Як увімкнути двофакторну аутентифікацію для LinkedIn

Categories:

Двофакторна аутентифікація (2FA) — чудовий інструмент безпеки, і ми завжди рекомендуємо його. Більшість програм дозволяють досить легко ввімкнути 2FA, і LinkedIn не є винятком. Ось як увімкнути його та зробити себе безпечнішим.

Ви можете ввімкнути двофакторну автентифікацію на веб-сайті LinkedIn або в мобільному додатку, але в будь-якому випадку вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис LinkedIn. Ідіть і зробіть це першим.

Увімкніть двофакторну аутентифікацію на веб-сайті LinkedIn

Натисніть на свій аватар у верхньому правому куті Веб-сайт LinkedIn. У меню, що відкриється, натисніть опцію «Налаштування та конфіденційність».

Перейдіть на вкладку Обліковий запис, прокрутіть вниз до розділу «Двохетапна перевірка», а потім натисніть посилання «Змінити».

Вкладка Обліковий запис і

Розділ розшириться. Натисніть кнопку «Увімкнути».

The

Ви можете вибрати, чи використовувати програму аутентифікації для створення коду для вас чи отримувати SMS (текстові) повідомлення з кодом. Ми настійно рекомендуємо використовувати програму аутентифікації, оскільки вона більш безпечна, але двофакторна аутентифікація за допомогою SMS все одно набагато безпечніше, ніж не використовувати двофакторну аутентифікацію взагалі.

  Як додати посилання iCalendar до календаря Outlook

Виберіть свій метод — ми будемо використовувати програму аутентифікації — а потім натисніть кнопку «Продовжити».

Введіть свій пароль у підказці, що з’явиться, а потім натисніть «Готово».

Відображаються інструкції щодо додавання облікового запису до програми аутентифікації. Додайте новий обліковий запис у програму аутентифікації, відскануйте QR-код за допомогою камери телефону, а після створення облікового запису введіть шестизначний код із програми аутентифікації в текстове поле в LinkedIn та натисніть «Продовжити».

Двофакторна аутентифікація тепер увімкнена. Натисніть «Коди відновлення», щоб відобразити резервні коди, щоб ви все ще могли ввійти, якщо втратите телефон.

The

Натисніть «Копіювати коди» та збережіть їх у безпечному місці. Вони знадобляться вам, щоб увійти у ваш обліковий запис LinkedIn, якщо ви коли-небудь втратите або зітрете свій телефон.

  Як перезапустити мережевий інтерфейс Ubuntu

Коди відновлення, с

Тепер, коли ви ввімкнули двофакторну автентифікацію, вам потрібно буде знову ввійти в систему через будь-які інші пристрої, які ви використовуєте, наприклад телефон.

Увімкніть двофакторну аутентифікацію в додатку LinkedIn

Увімкнення двофакторної автентифікації в мобільному додатку однаково на iPhone, iPad та Android. Відкрийте програму та торкніться свого зображення профілю.

Потім виберіть посилання «Переглянути профіль».

The

Торкніться шестірні налаштувань у верхньому правому куті.

Відкрийте вкладку «Конфіденційність», прокрутіть вниз, а потім натисніть «Двохетапна перевірка».

Вкладка

Виберіть кнопку «Налаштувати».

Двоетапна перевірка

Ви можете вибрати, чи використовувати програму аутентифікації для створення коду для вас чи отримувати SMS (текстові) повідомлення з кодом. Ми настійно рекомендуємо використовувати програму аутентифікації, оскільки вона більш безпечна, але двофакторна аутентифікація за допомогою SMS все одно набагато безпечніше, ніж не використовувати двофакторну аутентифікацію взагалі.

Виберіть свій метод — ми будемо використовувати програму аутентифікації — і натисніть «Продовжити».

Введіть свій пароль у підказці, що з’явиться, а потім натисніть кнопку «Надіслати».

  Як визначити міжнародні розміри сторінок для друку

Відображаються інструкції щодо додавання облікового запису до програми аутентифікації. Додайте новий обліковий запис у програмі аутентифікатора, а потім натисніть «Продовжити».

Введіть шестизначний код із програми аутентифікації в текстове поле в LinkedIn і торкніться «Перевірити».

Двофакторна аутентифікація тепер увімкнена. Вам не доведеться вводити двофакторний код на своєму телефоні, хоча вам доведеться вводити його, якщо ви отримуєте доступ до LinkedIn на будь-якому іншому пристрої.

Торкніться посилання «Коди відновлення», щоб відобразити резервні коди, щоб ви все ще могли ввійти, якщо втратите телефон.

The

Торкніться «Копіювати коди» та збережіть їх у безпечному місці. Вони знадобляться вам, щоб увійти у ваш обліковий запис LinkedIn, якщо ви коли-небудь втратите або зітрете свій телефон.

Коди відновлення, с

Тепер, коли ви ввімкнули двофакторну автентифікацію, вам потрібно буде знову ввійти на будь-які інші пристрої, якими ви володієте, використовуючи двофакторний код.