Як увімкнути або вимкнути 3D Touch на iPhone

Categories:

Apple, можливо, дещо відмовляється від 3D Touch — він взагалі недоступний на iPhone XR, — але ми все ще великі шанувальники опцій, які він пропонує. Якщо це не так, ви можете взагалі вимкнути 3D Touch.

3D Touch з’явився з iPhone 6s, дозволяючи людям сильніше натискати на деякі елементи інтерфейсу iOS, щоб виконувати дії або відкривати додаткові опції. Він пропонує своєрідне клацання правою кнопкою миші, що надає iOS додаткову глибину. Однак це також додає складності, і Apple ніколи не вміла робити функції 3D Touch доступними для виявлення. Якщо у вас iPhone 6s або новіший, за винятком вищезгаданого iPhone XR, можливо, у вас увімкнено 3D Touch і ви ніколи ним не користувалися.

  Застрягли на екрані CTRL+ALT+DEL? Ось як це виправити

З появою iPhone XR Apple представила Haptic Touch, який використовує деякі функції 3D Touch і розміщує його за жестом натискання й утримування. Однак два жести — 3D Touch і Haptic Touch — не мають паритетних функцій у деяких важливих аспектах. Тактильний дотик взагалі не підтримує ярлики «peek & pop» і ярлики на головному екрані. Якщо ви є власником iPhone XR, можливість увімкнути або вимкнути Haptic Touch знаходиться в тому ж місці, що й 3D Touch.

Тут ми розглянемо кроки, які ви можете виконати, щоб перевірити, чи увімкнено 3D Touch, і, що ще важливіше, увімкніть або вимкніть його, як ви вважаєте за потрібне. Давайте розпочнемо.

  Чого ви можете навчитися від одного?

Як увімкнути або вимкнути 3D Touch

Як це часто буває з багатьма опціями в iOS, увімкнення або вимкнення 3D Touch не є складною справою, але перед тим, як розпочати роботу через програму Налаштування, вам потрібно знати, де шукати.

Відкривши налаштування, натисніть «Загальні».

Далі, і, можливо, дещо несподівано, торкніться «Доступність».

Прокрутіть короткий шлях вниз, а потім торкніться 3D Touch. Ви також зможете побачити, чи ввімкнено 3D Touch.

Як ви могли очікувати, увімкнення або вимкнення 3D Touch — це випадок перемикання перемикача у положення «ввімкнено» або «вимкнено». Зробіть зміни, і все готово.

Якщо 3D Touch увімкнено, ви можете вибрати, наскільки чутливим ви хочете, щоб 3D Touch був, при цьому для легшого налаштування потрібно менш сильно натискати, щоб активувати функцію під час використання.

  Як створити шаблони в Google Docs

Якщо 3D Touch вимкнено, такі зручні функції, як «Peek & Pop», більше не будуть доступні, а також доступ до ярликів або віджетів зі значка головного екрана програми.