення профілю іншими профілями.

  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

Після того, як ви виберете фотографію, Facebook увімкне функцію захисту зображень профілю. Щоб підтвердити, що Profile Picture Guard увімкнено, перейдіть у свій профіль Facebook. Унизу вашого зображення профілю має бути значок значка.

Після ввімкнення будь-хто, навіть друг чи родич, якого ви додали у Facebook, не зможе клацнути правою кнопкою миші зображення та зберегти його.

Хоча Profile Picture Guard не дозволить людям зберегти ваше зображення, загальнодоступне зображення все ще можна переглянути та зробити знімок екрана. Якщо хтось використовує скріншот зображення вашого профілю, Facebook зможе виявити його під час його використання. Ймовірно, це попередить вас про неналежне використання та також заблокує профіль. Тут на допомогу приходить технологія розпізнавання обличчя.

  Як надіслати повідомлення другу у Facebook з Instagram

Варто зазначити, що, хоча ця функція корисна для конфіденційності, вона змушує користувачів завантажувати свої справжні фотографії, щоб захистити свою особистість в Інтернеті.

Ця функція недоступна в США. Його головною метою є країни Південної Азії.