Як транслювати робочий стіл на телевізор за допомогою Chromecast


Chromecast – це дивовижний пристрій, і за те, що він коштує, ви точно не помилитеся. Існують безмежні можливості, коли справа доходить до використання пристрою, але є також кілька дуже основних завдань, таких як передача робочого столу на телевізор (або монітор), для яких ви можете використовувати його. Підтримка пристрою зростає, але такі програми, як VLC, все ще не підтримують його, а вбудована підтримка програми Windows 10 дуже схожа на Windows 10; баггі. Може здатися, що транслювати робочий стіл на телевізор – це те, що ви зможете зробити в майбутньому, але насправді Google допоможе вам це зробити, тому ви можете зробити це зараз. Офіційне розширення Chromecast для браузера Chrome має експериментальну функцію для спільного доступу до всього екрана, і ви будете здивовані, наскільки це чудово працює. Ось як використовувати його для трансляції робочого столу на телевізор за допомогою Chromecast.

  Opera GX: що таке «ігровий браузер»?

1. Встановіть розширення Google Cast у Chrome (посилання в кінці). Ми припускаємо, що у вас уже встановлено браузер Chrome у вашій системі, але якщо у вас немає, вам також потрібно буде встановити його.

2. Переконайтеся, що Chromecast підключено до телевізора, а телевізор і пристрій увімкнено

3. Натисніть значок розширення Google Cast і натисніть кнопку спадного меню маленького трикутника. У спадному меню виберіть параметр “Передати екран/вікно (експериментально)”.

4. Google Cast запитає вас, чи хочете ви транслювати весь екран чи конкретне вікно. У полі вибору екрана/вікна виберіть «Увесь екран», а потім натисніть кнопку «Поділитися» внизу.

  Як надсилати секретні повідомлення, що самознищуються у Viber

5. Унизу робочого столу з’явиться невелика смуга, яка вказує на те, що екран надається спільно. Ви можете приховати це, якщо хочете.

Це воно. Ваш екран буде відображено на вашому телевізорі. Здебільшого немає ніяких затримок, а для експериментальної функції вона надзвичайно стабільна.

Установіть Google Cast із Веб-магазину Chrome