Як увімкнути вхід за відбитком пальця та PIN-кодом у Windows 10 1803

| | 0 Comments| 1:00 PM
Categories:

Квітневе оновлення Windows 10 призвело до того, що пристрої динамічного блокування перестали працювати для деяких користувачів. Для користувачів Windows 10, підключених до домену, здається, що розблокування відбитком пальця та вхід з PIN-кодом перестали працювати. Коли користувачі переходять у додаток Налаштування, щоб увімкнути вхід відбитком пальця та PIN-кодом, параметри неактивні. Для цього є досить просте виправлення, але воно включає редагування реєстру Windows.

Відбиток пальця та PIN-код

Для редагування реєстру Windows потрібні права адміністратора. Відкрийте реєстр, ввівши regedit у пошуковій системі Windows або у вікні виконання.

Перейдіть до наступного місця. Ви можете вставити його в рядок розташування в редакторі реєстру Windows і перейти прямо до нього.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesMicrosoftWindowsSystem

Тут знайдіть значення DWORD з назвою AllowDomainPINLogon. Якщо його немає, клацніть правою кнопкою миші «Система» та виберіть «Нове»> «Значення DWORD (32-розрядне»). Назвіть його AllowDomainPINLogon і встановіть для нього значення 00000001.

  Як заархівувати (та розархівувати) файли в Windows 10

Перезавантажте систему, а потім відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до групи налаштувань «Облікові записи». Виберіть вкладку «Параметри входу», щоб увімкнути параметри розблокування відбитком пальця та PIN-кодом.

Це схоже на помилку, але це було зроблено свідомо. В ідеалі, додавання значення DWORD назад до реєстру Windows повинно вирішити проблему. Після оновлення Windows 10 все одно має пам’ятати ваш PIN-код і відбитки пальців, але це не для всіх.

Якщо після додавання значення DWORD Windows 10 не розпізнає ваш PIN-код або збережені відбитки пальців, видаліть їх усі та додайте їх знову. Це щось схоже на проблему динамічного блокування, яку потрібно було вирішити, видаливши пристрої, які використовуються для блокування/розблокування пристроїв, а потім знову додавши їх. Це рішення працює для користувачів, які підключені до домену. Якщо ви не підключені до домену, але відчуваєте ту саму проблему, ви можете спробувати це виправлення, але немає гарантій, що це спрацює.

  Як отримати зображення віртуальної машини Windows 10 для VirtualBox і VMware

Якщо ви все ще не можете використовувати PIN-код або відбиток пальця для розблокування, зверніться до адміністратора мережі. Можуть бути вжиті додаткові заходи, щоб запобігти роботі функції. Якщо ваше обладнання, наприклад, сканер відбитків пальців, застаріло, можливо, нове оновлення несумісне з ним. Немає простого способу визначити, сумісний пристрій чи ні. Ви можете спробувати перевірити на веб-сайті виробника або за допомогою зовнішнього сканера, щоб перевірити, чи працює він. Якщо це так, ймовірно, проблема пов’язана з вашим пристроєм. Спробуйте повернутися до старішого драйвера для сканера відбитків пальців, і він може знову працювати. Якщо це не так, вам може знадобитися придбати зовнішній сканер або оновити систему.

  Як отримати доступ до налаштувань персоналізації на панелі керування в Windows 10