techukraine.net techukraine.net Як торгувати з іншими гравцями в «Animal Crossing: New Horizons»

Як торгувати з іншими гравцями в «Animal Crossing: New Horizons»

| | 0 Comments| 11:24 AM
Categories:

Animal Crossing: New Horizons містить тисячі предметів, які ви можете зібрати. Якщо ви шукаєте щось конкретне, найкращим варіантом буде торгівля з іншим гравцем.

Віртуальна економіка Animal Crossing

Після виходу Animal Crossing: New Horizons у другій половині березня він швидко став глобальним явищем і однією з найбільш продаваних ігор року. Разом із розвитком гри з’явилося багато онлайн-ресурсів, які надають поради та бази даних, які допомагають гравцям будувати свої острови.

Особливо цікавою частиною гри стало зростання торгової спільноти Animal Crossing. Ця мережа гравців New Horizons з усього світу купують, продають та обмінюють предмети та ресурси в грі. У зв’язку з цим сформувалася величезна онлайн-економіка для гри.

Чим можна торгувати

Ви можете обмінювати майже всі предмети в Animal Crossing: New Horizons, за винятком тих, які не можна скинути, наприклад, рибу та жуків. Все, що ви можете підняти, кинути або посадити, можна обміняти з іншими гравцями. Сюди входять меблі, одяг, матеріали, квіти та рецепти DIY. Ви також можете торгувати дзвіночками або використовувати квитки Nook Miles.

Є навіть спосіб торгувати селянами. Для цього ваш сільський житель має бути «в коробках», тобто його будинок заповнений коробками, і він збирається покинути острів. Щоб отримати селянина в коробках, він повинен спочатку висловити бажання переїхати. Наступного дня він збере свої речі.

  Ні, 5G не викликає коронавірус

Поки житель села виїжджає, інший гравець із порожнім ділянкою може зайти і попросити вашого селянина переїхати на її острів. Ви можете отримати сільських жителів таким же чином, якщо у вас є порожня ділянка на вашому острові.

Ще одна річ, яку ви можете торгувати на своєму острові, – це послуги або ресурси. Ви можете платити людям купувати рідкісні предмети у ваших Able Sisters або Saharah, побажати під час метеорного потоку уламків зірок або продавати свою ріпу в Nook’s Cranny. Ви також можете найняти інших, щоб поливати ваші квіти або виривати бур’яни на вашому острові.

Де знайти торгових партнерів

Перш ніж ви зможете торгувати, ви повинні знайти торгового партнера. В Інтернеті є кілька місць, де ви можете знайти предмети, жителів села або ресурси:

Нооказон: Ця онлайн-торгова платформа була створена спеціально для Animal Crossing: New Horizons. У ньому є сторінки для кожного елемента в грі, а продавці та покупці — це всі інші гравці. Оскільки це найбільш широко використовуваний торговий сайт для Animal Crossing, щохвилини з’являються десятки нових списків товарів.
Discord: поряд з офіційним сервером Animal Crossing: New Horizons, партнером Discord, який налічує півмільйона учасників, виникли сотні менших серверів із активними торговими спільнотами.
Соціальні мережі: Пошук у Twitter і Facebook приведе вас до сотень спільнот, орієнтованих на Animal Crossing, де ви зможете знайти потрібні вам речі.
Reddit: кілька субреддітів Animal Crossing обмінюються, наприклад r/ACTrade і r/ACVillagers, призначені для полегшення торгівлі між гравцями.
Друзі: Звичайно, ви також можете торгувати з друзями, членами сім’ї та будь-ким іншим, кого ви знаєте, хто грає в Animal Crossing.

  Що таке безголовий сервер?

Торговий процес

Здійснювати торгівлю в New Horizons трохи нудно, оскільки немає реального способу обміняти предмети з кимось безпосередньо. Щоб здійснити торгівлю один на один, один з вас повинен відкрити ворота свого аеропорту і ввести код Додо. Цей унікальний код дозволяє вам відвідати острів іншого гравця через Інтернет. Потім відвідувач летить на острів господаря з речами в кишенях.

Після того, як ваш відвідувач приземлиться, ви обидва вирушаєте на відкриту ділянку землі. Потім ваш відвідувач кидає предмети, якими вона хоче продати, на землю, а ви забираєте їх. Переконавшись, що предмети правильні, відвідувач повертається на свій острів.

Таким же чином працюють інші види торгівлі. Під час транзакцій, які передбачають стягнення плати за вхід на острівний ресурс, гравці зазвичай блокують вхід до магазинів на своєму острові. Вони також зазвичай рухаються лише після того, як платіж падає на землю.

  Як зробити рядок заголовка в електронній таблиці Excel

Поради з безпеки торгівлі

Оскільки Animal Crossing не має прямого способу полегшити обмін предметами, більшість обмінів у грі залежить від системи честі.

Тим не менш, є кілька порад, які допоможуть запобігти шахрайству з вашими важко заробленими речами:

Перевірте репутацію іншої людини: якщо ви торгуєте з незнайомими людьми, ви завжди повинні бути пильними. На Nookazon трейдери можуть оцінювати один одного. Перевірте їх, перш ніж завершити транзакцію.
Перевірити: для предметів мистецтва ви можете перевірити, чи є вони законними, у Blathers в музеї.
Ще раз перевірте все: перш ніж хтось (включаючи вас) залишить чужий острів, перевірте ще раз і переконайтеся, що все там.
Спілкуйтеся: переконайтеся, що ви надсилаєте повідомлення будь-яким торговим партнерам, які у вас є, будь то через Discord, Nookazon чи програму для обміну повідомленнями. Це допоможе вам правильно узгодити умови торгівлі.