Як увімкнути або вимкнути новий дизайн Chrome

| | 0 Comments| 10:10 AM
Categories:

Chrome повільно все більше і більше рухається до матеріального дизайну. Матеріал дизайн спочатку призначався для додатків Android і був спробою уніфікувати зовнішній вигляд додатків, розроблених для мобільної платформи. Це призвело до розробки деяких естетично привабливих додатків для Android. Тепер дизайн стає ознакою всіх служб і програм Google. Chrome нічим не відрізняється; був повільний, але постійний рух до матеріального дизайну, і з Chrome 67 розгортання матеріального дизайну все ще триває. Більшість із них все ще знаходиться в бета-версії, тому щоб отримати повний досвід, вам потрібно використовувати збірку Chrome Canary. Тим не менш, якщо зачекати кілька циклів випуску, стабільна версія Chrome зрештою додасть повний вигляд Material. Якщо ви зараз використовуєте Canary, ви можете ввімкнути в ньому новий дизайн Chrome.

  Вибір дешевої послуги перевірки справ і чому БЕЗКОШТОВНА не варіант

Новий дизайн Chrome

Новий дизайн Chrome вмикається та вимикається за допомогою прапорця Chrome. Відкрийте Chrome і введіть наступне в адресному рядку та ввімкніть його. Цей прапорець доступний у поточній стабільній версії Chrome, і ви можете ввімкнути його зараз, хоча він не приносить багато змін у інтерфейсі користувача. Майте на увазі, що для користувачів Windows 10 цей прапор може призвести до того, що рядки заголовка стануть сірими.

chrome://flags#top-chrome-md

Далі знайдіть наступний прапорець і також увімкніть його. Цей прапор присутній лише в Chrome Canary.

chrome://flags#uifood

Увімкніть обидва ці прапорці та перезапустіть Canary, щоб застосувати зміни. Якщо ви ніколи не приділяли багато уваги інтерфейсу інтерфейсу, ви можете не помітити великої різниці, однак Google продовжить мігрувати Chrome до матеріального дизайну, і ввімкнення цих двох прапорців допоможе вам стежити за змінами та отримати їх у другу секунду їх додавання.

  Як відновити перерване завантаження в Google Chrome

Ми повинні попередити вас, що якщо у вас не вистачить терпіння для бета-версії програм, ви, можливо, не захочете використовувати Canary. Бета-версії Chrome не дуже нестабільні, але вони можуть не працювати на вашому робочому столі. У поточній стабільній версії Chrome вже є невелика помилка інтерфейсу користувача, яку легко виправити в Windows 10, тому застосування матеріального дизайну в Canary може вплинути на роботу браузера.

Немає жодного прогнозу щодо того, коли новий дизайн повністю перейде на стабільну версію браузера, але Google повільно вмикає його дрібні аспекти вже майже рік. Якщо ви пам’ятаєте, недавно сторінка «Завантаження та налаштування» виглядала зовсім інакше.

  Як видалити особисту інформацію з презентації PowerPoint перед наданням спільного доступу