Як тимчасово призупинити електронні листи в Gmail

Categories:

Boomerang – дуже популярне розширення для браузера. Коли він вперше з’явився у веб-магазині Chrome, це був інструмент, який дозволяв планувати електронні листи в Gmail. З тих пір він додав цілу низку нових функцій і продовжує вдосконалюватися щодня. Останньою функцією, яку додав Boomerang, є функція паузи. Це дозволяє тимчасово призупиняти електронні листи в Gmail і Inbox by Gmail. Ви можете налаштувати вихідне повідомлення, яке повідомлятиме людям, що ваша папка “Вхідні” призупинена, і ви можете внести в білий список відправників, які можуть подолати паузу.

Тимчасово призупинити електронні листи

Встановіть Boomerang в Chrome і дозвольте йому підключитися до вашого облікового запису Gmail. Після встановлення Boomerang додасть кнопку «Пауза» у верхньому лівому куті Gmail. Він розташований поруч зі спадним меню «Пошта», над кнопкою «Написати» в Gmail. За замовчуванням пошта призупиняється на невизначений термін, однак ви можете відновити її через певний період часу.

  Як увімкнути та вимкнути повноекранний режим у Microsoft Edge

Boomerang також доступний для Firefox, Safari та Opera.

Спеціальний період паузи

Коли ви призупиняєте електронні листи в Gmail за допомогою Boomerang, у Gmail відкривається спливаюче вікно. Унизу ввімкніть параметр “Автоматично відновлювати паузу”. Натисніть спадне меню поруч із ним і виберіть, коли ви хочете, щоб папка “Вхідні” була відновлена.

Автоматична відповідь для призупинених папок “Вхідні”.

Коли ваша папка “Вхідні” призупинена, ви не отримуєте нових листів. Люди, які надсилають вам електронні листи протягом цього періоду, очікують, що лист надійде та буде прочитаний. Щоб впоратися з цим, у Boomerang є автоматична відповідь, яка надсилається кожному, хто надсилає вам електронний лист. Ви можете створити власне повідомлення автоматичної відповіді. Просто клацніть у текстовому полі Автовідповідач і напишіть своє власне повідомлення. Крім того, ви можете вимкнути автоматичну відповідь, якщо хочете.

  Як перевірити, яка відеокарта (GPU) у вашому ПК

Відправники з білого списку

Не всі електронні листи можна ігнорувати, навіть якщо папка “Вхідні” призупинена. Boomerang дозволяє занести важливі листи до білого списку, щоб вони все одно надходили до вашої папки “Вхідні”. Щоб додати відправника до білого списку, увімкніть «Винятки доставки» та введіть адресу електронної пошти, домен або ключове слово. Можна використовувати опцію білого списку домену, щоб усі внутрішні електронні листи з вашої компанії все ще доставлялися.

Можна з упевненістю сказати, що Boomerang подумав про всі функції, які можуть знадобитися користувачам з функцією паузи. Ви можете відновити роботу папки “Вхідні” за розкладом і переконатися, що важливі електронні листи надходять до вас, а менш важливі закриті. Призупинення електронних листів дає змогу зосередитися на завданні, замість того, щоб хвилюватися чи не відповідати на них. У Boomerang також є опція всередині функції паузи, яка дозволяє контролювати приплив електронних листів. Це називається «Додавати повідомлення до вхідних за розкладом». Він дозволяє визначити, коли електронна пошта може надходити до вашої папки “Вхідні”. Ви можете встановити кілька разів, щоб листи приходили протягом дня.

  Як використовувати ярлики Siri на iPhone 6/6 Plus [No Jailbreak]