Як увімкнути браузер Trust Wallet DApp на Android/iPhone

Categories:

Браузер DApp у Trust Wallet дозволяє користувачам легко підключатися до різних децентралізованих програм (DApps). Отже, давайте увімкнемо браузер Trust Wallet, виконавши кілька важливих кроків.

Чи виникли у вас труднощі під час підключення гаманця до DApps? Якщо так, давайте знайдемо рішення, яке допоможе спростити процес підключення вашого гаманця.

Припустімо, що ви використовуєте прямий додаток Trust Wallet для підключення до багатьох DApps. У такому випадку ви можете добре знати про виснажливий процес. Але не хвилюйтеся; є простий спосіб впоратися з поточним процесом.

Коли на вашому Android або iPhone встановлено браузер DApp, усе, що стосується підключення до гаманця, стає дуже простим.

Отже, давайте зануримося в тему, зрозумівши процес і кроки, необхідні для налаштування браузера DApp Trust Wallet на вашому пристрої.

Що таке Trust Wallet?

Trust Wallet це крипто-гаманець, який дозволяє користувачам купувати, продавати, зберігати та обмінювати криптовалюту. Крім того, гаманець дозволить користувачам робити ставки на криптоактиви, щоб отримати відсоток.

Trust Wallet був запущений у листопаді 2017 року, і Binance придбала Trust Wallet у Липень 2018.

Окрім збору крипто, користувачі Trust Wallet можуть використовувати гаманець для збору своїх NFT. Користувач також може перенести NFT на гаманець іншого користувача в обмін на інші криптотокени.

Важливі функції Trust Wallet

Давайте розглянемо основні функції цього популярного гаманця:

#1. Зручний для користувача

Гаманець розроблений і розроблений в простому форматі. У результаті всі послуги Trust Wallet можна завершити за мінімальну кількість кроків.

Гаманець також організовано за різними категоріями для зручності доступу. Для зручності користувача в головному меню перераховані популярні криптовалюти.

Усі криптоактиви відстежуються в одному вікні. Вартість активів користувача також оновлюється в режимі реального часу. Окрім цього, користувач також може встановити свою рідну валюту.

#2. Безпека

Trust Wallet приділяє першочергову увагу безпеці користувачів. Користувач може контролювати свій рахунок і транзакції з гаманцем.

Довірчий гаманець використовує шифрування, яке відповідає галузевому стандарту для всіх коштів, розміщених у гаманці.

Крім того, користувачеві гаманця надається фраза для відновлення. Фраза відновлення складається з 12 слів, які дозволяють користувачам відновити свої гаманці. Ця функція корисна, коли пристрій користувача вкрадено, загублено або пошкоджено.

#3. Універсальний

Trust Wallet підтримує зберігання та транзакції понад 4,5 мільйона криптоактивів. Крім того, гаманець працює з токенами ERC20, ERC721 і BEP2. Крім того, команда розробників продовжує працювати над додаванням нових криптовалют для мільйонів користувачів Trust Wallet.

  Як перенести музику з iTunes на Android

Користувачі також можуть купувати криптовалюти за межами Trust Wallet. Гаманець Trust підтримує сторонні платформи, такі як MoonPay, Mercuryo, Simplex, Transak, Wyre та Ramp Network.

#4. Конфіденційність

Trust Wallet поважає конфіденційність своїх користувачів. Децентралізований характер гаманця допомагає користувачам залишатися анонімними під час транзакцій зі своїми криптовалютними активами. Усі транзакції користувачів реєструються у відповідному блокчейні без розкриття їх ідентичності.

Користувачеві не потрібно надавати будь-яку особисту інформацію, щоб брати участь у будь-яких послугах, які надає гаманець. Завдяки децентралізації.

#5. Юзабіліті

Функції Trust Wallet сумісні з різними пристроями. Хоча крипто-гаманець орієнтований на мобільні пристрої, користувачі комп’ютерів і ноутбуків Apple Mac також можуть отримати доступ до гаманця за допомогою браузера.

Користувачі комп’ютерів і ноутбуків Apple із чіпом M1 можуть встановити Trust Wallet із App Store. Однак гаманець недоступний для старіших пристроїв Mac і ПК з Windows.

Що таке децентралізовані програми (DApps)?

Децентралізовані програми (DApps) складаються з цифрових програм або програм, які працюють за допомогою смарт-контрактів. Цей розумний контракт працює на блокчейні або системі розподіленої книги.

