Як транслювати ігри з iPhone для Twitch

Twitch має додаток для iOS, а додаток має функцію прямої трансляції. На жаль, він не дозволяє транслювати ігри iPhone на Twitch. Натомість він підключається до камери вашого пристрою та транслює з неї пряму трансляцію. Ігри повністю виключені з цієї функції. Зараз більшість людей скаже, що ігри для iPhone не є справжніми іграми, але це аргумент для іншого дня. Нас цікавить трансляція гри для iPhone на Twitch, чого не дозволяє нам робити офіційний додаток Twitch. Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете транслювати ігри для iPhone на Twitch, якщо не проти використовувати іншу програму.

Вимоги

Для потокової передачі ігор iPhone на Twitch вам потрібно;

Налаштування

Встановіть програму Mobcrush на свій iPhone та увійдіть. Ви можете створити обліковий запис Mobcrush або використовувати свій ідентифікатор Facebook або Google для входу.

Після того, як ви ввійшли в Mobcrush, вам потрібно підключити свій обліковий запис Twitch. Торкніться значка гамбургера вгорі та на панелі навігації виберіть «Трансляція». У розділі «Потокова трансляція з оплатою до» торкніться Twitch і підключіть свій обліковий запис. Mobcrush запитає доступ до вашого ключа потоку, і без нього ви не можете транслювати ігри iPhone на Twitch.

Додайте новий інструмент запису екрана в iOS 11 до Центру керування з програми Налаштування. Перейдіть до Центру керування> Налаштувати та додайте його.

  Як знайти схвалену Twitch музику для потокового передавання

На вашому iPhone потрібна гра, яку ви хочете транслювати. Це працює незалежно від того, повноекранна гра чи ні. Якщо ви транслюєте повноекранну гру, ви не побачите жодних ознак того, що вона транслюється, але будьте впевнені, що вона працює так само.

Транслюйте ігри для iPhone для Twitch

Відкрийте гру, яку хочете транслювати на Twitch. Проведіть пальцем угору на своєму пристрої, щоб відкрити Центр керування. Торкніться рядка стану вгорі праворуч, відкрийте Центр керування на iPhone X. Утримуйте кнопку запису на екрані.

У меню екрана запису змініть параметр «Зберегти в» з «Плівка камери» на «Mobcrush». Торкніться «Почати трансляцію» та закрийте центр керування. Почніть грати у свою гру, і вона буде транслюватися на вашому каналі Twitch.

  Як побачити, хто дивиться в Twitch

Mobcrush автоматично налаштує орієнтацію потоку відповідно до гри. Вам не доведеться турбуватися, що гра, яка грає в альбомному режимі, транслюється в портретному режимі. Вам також не потрібно вимикати блокування орієнтації. Додаток може впоратися з усім.

Якщо ви хочете, щоб аудіо з вашої гри транслювалося разом із потоком, переконайтеся, що ваш мікрофон увімкнено, а iPhone не перебуває в беззвучному режимі. Щоб увімкнути звук, використовуйте перемикач на лівій стороні пристрою. Трансляція гри з вашого iPhone значно споживає акумулятор, тому це не те, що вам слід робити на ходу або якщо заряд акумулятора низький.