Як увійти в Poshmark

Poshmark — це онлайн-ринок для купівлі та продажу вживаних або вживаних товарів, таких як одяг, електроніка, меблі тощо. Компанію було засновано в 2011 році та наразі залучає понад 80 мільйонів користувачів у всьому світі. Платформа дозволяє користувачам зручно складати список товарів менш ніж за 60 секунд, і на платформі доступно для покупки понад 200 мільйонів товарів. Одним із недоліків Poshmark є те, що він схильний до порушень безпеки, через що користувачі можуть втратити доступ до своїх облікових записів. Припустімо, ви один із користувачів, які не можуть пройти через вхід через www Poshmark com, або той, хто не знає, де знаходиться посилання Poshmark. У такому разі ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який допоможе вирішити ці запитання, пов’язані з проблемами, такими як реєстрація на Poshmark, покупки на Poshmark тощо.

Як увійти в Poshmark

Ви можете увійти у свій обліковий запис Poshmark з офіційної сторінки входу Poshmark. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Примітка. Наразі послуга Poshmark доступна лише для жителів Сполучених Штатів, Австралії, Індії та Канади.

Чи є Poshmark Ripoff?

Ні, Пошмарка є законним, і це не шахрайство. Однак користувачі стикаються з проблемами, які змушують потенційних покупців вважати Poshmark читом. Користувачі часто скаржаться на погану підтримку клієнтів компанії, що дозволяє продавцям на платформі вводити в оману покупців і не вживати жодних заходів для компенсації постраждалим. Регулярні порушення безпеки, з якими стикається компанія, показують, наскільки невибагливим є її підхід до проблем користувачів. Ці проблеми змушують людей думати, що Poshmark — це шахрайство.

  35 чудових зображень для екрану AMOLED

Чому ви не можете увійти в Poshmark?

Poshmark сумно відомий тим, що забезпечує погану взаємодію з користувачем, повну багатьох помилок і збоїв. Якщо у вас виникають проблеми під час входу в систему www Poshmark com, це може бути з кількох причин:

  • Сервери Poshmark не працюють.
  • Веб-сайт або додаток перебуває на технічному обслуговуванні.
  • Сервери Poshmark можуть бути зламані або зазнати порушення безпеки. Poshmark має довгу історію поганих заходів безпеки, що призводять до крадіжки даних.
  • Можливо, ваш обліковий запис було вимкнено через порушення Загальних положень та умов. Наприклад, перелік контрафактної продукції.
  • Можливо, ви використовуєте неправильні облікові дані для входу.
  • Ваше інтернет-з’єднання може бути нестабільним.

Як скасувати обліковий запис Poshmark?

Якщо вам набридли постійні проблеми з Poshmark або ви хочете припинити продаж товарів на платформі та не знаєте, як видалити свій обліковий запис Poshmark, виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідати Сторінка входу Poshmark у вашому браузері.

2. Введіть свій Ім’я користувача або адресу електронної пошти і пароль, а потім натисніть «Вхід».

3. Натисніть піктограму профілю, розташовану у верхньому правому куті екрана.

4. Клацніть Параметри облікового запису зі спадного меню.

5. Натисніть «Керувати статусом облікового запису» на лівій панелі, як показано нижче.

6. Натисніть опцію «Видалити мій обліковий запис».

7. Введіть код підтвердження, надісланий на вашу зареєстровану адресу електронної пошти, і натисніть «Готово».

8. Виберіть у меню відповідну причину виходу.

9. Нарешті натисніть «Видалити мій обліковий запис».

Ви успішно видалили свій обліковий запис Poshmark і вільні від можливих крадіжок даних.

Як створити обліковий запис Poshmark?

З нетерпінням чекаєте продажу старих речей на Poshmark, але не знаєте, з чого почати? Не хвилюйтеся взагалі. Нижче ми підготували легкий для розуміння покроковий посібник, який навчить вас, як реєструватися на Poshmark:

1. Прямуйте до Веб-сайт Poshmark у вашому браузері для входу на www Poshmark com.

2. Натисніть «Зареєструватися за допомогою електронної пошти».

Примітка. У вас є інші доступні варіанти реєстрації на Poshmark, як-от Facebook, Google і Apple.

