Як увімкнути або вимкнути групові сповіщення за допомогою програми на iOS 12

| | 0 Comments| 5:41 PM
Categories:

Майже під час кожного великого оновлення iOS Apple змінювала спосіб відображення сповіщень про блокування на iOS. Вони отримали це прямо в iOS 9, де була можливість сортувати сповіщення в хронологічному порядку, але ця опція була вилучена в пізнішій версії. У iOS 12 сповіщення групуються за програмами. Це означає, що якщо у вас є десять нових текстових повідомлень, усі вони будуть згруповані в одне сповіщення. Вам це може подобатися, а може й ні. Ось як ви можете ввімкнути або вимкнути групові сповіщення за допомогою програми на iOS 12.

Групові сповіщення від програми

Це налаштування можна налаштувати для кожної програми. Це означає, що ви можете групувати сповіщення за програмами для таких програм, як Instagram або Facebook, але зберігати їх окремо для таких програм, як Повідомлення або Телефон.

  Як розвантажити невикористані програми в iOS 11

Відкрийте програму Налаштування та торкніться Сповіщення. Виберіть програму, для якої потрібно ввімкнути або вимкнути групові сповіщення. Прокрутіть униз і торкніться Групування сповіщень. На екрані групування сповіщень виберіть «За програмою», щоб згрупувати сповіщення за програмою, або натисніть «Вимкнути», щоб вимкнути групування сповіщень.

Якщо ви виберете параметр за замовчуванням або за допомогою програми, ви отримаєте лише одне сповіщення для кожної програми. Це буде набір сповіщень з однієї програми. Наприклад, якщо ви ввімкнули групові сповіщення для програми «Повідомлення» і маєте три нові повідомлення від трьох різних людей, усі вони будуть згруповані як одне повідомлення.

Якщо групові сповіщення вимкнено, кожне повідомлення матиме власне сповіщення, тобто ви матимете одне сповіщення від кожного відправника на заблокованому екрані.

  Fused дозволяє об’єднати дві фотографії чи відео в одне дивовижне зображення [iOS]

На жаль, схоже, що хронологічне сортування сповіщень не повернеться найближчим часом. Якщо ви залишите для сповіщення вибраний за замовчуванням, наприклад, Автоматично, сповіщення цілком можуть бути згруповані за типом програми. Наприклад, якщо у вас є сповіщення від Twitter, Instagram та Facebook, усі вони можуть бути згруповані в одне, оскільки всі вони є додатками для соціальних мереж.

Добре те, що ви можете змінити спосіб групування сповіщень для кожної програми. Групування сповіщень із певної програми, як-от Twitter або Facebook, не є поганою ідеєю, але групування їх для таких програм, як Phone, Messages або інших програм, орієнтованих на продуктивність, як Slack, може зробити сповіщення набагато менш корисними.

  Розв’язуйте лінійні рівняння та дроби за допомогою камери [iOS]

Цей новий метод відображення сповіщень спрямований на те, щоб ваш заблокований екран набагато менше відволікав і щоб сповіщення, особливо ті, що не важливі, не перевантажували вас.