Оскільки Програми є децентралізованими, жоден орган чи організація не контролює та не керує діяльністю користувачів. Крім того, користувачі додатка користуються різними перевагами, такими як конфіденційність даних, безпека, гнучкість використання та багато іншого.

Ще однією великою перевагою є те, що DApps надають користувачам послуги в основних категоріях, таких як фінанси, ігри, обміни, азартні ігри, зберігання, розробка, управління, гаманець, власність, медіа, безпека, страхування, здоров’я та соціальні мережі.

Що таке браузер DApp?

Браузер DApp — це браузер Web3, який полегшує користувачам взаємодію з різними програмами DApp. Браузер DApp також спрощує процес, скорочуючи багато повторюваних кроків.

Основна мета впровадження браузера DApp — забезпечити швидку та безперебійну платформу для різних криптодій. На додаток до цього, ці браузери також забезпечують високу швидкість реагування.

Пристроям із підтримкою браузера DApp не потрібно залежати від встановленої програми для кожної взаємодії з DApps. Крім того, користувач може підключити свій гаманець до кількох перерахованих DApps за кілька простих кроків.

Тут ми обговоримо, як увімкнути браузер Trust Wallet DApp у своєму браузері. Отже, почнемо з пристроїв Android.

Кроки для ввімкнення Trust Wallet DApp Browser на Android

Якщо ви користувач Android, процес увімкнення браузера DApp для Trust Wallet простий. Отже, спочатку завантажте Trust Wallet на вашому пристрої Android з магазину Google Play. Крім того, офіційний веб-сайт Trust Wallet також містить пряме посилання для завантаження останньої версії гаманця для Android.

Переконайтеся, що встановлено останню версію гаманця, щоб покращити службу гаманця. Старі користувачі можуть оновити програму з Play Store. Остання версія Trust Wallet на момент написання – це версія 6.13. Ця програма підтримується на пристроях з Android 6.0 і вище.

Після встановлення оновленої версії Trust Wallet виконайте такі дії, щоб увімкнути браузер DApp:

  Додаток BreakFree допоможе вам подолати залежність від смартфона [Android]

#1. Відкрийте програму Your Trust Wallet і дочекайтеся запуску програми. Якщо у вас уже є обліковий запис у Trust Wallet, увійдіть, використовуючи облікові дані користувача. Нові користувачі можуть створити обліковий запис Trust Wallet безкоштовно.

#2. Виберіть піктограму налаштувань. Спочатку, коли ви відкриваєте програму Trust Wallet, за умовчанням відображається меню гаманця. Синій відтінок вказує на вибрану опцію.

Після повного запуску програми користувачам потрібно вибрати кнопку «Налаштування» в нижньому правому куті програми.

#3. Наступний крок передбачає вибір опції «Налаштування».

#4. Вибір опції «Налаштування» призводить до двох інших опцій «Валюта» та «Браузер DApp». Далі натисніть «DApp Browser».

Після натискання «DApp Browser» з’являється кнопка перемикання.

Нарешті, увімкніть кнопку перемикання, щоб використовувати браузер DApp на своєму пристрої Android.

Як ми вже згадували про кроки для користувачів Android, давайте розглянемо процес для користувачів iOS.

Кроки, щоб увімкнути браузер Trust Wallet DApp на пристроях iOS

Як обговорювалося вище, увімкнути браузер Trust Wallet DApp на пристрої Android легко. На відміну від цього, користувачам iOS потрібно виконати багато інших кроків, щоб увімкнути те саме.

На відміну від користувачів Android, користувачі iOS не можуть увімкнути браузер DApp за допомогою налаштувань програми Trust Wallet. Замість цього користувачі повинні вручну ввімкнути їх для використання DApps на своїх пристроях iOS.

Не хвилюйтеся; як користувач iOS, ви можете ввімкнути браузер Trust Wallet, дотримуючись наведених нижче методів.

Спосіб 1

Перший спосіб увімкнути браузер Trust передбачає використання веб-браузера, встановленого на пристрої.

#1. Відкрийте веб-браузер.

Настійно рекомендується браузер Safari, але користувач також може спробувати браузер Google Chrome.

Відкрийте браузер Safari та переконайтеся, що пристрій має належне підключення до мережі.

#2. Скопіюйте та вставте активну URL-адресу

Скопіюйте та вставте «trust://browser_enable» у поле URL-адреси вашого браузера. Потім натисніть «іти».

