Як увімкнути жести віртуального столу в ОС Chrome

Categories:

Тепер, коли функція віртуальних столів з’явилася на каналі стабільної ОС Chrome, ми нарешті отримали можливість перемикатися між столами за допомогою жестів трекпада. Однак, щоб використовувати жести, потрібно ввімкнути прихований прапор. Ось як.

Перш ніж увімкнути будь-які прапорці, пам’ятайте, що більшість із цих функцій не завершені та все ще знаходяться в стадії розробки. Як результат, прапорці можуть спричинити неправильну роботу вашого браузера або комп’ютера або стати нестабільним — і чим більше прапорів ви ввімкнете, тим вище ймовірність цього.

Також пам’ятайте, що Google може будь-коли видалити або змінити будь-яку з цих функцій, тому краще не прив’язуватися занадто сильно. Цей прапорець, зокрема, вже перейшов із трьома пальцями до чотирма пальцями, щоб не заважати жестам переміщення вкладками.

  Отримайте натхнення, використовуючи автоматично створені шаблони для складних для написання електронних листів

Щоб активувати віртуальні столи, переконайтеся, що ви оновили свій Chromebook до останньої версії ОС Chrome. Після цього все, що вам потрібно зробити, це натиснути клавішу «Огляд» ([]]]), щоб побачити опцію «+Новий стіл» у верхньому правому куті, щоб почати використовувати цю функцію.

Якщо ви не бачите цю функцію після оновлення пристрою, перегляньте наш посібник, щоб увімкнути віртуальні столи за допомогою прапорця.

Відкрийте нову вкладку веб-переглядача Chrome і введіть наступне в універсальне вікно пошуку (адресний рядок):

chrome://flags

Натисніть клавішу Enter, щоб відкрити сторінку прапорів, де ви знайдете всілякі чудові смаколики.

Введіть «Жести віртуальних столів» у рядок пошуку, клацніть розкривний список поруч із ним, а потім виберіть «Увімкнено» з доступних варіантів.

  Як налаштувати та використовувати Siri на iPhone

Тип

Або вставте chrome://flags/#enable-virtual-desks-gestures в універсальне вікно пошуку та натисніть Enter, щоб перейти безпосередньо до елемента.

Щоб зміни набули чинності, необхідно перезавантажити пристрій. Натисніть синю кнопку «Перезапустити» внизу сторінки.

Щоб зміни вступили в силу, натисніть на синій

Ось і все. Тепер, коли ви покладете чотири пальці на трекпад і проведете ліворуч або праворуч, ОС Chrome перейде на робочу область ліворуч або праворуч від поточного робочого столу — якщо така є.

Якщо ви хочете пограти з ще більшою кількістю прапорців, перегляньте наш посібник щодо найкращих прапорців Chrome, щоб увімкнути їх для кращого перегляду.