Як увімкнути або вимкнути функцію Always on Display на iPhone 14 Pro

| | 0 Comments| 5:49 AM
Categories:

Випустивши iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, Apple нарешті запропонувала мільйонам користувачів iPhone у всьому світі завжди доступний дисплей. Однак реалізація Apple відрізняється від того, що ви могли б побачити на телефонах Android протягом останніх багатьох років. Замість того, щоб вимикати екран і просто відображати час і сповіщення, Apple пішла на крок далі і замість цього просто затемнила екран і знизила частоту оновлення до 1 Гц. Отже, незалежно від того, чи подобається вам iPhone 14 Pro AOD і ви хочете його ввімкнути, чи вам він не подобається і ви хочете його вимкнути, ось як увімкнути або вимкнути Always on Display в iPhone 14 Pro (і Pro Max).

Увімкнути/вимкнути функцію iPhone 14 AOD

Особисто мені не дуже подобається функція завжди на дисплеї, реалізована так, як це зробила Apple. Це більше відволікає увагу, і це, мабуть, розряджає акумулятор. У той час як ми обговоримо, як спочатку ввімкнути завжди на дисплеї, якщо ви схожі на мене і просто хочете вимкнути його, ви можете скористатися наведеним нижче змістом, щоб перейти до цього розділу.

Увімкніть iPhone 14 Always on Display

На iPhone 14 Pro функцію Always on Display увімкнено за замовчуванням. Однак, якщо він не ввімкнений у вас або ви випадково вимкнули його, ось як увімкнути AOD на iPhone.

  • Перейдіть до Налаштування -> Дисплей і яскравість.
  Як iPad Pro від Apple 2020 року порівнюється з трекпадом Mac 1994 року

  • Тут переконайтеся, що перемикач поруч із «Завжди увімкнено» увімкнено.

Тепер, коли ви блокуєте екран свого iPhone, він не буде повністю порожнім. Натомість він зменшить яскравість і зменшить частоту оновлення до 1 Гц, щоб заощадити заряд батареї.

Вимкніть AOD на iPhone 14

Якщо ви схожі на мене і хочете вимкнути функцію AOD на своєму iPhone, ось як це зробити:

  • Перейдіть до Налаштування -> Дисплей і яскравість.

  • Тут увімкніть перемикач поруч із «Завжди увімкнено».

Тепер ваш iPhone 14 не перемикатиметься в режим постійного відображення, коли ви заблокуєте екран і переведете iPhone у режим сну. Це чудово, якщо ви виявите, що нова функція AOD відволікає увагу та створює більше проблем, ніж вона варта.

Найкращі шпалери для Always On Display

Оскільки ми говоримо про Apple, перехід від увімкненого екрана до постійного відображення дійсно плавний і має пару акуратних анімацій. Крім того, є деякі шпалери, які дуже добре працюють із завжди на дисплеї. Отже, ось кілька найкращих шпалер, які можна використовувати з AOD iPhone 14 Pro:

Гордість шпалери

Шпалери Pride на сьогоднішній день є найкращими шпалерами, які можна використовувати з AOD. Мало того, що він виглядає абсолютно чудово, він змінюється, коли ввімкнено AOD, а анімація виглядає справді круто. Крім того, коли ви розблоковуєте свій iPhone, він плавно перетікає разом із екраном блокування.

  25 чудових осінніх шпалер для вашого робочого столу

Астрономія

Шпалери з астрономією також дуже добре працюють із завжди на дисплеї. Існує тонка анімація Землі (або Місяця), коли дисплей переходить між двома фазами, і годинник також переміщується з фону на передній план.

Питання що часто задаються

З. Чи вимикається Always On Display автоматично?

iPhone AOD автоматично вимикається за двох умов. Коли ви кладете свій iPhone у кишеню, він вимикає завжди ввімкнений екран. Крім того, якщо ви носите Apple Watch і відходите від свого iPhone, він також вимкне завжди включений дисплей. Це чудово, щоб гарантувати, що ваші шпалери та віджети ніхто випадково не побачить, коли ви перебуваєте далеко від свого iPhone.

Q. Чи можу я налаштувати iPhone Always on Display?

На даний момент iOS 16 не пропонує жодних налаштувань для постійного відображення. Ви можете ввімкнути або вимкнути його, і це все. Сподіваємось, Apple дозволить користувачам налаштовувати свій AOD за допомогою майбутніх оновлень, але це Apple, тому це може бути просто нездійсненною мрією.

  12 найкращих хмарних засобів захисту від DDoS для малих і корпоративних веб-сайтів

Q. Чи впливає AOD на термін служби акумулятора?

Під час нашого обмеженого тестування наразі ми не можемо остаточно сказати, чи впливає функція постійного відображення на час автономної роботи iPhone 14 Pro. Проте, ймовірно, буде досить очевидний вплив на час автономної роботи за допомогою AOD, оскільки Apple Watch, який постійно відображається, також значною мірою впливає на час автономної роботи.

Легко керуйте AOD на iPhone

Ну, ось як ви можете легко ввімкнути або вимкнути функцію постійного відображення на iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Незалежно від того, чи хочете ви завжди бути в курсі часу, сповіщень і віджетів на своєму iPhone, чи бажаєте вичавити додатковий час автономної роботи, добре знати, що Apple принаймні надала користувачам можливість вибирати, чи хочуть вони AOD на своїх iPhone чи ні. Отже, що ви думаєте про завжди включений екран у серії iPhone 14 Pro? Дайте нам знати в коментарях.