Як увімкнути або вимкнути переклад у Chrome

Google Chrome дозволяє автоматично перекладати веб-сторінку, не написану мовою вашого браузера за замовчуванням. Однак, як і більшість програм для перекладу в Інтернеті, воно може бути трохи ненадійним. Якщо вам це не потрібно — або якщо ви користуєтеся іншою службою перекладу — ось як вимкнути Chrome.

Як увімкнути або вимкнути переклад

Перше, що ви хочете зробити, це запустити Chrome, клацнути значок меню, а потім – «Налаштування». Крім того, ви можете ввести chrome://settings/ в адресний рядок, щоб перейти безпосередньо туди.

Потрапивши в меню налаштувань, прокрутіть униз і натисніть «Додатково».

  Як підключити будь-який розумний пристрій до HomeKit (за допомогою Raspberry Pi)

Прокрутіть ще трохи вниз, поки не побачите заголовок «Мови», а потім натисніть «Мова».

За замовчуванням у Chrome увімкнено переклад. Якщо ви хочете вимкнути цю функцію, натисніть перемикач у положення вимкнено. Якщо ви збираєтеся продовжувати використовувати функцію перекладу, нічого не робіть.

Під час переходу на сайт, який автоматично перекладено Chrome, у універсальному вікні пошуку з’являється значок Google Translate. Щоб побачити, що доступно для сайту чи параметри для певної мови, натисніть значок Перекласти.

Звідси ви можете вибрати «Показати оригінал», щоб перекласти сторінку назад на мову оригіналу, або ви можете натиснути кнопку «Параметри», щоб вибрати кілька інших варіантів, наприклад, завжди перекладати мову, ніколи не перекладати мову, або ніколи не перекладайте поточний сайт. Ви також можете змінити налаштування мови.

  Гумка конфіденційності очищає та оптимізує ваш комп’ютер, безпечно знищує файли

Якщо у вашому веб-переглядачі додано більше однієї мови, Chrome зазвичай просто запропонує перекладати веб-сторінки основною мовою вашого браузера. За замовчуванням переклад додатково доданих мов у Chrome вимкнено, але якщо ви хочете, щоб Chrome також обробляв ці мови, натисніть більше (три крапки біля мови) поруч із мовою та поставте прапорець «Пропонувати перекладати сторінки цією мова». Це дозволить Chrome перекладати певні мови для вас у майбутньому.

Виберіть вручну, що Chrome робити з мовою, натиснувши три крапки біля мови, а потім поставте/зніміть галочку