З’явиться спливаюче повідомлення із запитом на дозвіл відкрити програму Trust Wallet.

Спливаюче повідомлення відображає два варіанти на вибір: «Скасувати» та «Відкрити». Виберіть «Відкрити».

#3. Виберіть необхідну програму DApp

Після вибору «Відкрити» ви перейдете на веб-сторінку Trust Wallet. Крім того, цей крок активує браузер DApp на вашому пристрої.

Нижня кнопка навігації відображає піктограму «Браузер», яка вказує на активацію браузера DApp.

Якщо ви не бачите піктограму «Браузер» на панелі навігації Trust Wallet, повторіть усі описані вище дії.

Браузер DApp показує всі перераховані DApps у різних категоріях. Категорії включають нові, DeFi, популярні, розумні мережі, продуктивне землеробство, ігри, біржі, ринкові майданчики, соціальні, стейкингові та утиліти DApps.

Ви можете вибрати популярні DApps зі списку або знайти інші DApps у списку. Наприклад, виберіть “PancakeSwap” зі списку та поміняйте місцями будь-які два криптотокени. Після завершення обміну токенів обміняний токен буде зараховано на ваш Trust Wallet.

Спосіб 2

Чи виникають у вас проблеми з першим методом? Не зважай. Давайте розглянемо ще один метод, який можна спробувати ввімкнути браузер Trust Wallet на пристрої iOS.

  Dragon Finga - це гра-файтинг кунг-фу Ragdoll для Android

#1. Другий спосіб виконується за допомогою PancakeSwap. Отже, спочатку вам потрібно відвідати офіційний веб-сайт PancakeSwap за допомогою браузера Safari або Google Chrome.

#2. Після відвідування веб-сайту PancakeSwap виберіть «Підключитися» у верхньому правому куті браузера.

Після вибору «Підключити» на екрані з’являється спливаюче вікно зі списком різних криптогаманців. TrustWallet є одним із гаманців, які з’являються, але замість цього вам потрібно вибрати «WalletConnect». Якщо ви вперше клацнете «TrustWallet», з’явиться повідомлення про помилку постачальника.

#3. Якщо вибрати «WalletConnect», з’явиться ще одне спливаюче вікно зі списком іншого набору криптогаманців.

Щоб підключитися до Trust Wallet, виберіть «Довіряти» з офіційним логотипом Trust Wallet. У наступному спливаючому повідомленні виберіть «Відкрити».

#4. Після вибору «Відкрити» відкриється Trust Wallet користувача.

Потім виберіть кнопку «Підключити», щоб підключити свій Trust Wallet до платформи PancakeSwap.

Нарешті, після виконання всіх цих кроків ваш Trust Wallet підключається до PancakeSwap. Потім ви можете обміняти токени за допомогою платформи PancakeSwap на підключений гаманець.

Не підключилися до PancakeSwap? Закрийте браузер, знову відкрийте його та спробуйте другий спосіб знову.

Чому Trust Wallet видалив браузер DApp з пристроїв iOS?

Trust Wallet видалив браузер DApp із програми iOS після Рекомендації App Store. Браузер DApp був повністю видалений з пристроїв iOS у червні 2021 року.

Видалення DApps не впливає на криптофонди, NFT та інші депоновані активи. Крім того, користувачі iOS можуть використовувати всі інші функції, які надає Trust Wallet за допомогою програми iOS.

Видалення обмежується лише користувачами iOS, а користувачів Android процедура видалення не стосується. На жаль, користувачі iOS повинні пройти дещо складні кроки, згадані вище, щоб підключитися до DApps.

Користувачі, які ввімкнули браузер DApp на своїх пристроях iOS до видалення, можуть отримати доступ до нього за допомогою розділу «Історія».

Резюме

Браузер Trust Wallet DApp набув величезної популярності завдяки своєму зручному та простому у використанні інтерфейсу. Користувачі Android можуть користуватися перевагами браузера DApp без будь-яких обмежень. Але коли справа доходить до користувачів iOS, їм потрібно пройти через деякі складні процеси, щоб увімкнути браузер DApp.

Незалежно від того, чи є ви користувачем Android чи iOS, методи, описані в цій статті, допоможуть вам скористатися перевагами браузера Trust Wallet DApp.

Якщо ви шукаєте криптогаманці, відмінні від Trust Wallet, подивіться список криптогаманців.