Як увійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify

Hulu — це веб-додаток для потокової передачі на основі підписки, що належить Walt Disney. Він пропонує величезну бібліотеку фільмів і телесеріалів із великих мереж, таких як ABC і NBC. Крім того, Hulu також випускає свої оригінальні серіали та фільми для своїх передплатників. І ви напевно знаєте про Spotify, оскільки це найпопулярніша платформа для прослуховування та обміну музики, яку використовують мільйони користувачів. Обидві ці розважальні платформи величезні, з величезною кількістю передплатників. Отже, ви, мабуть, чули про вхід у Hulu Spotify і, мабуть, задалися питанням, як мені увійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify? Ось ти тут. У цій статті ви отримаєте відповідь на це питання з докладними кроками, щоб краще зрозуміти його.

Як увійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify

Якщо у вас є студентський план на Spotify Premium, ви можете увійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify. Перш ніж перейти до кроків для цього, давайте більше дізнаємося про вхід у Hulu та Spotify.

Чи мій вхід у Hulu такий самий, як і мій Spotify?

Ні, Hulu і Spotify – це дві різні служби. У вас є можливість увійти в Hulu за допомогою Spotify. Але якщо у вас немає облікового запису Spotify, ви все одно можете підписатися на Hulu.

Чи поставляється Spotify Premium з Hulu?

Ні, лише план Spotify Premium Student включає Hulu (з підтримкою реклами) і SHOWTIME. Крім того, ви повинні навчатися в акредитованому коледжі з титулом IV. Крім того, ви повинні бути студентом університету в Сполучених Штатах Америки, щоб бути застосовним для входу в Hulu Spotify.

  Як запустити програми на вашому Mac

Як отримати Hulu безкоштовно за допомогою Spotify Premium?

Єдиний спосіб отримати Hulu (з підтримкою реклами) і SHOWTIME безкоштовно за допомогою облікового запису Spotify Premium – це мати студентський план Spotify Premium. Ви повинні навчатися в акредитованому коледжі з титулом IV або бути студентом університету в Сполучених Штатах Америки. Підписка Hulu недоступна з іншими планами Spotify.

Скільки триває угода Spotify Hulu?

Угода між двома медіа-платформами розрахована на 4 роки. Але користувачі повинні щороку перевіряти свій статус реєстрації в Spotify за допомогою SheerID, оскільки сам Spotify запитує його для своїх учасників. Таким чином, користувачі можуть знати про тривалість свого входу в Hulu Spotify.

Як активувати безкоштовний Hulu за допомогою Spotify?

Якщо у вас є план Spotify Premium Student і ви хочете здійснити вхід у Hulu Spotify, виконайте наведені нижче кроки, щоб дізнатися, як мені ввійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify:

1. Відвідайте сторінку реєстрації Hulu.

Примітка. Натисніть Вимоги відповідності внизу екрана, щоб перевірити, чи відповідаєте ви вимогам.

2А. Якщо у вас уже є обліковий запис Hulu, натисніть Я МАЮ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС HULU.

2B. Якщо у вас немає облікового запису, натисніть Я НОВИЙ В HULU.

3. Потім виберіть потрібний спосіб входу, як показано.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли лише зі своїм планом Student Premium.

Як увійти в Hulu за допомогою свого облікового запису Spotify?

Ви повинні мати план Spotify Premium Student, щоб увійти в Hulu за допомогою Spotify. Ви можете виконати наведені нижче кроки, якщо у вас є такий план і ви хочете ввійти в Hulu Spotify:

  Xbox Series X проти Xbox Series S: що купити?

1. Відвідайте сторінку реєстрації Hulu.

Примітка. Натисніть Вимоги відповідності внизу екрана, щоб перевірити, чи відповідаєте ви вимогам.

2. Якщо у вас уже є обліковий запис Hulu, натисніть Я МАЮ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС HULU. В іншому випадку натисніть Я НОВИЙ В HULU.

3. Потім виберіть бажаний спосіб входу, як показано нижче.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли лише зі своїм планом Student Premium.

Як увійти в Hulu за допомогою Spotify Student?

Якщо у вас є студентський преміальний план, ви можете отримати Hulu, виконавши наведені нижче кроки для входу в Hulu Spotify:

1. Відвідайте сторінку реєстрації Hulu.

2. Натисніть на Я МАЮ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС HULU.

Примітка. Якщо у вас немає облікового запису, натисніть Я НОВИЙ В HULU.

3. Введіть адресу електронної пошти або ім’я користувача та пароль вашого облікового запису в плані Student Premium і натисніть опцію УВІЙТИ.

Чи потрібно платити, щоб скасувати Spotify?

Ні, вам не потрібно нічого платити, щоб скасувати свій обліковий запис Spotify. Якщо ви скасуєте свій преміум-план, преміум-підписка Spotify закінчиться з наступним циклом виставлення рахунків, що також стосується входу в Hulu Spotify. Але якщо сьогодні ваша дата виставлення рахунку, і ви скасуєте його сьогодні, ваш обліковий запис буде перетворено у безкоштовний у той же день.

Що станеться, якщо я достроково скасую свою підписку на Spotify Premium?

Навіть якщо ви скасуєте свою преміальну підписку на Spotify раніше, вона залишиться активною до наступної дати виставлення рахунку. Щойно дата мине, він повернеться до безкоштовного облікового запису. Але не варто хвилюватися. Ваша збережена музика та списки відтворення залишаться такими, як є. Ви можете прочитати більше про політику скасування.

  Як транслювати ігровий процес з PS4

Чи можу я скасувати Spotify через 3 місяці?

Так, ви можете скасувати Spotify, коли захочете. Але ваш преміум-аккаунт буде перетворено на безкоштовний лише після завершення дати виставлення рахунку.

Чи можу я скасувати Spotify Premium після безкоштовної пробної версії?

Так, ви можете скасувати преміум Spotify після безкоштовної пробної версії. Але зверніть увагу, що якщо ви скасуєте підписку в останній день безкоштовної пробної версії, з вас не стягуватиметься плата. Але навіть якщо ви зачекнете ще один день після закінчення безкоштовної пробної версії, з вас автоматично стягуватиметься плата за наступний місяць. І ваш обліковий запис буде скасовано лише під час наступного платіжного циклу.

Чи стягується Spotify наприкінці місяця?

Spotify стягуватиме з вас плату кожні 30 днів з дня підписки. Це може бути початок місяця, середина місяця або навіть кінець місяця.

Як дізнатися, коли закінчиться мій преміум Spotify?

Щоб дізнатися, коли ваша підписка закінчиться, ви повинні виконати вхід у Hulu Spotify та перейти на сторінку огляду облікового запису, як показано нижче:

1. Перейдіть на сторінку входу в Spotify.

2. Введіть свої облікові дані та натисніть кнопку Увійти.

3. Натисніть назву свого профілю > Обліковий запис у верхньому правому куті.

4. У вашому браузері відкриється вкладка Огляд облікового запису. Прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити свій план. Тут ви можете знайти всі деталі вашого поточного плану, включаючи дату закінчення терміну дії.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли кроки для входу в Hulu Spotify і змогли успішно їх виконати. Ви можете залишити свої запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.