Як увімкнути автоматичний вхід в Windows 10

Windows 10 заохочує користувачів встановлювати пароль і PIN-код для свого облікового запису. Якщо ви вирішите пропустити налаштування PIN-коду під час першої інсталяції Windows 10, це продовжуватиме спонукати вас зробити це пізніше. Паролі та PIN-коди призначені для забезпечення безпеки вашої системи, особливо якщо вам доводиться залишати її без нагляду, наприклад, на роботі. Якщо ви точно знаєте, що ваша система буде в безпеці, або у вас є інші причини для того, щоб пропустити весь пароль/PIN-код, ви можете ввімкнути автоматичний вхід у Windows 10.

Автоматичний вхід для Windows 10 можна ввімкнути з реєстру Windows, однак набагато простіше ввімкнути або вимкнути його за допомогою програми Autologon від Microsoft.

Автоматичний вхід у Windows 10

Завантажте Autologon і запустіть його. Для запуску цієї програми вам знадобляться права адміністратора, хоча нічого встановлювати не потрібно. Коли ви запускаєте програму, вона покаже вам ім’я користувача для поточного користувача, його доменне ім’я та порожнє поле, куди ви можете ввести пароль. Якщо у вас є кілька користувачів, доданих до однієї системи, ви зможете вибрати іншого з поля Ім’я користувача.

Щоб увімкнути автоматичний вхід, просто введіть пароль для вибраного користувача та натисніть Увімкнути.

Тепер, коли ви завантажуєтеся у свою систему, вона автоматично входитиме цього конкретного користувача. Якщо ви хочете вимкнути автоматичний вхід під час завантаження, утримуйте клавішу Shift, перш ніж вона зможе автоматично ввійти в систему, і вона буде вимкнена для цього користувача. Щоб назавжди вимкнути автоматичний вхід для Windows 10, просто запустіть цю програму ще раз і натисніть кнопку Вимкнути.

Як згадувалося раніше, те, що робить ця програма, також можна досягти шляхом редагування реєстру Windows, однак існує проблема з підходом до реєстру. З оновленнями Windows автоматичний вхід в систему має тенденцію порушувати. Редагування реєстру, яке раніше дозволяло вам увімкнути автоматичний вхід, може бути скинуто або взагалі перестати працювати. Якщо ви не з тих, хто копається в реєстрі для виправлення, ця програма є набагато простішим способом увімкнути автоматичний вхід.

Звичайно, ми повинні попередити вас про те, як ви використовуєте цю програму. Автоматичний вхід — це чудовий швидкий спосіб завантаження безпосередньо на робочий стіл, але він також дає доступ до робочого столу будь-кому, хто має фізичний доступ до вашої системи. Переконайтеся, що ви використовуєте це лише на комп’ютерах, до яких інші люди не мають доступу, або що ви не зберігаєте важливі файли та конфіденційні дані в системі, для якої ввімкнено автоматичний вхід.