Як увімкнути або вимкнути вібрацію клавіатури на iPhone

Окрім кількох нових функцій, зокрема покращеної настройки екрана блокування, паролів та редагування повідомлень, iOS 16 також пропонує кілька чудових нових функцій. Однією з прихованих функцій iOS 16 є можливість увімкнути тактильні дії для клавіатури iPhone. Для тих, хто не знає, якщо ви ввімкнете цю функцію, ви відчуєте вібрацію під час введення тексту на клавіатурі iPhone. Тож, якщо ви хочете покращити свій досвід введення тексту, ми пропонуємо вам слідувати цьому посібнику та дізнатися, як увімкнути або вимкнути тактильні дії клавіатури на iPhone в iOS 16!

Увімкнути вібрацію клавіатури на iPhone в iOS 16 (2022)

Якщо ви не знали, клавіатура тактильна існує вже давно. Багато сторонніх програм для клавіатури iOS, таких як Microsoft SwiftKey і Gboard, підтримують цю функцію, але її не вистачало на клавіатурі за замовчуванням. Користувачі iPhone найдовше запитували цю невелику функцію, і Apple нарешті дослухалася. Функція натискання клавіатури підтримується на всіх моделях iPhone, сумісних з iOS 16, що означає, що ви будете відчувати вібрацію під час введення на iPhone 8 або новішої версії.

  Як налаштувати відстеження сну на Apple Watch

Увімкніть тактильний зворотний зв’язок на клавіатурі iPhone

1. На своєму iPhone під керуванням iOS 16 запустіть програму Налаштування та виберіть «Звуки та тактильні відчуття».

2. Тепер натисніть «Зворотній зв’язок з клавіатурою».

3. Нарешті, увімкніть «Haptic тумблер», і все готово! Важливо зауважити, що ви можете вимкнути звук клавіатури на цій сторінці, якщо він вам не потрібен. Для цього вимкніть перемикач «Звук».

Тепер відкрийте клавіатуру за замовчуванням на вашому iPhone, щоб відчувати м’яку вібрацію, коли ви натискаєте клавішу на клавіатурі.

Вимкніть тактильний зворотний зв’язок для клавіатури iPhone

Хоча тактильна клавіатура досить акуратна і допомагає покращити ваш досвід введення тексту, не всім вона може бути корисною. На щастя, Apple дозволяє легко вимкнути його. Просто виконайте наведені нижче дії.

  Як усунути неполадки дзвінка Zoom

1. Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Звуки та тактильні характеристики» -> «Зворотній зв’язок з клавіатурою», як показано у розділі вище.

2. Тепер вимкніть перемикач “Haptic”, і все. Ви більше не будете відчувати вібрацію під час введення тексту на клавіатурі iPhone.

Увімкніть та використовуйте тактичну клавіатуру на вашому iPhone

Ось так! Ніколи не пізно представити корисну функцію, як-от тактильну клавіатуру, щоб покращити введення тексту для користувачів. Тож добре, що Apple запровадила цю давно запитану функцію на рідну клавіатуру на iPhone в iOS 16. Крім цього, тепер у вас є можливість редагувати та скасувати надсилання iMessage та робити швидкі нотатки на iPhone. Тому обов’язково перевірте ці функції за допомогою статей за посиланнями. Також повідомте нам, чи будете ви використовувати сторонню клавіатуру чи перейти на рідну клавіатуру з додаванням тактильних засобів на вашому iPhone.

  Що робити, коли акумулятор під’єднано, а не заряджається