Як увійти на свій Mac автоматично без пароля

Безпека надзвичайно важлива, але іноді швидкість має важливе значення. Якщо ви живете та працюєте в середовищі, де ви впевнені у своїй конфіденційності, ваш Mac може автоматично ввійти у вас без пароля. Ось як.

Попередження: якщо ви дотримуєтеся цього процесу, і ваш Mac буде втрачено або вкрадено, будь-хто, хто має доступ до нього, зможе отримати доступ до ваших даних повністю без обмежень. Це може бути ризик, на який варто піти, але тільки ви можете прийняти таке рішення. Якщо ви використовуєте цю техніку, ми рекомендуємо вмикати її, коли ви перебуваєте вдома або в іншому захищеному місці, і вимикати, коли вас немає.

  Як віддалено стерти iPhone з робочого столу

Якщо ви хочете продовжити, давайте почнемо. Ми виконали цей процес на macOS 10.14 Mojave.

Як увімкнути автоматичний вхід на вашому Mac

Щоб почати, заблокуйте логотип Apple у верхній частині екрана, а потім натисніть «Системні налаштування».

Далі натисніть «Користувачі та групи».

Натисніть значок замка та введіть пароль облікового запису. Для роботи це має бути обліковий запис із правами адміністратора.

Після успішної автентифікації натисніть «Параметри входу», а потім клацніть спадне меню «Автоматичний вхід». Виберіть ім’я користувача, якого ви хочете, щоб ваш Mac автоматично входив у систему. Знову вам потрібно буде ввести пароль користувача, цього разу для облікового запису, який ви вибрали для входу.

  Як перемістити картинки в Microsoft Word

Примітка: якщо ваш обліковий запис користувача неактивний, ймовірно, у вас увімкнено шифрування FileVault або цей обліковий запис використовує пароль iCloud для входу. Необхідно вимкнути шифрування FileVault (Системні налаштування > Безпека та конфіденційність > FileVault > значок замка > Вимкнути FileVault) і використовуйте локальний пароль (Системні налаштування > Користувачі та групи > [Account Name] > Змінити пароль), перш ніж увімкнути автоматичний вхід.

Після завершення цього процесу наступного разу, коли ви перезавантажите свій Mac, він автоматично ввійде в попередньо вибраний обліковий запис.