Як увімкнути або вимкнути автоматичне оновлення iOS

| | 0 Comments| 1:09 PM
Categories:

Оновлення важливі, але не всім подобається встановлювати їх відразу ж, коли вони доступні. Деякі користувачі вважають за краще відкласти оновлення, тоді як інші вважають за краще, щоб вони встановлювалися автоматично, практично без участі з їхнього боку. Керувати цим складно, тому в iOS 12 користувачі тепер можуть увімкнути або вимкнути автоматичне оновлення iOS.

У старих версіях iOS наступна доступна версія автоматично завантажуватиметься, якщо ваш пристрій був достатньо заряджений і підключений до мережі Wi-Fi. Він ніколи не встановиться автоматично, але ви бачитимете підказки про його регулярне встановлення або плануєте, коли його інсталювати. Починаючи з iOS 12, ви можете заборонити завантаження оновлення.

  Розв’язуйте лінійні рівняння та дроби за допомогою камери [iOS]

Автоматичне оновлення iOS

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Загальні. Торкніться «Оновлення програмного забезпечення», і ви побачите опцію «Автоматичні оновлення». Торкніться його й увімкніть або вимкніть параметр Автоматичне оновлення.

Ця опція не дозволить завантажувати наступну версію iOS на ваш пристрій. Набагато менше ймовірність випадкового оновлення до наступної версії. Оскільки нові версії iOS сповільнюють роботу старих пристроїв, це буде бажаною функцією, і дуже погано, що вам доведеться оновлюватися до наступної версії iOS, щоб отримати її.

Плюси та мінуси

Ця опція буде корисною, враховуючи те, що версії iOS почали поставлятися з багатьма помилками. Кожне нове оновлення приносить свої власні помилки, і хоча Apple усуває їх у наступному оновленні, користувачі можуть захотіти уникати оновлення, яке містить помилки, доки не буде доступна версія з виправленням цієї помилки.

  Як виправити помилку безпеки iOS 7 SSL / TLS без оновлення до 7.0.6

Це має власний набір проблем, тобто оновлення безпеки також буде відкладено. Apple не робить різниці між оновленнями безпеки та оновленнями функцій, як це робить Microsoft для Windows 10. Таким чином, якщо ви вимкнете автоматичні оновлення iOS, ви, ймовірно, не встановите автоматично жодних важливих оновлень безпеки, які можуть бути єдиною метою оновлення iOS.

Однак цей параметр навряд чи вплине на кількість користувачів, які оновлюються до наступної версії iOS. Коефіцієнт конверсії iOS становить 90% протягом першого місяця після випуску нової основної версії. На відміну від користувачів Windows 10, які роблять усе можливе, щоб уникнути оновлення функцій, користувачі iOS активно чекають і встановлять наступну версію.

  Слухайте повідомлення Slack, читані вголос з будь-якого каналу [iOS]

Очевидно, що Apple надає своїм користувачам більше контролю над своїми пристроями. З iOS 11 він надав користувачам можливість вимкнути троттлінг для пристроїв із старіючими батареями, а тепер дає їм більше свободи для встановлення оновлень.