3. Заповніть усі доступні поля та натисніть «Далі».

  12 найкращих програм та інструментів для моніторингу мережі, переглянуті в 2020 році

4. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити налаштування облікового запису Poshmark.

Після створення облікового запису на Poshmark ви перейдете на інформаційну панель Poshmark. Там ви можете купувати та продавати речі, якщо хочете.

Як зареєструвати обліковий запис Poshmark?

Якщо ви хтось, хто хоче почати малий бізнес через Poshmark, або хтось, хто хоче продавати вживані речі на платформі, у нас немає претензій. Перегляньте наведені нижче кроки, щоб дізнатися, як створити обліковий запис на сторінці входу www Poshmark com:

1. Відвідайте Веб-сайт Poshmark і натисніть «Зареєструватися за допомогою електронної пошти».

2. Введіть необхідні дані та натисніть «Далі».

3. Дотримуйтесь інструкцій на екрані та виберіть параметри відповідно до ваших уподобань, щоб успішно налаштувати обліковий запис.

Після створення облікового запису ви можете легко виконати вхід через www Poshmark com.

Як знайти посилання на Poshmark?

Ваше посилання Poshmark є прямим шлюзом до ваших списків. Ви можете поділитися цим посиланням зі своїми контактами, щоб їм було легше відвідувати вашу сторінку Poshmark. Але це поширена проблема, коли користувачі не можуть знайти посилання на свої списки Poshmark. Якщо ви опинились серед цих користувачів, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Сторінка входу Poshmark і увійдіть, використовуючи свої облікові дані Poshmark.

2. Натисніть значок свого профілю у верхньому правому куті.

3. Виберіть My Closet зі спадного меню.

4. Скопіюйте URL (Uniform Resource Locator)/веб-адресу сторінки, як показано нижче. Ця URL-адреса є посиланням на ваш Poshmark, яким ви можете поділитися з іншими.

Як знайти свої покупки Poshmark?

Якщо ви нещодавно придбали будь-які речі з чиєїсь шафи на Poshmark і шукаєте свою історію покупок, щоб перевірити ціну, виконайте наведені нижче дії, щоб переглянути свої покупки на Poshmark:

1. Виконайте вхід на сайті www Poshmark com із Веб-сайт Poshmark щоб потрапити в обліковий запис.

2. Натисніть піктограму свого профілю > Мої покупки зі списку параметрів.

Тут ви можете переглянути записи про покупки Poshmark. Крім того, ви маєте доступ до іншої інформації, такої як розпродажі, пропозиції, баланс тощо.

  Приховування міні-панелі інструментів в Office 2013

Як видалити обліковий запис Poshmark?

Зручність навігації на веб-сайті Poshmark є однією з найважливіших причин, чому він є головним центром торгівлі новими та старими товарами. На щастя, така плавна навігація також дозволяє користувачам швидко видаляти облікові записи. Якщо видалення облікового запису Poshmark для вас занадто складне, перегляньте наш простий посібник про те, як легко видалити обліковий запис Poshmark:

1. Перейти до свого Акаунт Poshmark.

2. Натисніть піктограму профілю > Параметри облікового запису.

3. Натисніть «Керувати статусом облікового запису» > «Видалити мій обліковий запис».

4. Введіть код підтвердження, надісланий на вашу зареєстровану адресу електронної пошти, і натисніть «Готово».

5. Виберіть потрібну причину та натисніть «Видалити мій обліковий запис», щоб підтвердити видалення облікового запису Poshmark.

Чому ви не можете видалити свій обліковий запис Poshmark?

Poshmark стверджує, що перед видаленням облікового запису на платформі в обліковому записі не повинно залишитися суми, що підлягає погашенню, або будь-якої незавершеної транзакції. Якщо у вашому обліковому записі Poshmark є залишки, вони не зможуть обробити ваш запит на видалення облікового запису.

Чи можете ви вимкнути свій Poshmark?

Так, можна вимкнути/видалити обліковий запис Poshmark. Процес досить простий. Ви можете видалити свій обліковий запис, перейшовши на вкладку «Керування статусом облікового запису».

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли покупки Poshmark, а також як виконати вхід на сайті www Poshmark com із докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.