Як транслювати на Chromecast з VLC Android

VLC — це найкраща програма для тих, хто шукає потужний, багатофункціональний безкоштовний медіа-плеєр. Він доступний на всіх основних платформах для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв і підтримує майже всі наявні формати медіафайлів. Вам буде важко знайти програму, яка б протистояла йому за функціями, платними чи іншими. Тим не менш, VLC повільно додає підтримку Chromecast. Наразі, якщо ви хочете транслювати медіа з VLC на Chromecast зі свого робочого столу Windows, вам потрібно запустити бета-версію програми. Це не так добре працює. VLC Android працює набагато краще. Тепер ви можете транслювати на Chromecast із VLC Android, якщо ви використовуєте бета-версію програми.

  Керуйте OBD свого автомобіля з Android за допомогою Dash

Додаток VLC Android Beta щойно додав підтримку Chromecast. Якщо у вас телефон Android, який підтримує Chromecast, це не буде великою проблемою. На жаль, оновлення Android повільно розгортаються, і все ще є пристрої, які наразі застрягли з Android 6. Ось чому має значення, коли така програма, як VLC, додає підтримку Chromcast. Звичайно, це бета-версія програми, тому перш ніж ви зможете її завантажити, вам потрібно це зробити стати бета-тестером для VLC. Це так само просто, як приєднатися до групи в Google+. Приєднайтеся до того самого облікового запису Google, який ви використовуватимете для завантаження бета-версії програми.

  Cooliris для Android збирає фотографії з 15 хмарних сервісів в одному місці

Підтримка VLC бета-версії Chromecast

Переконайтеся, що Chromecast налаштовано й увімкнено. Завантажте бета-версію VLC або, якщо вона у вас вже є, переконайтеся, що ви використовуєте версію 2.9.0 або новішу. Кнопка трансляції не відображатиметься, якщо у вас уже не налаштовано Chromecast.

Відкрийте VLC, і ви побачите кнопку трансляції на панелі навігації. Торкніться його, і він автоматично підключиться до вашого Chromecast. Він не вимагає жодних додаткових підтверджень. Якщо у вас є більше двох Chromecast, він запитає, до якого ви хочете підключитися, але якщо у вас лише один пристрій, він під’єднається до нього автоматично.

Щоб від’єднатися, тобто припинити трансляцію на Chromecast, знову торкніться кнопки трансляції. Він підтвердить, чи хочете ви припинити трансляцію на пристрій, перш ніж від’єднатися від нього.

  Як отримати доступ до служб iCloud на Android

У порівнянні зі своїм настільним аналогом, бета-версія VLC для Android працює набагато краще. Підключається надійніше і під час тестів не підводив жодного разу. Він може відтворювати медіа-файли без затримок, а якість відео хороша.