Як тимчасово вимкнути сповіщення в Firefox

| | 0 Comments| 2:21 AM
Categories:

Веб-сайти можуть надсилати користувачам сповіщення на робочому столі через браузер. Ці сповіщення відображаються на вашому робочому столі, тому якщо ви використовуєте іншу програму або переглядаєте інше вікно/вкладку, ви все одно бачитимете їх. Ви можете вибрати для кожного сайту, які веб-сайти можуть надсилати вам сповіщення на робочому столі, а які ні. Більшість сучасних веб-браузерів можуть показувати сповіщення на робочому столі. Chrome і Firefox підтримують їх, але Firefox має один із Chrome із функцією «Не турбувати». Ця функція дозволяє тимчасово вимкнути сповіщення у Firefox.

Ця функція деякий час була частиною Firefox, тому навіть якщо ви намагаєтеся уникнути оновлення до Firefox 57, ви все одно можете використовувати її, якщо ваша версія Firefox є дещо свіжішою.

  KeyCut Стирайте слова, літери, додавайте крапки та багато іншого за допомогою жестів пальцем

Тимчасово вимкнути сповіщення

Відкрийте Firefox і натисніть значок гамбургера у верхньому правому куті. У меню, що відкриється, виберіть «Параметри» та перейдіть на вкладку «Конфіденційність та безпека». Або введіть “about:preferences#privacy” в адресному рядку.

Прокрутіть униз до розділу «Дозволи», і ви побачите опцію «Не турбувати». Увімкніть його, і ви більше не бачитимете сповіщень із веб-сайтів. Це тимчасово і працюватиме для вашого поточного сеансу Firefox. Щойно ви вийдете з Firefox і знову відкриєте його, ви знову почнете отримувати сповіщення від веб-сайтів.

Не турбувати у Firefox

Режим «Не турбувати» у Firefox є досить простим; ви можете ввімкнути або вимкнути його з параметрів браузера, але це майже все. Ця функція стосується сповіщень, і подібну функцію можна знайти в популярних настільних і мобільних операційних системах. Порівняно з тим, як ця функція реалізована в ОС, функція «Не турбувати» у Firefox є невтішною. Це може бути кілочок вище Chrome, але це лише крихітний кілок.

  Переглядайте, завантажуйте та завантажуйте відео Vine із Chrome за допомогою VineClient

За допомогою режиму «Не турбувати» у Firefox ви не можете додавати веб-сайти до білого списку та не можете запланувати його автоматичне вмикання або вимкнення. Також трохи прикро, що ця функція скидається після кожного запуску. Здається, немає жодних параметрів about:config, які дозволяють користувачам налаштовувати режим «Не турбувати». Якщо ви шукаєте більше контролю над сповіщеннями, подумайте про пошук надбудови, яка може надавати функції, відсутні у функції за замовчуванням. Або спробуйте скористатися функцією «Не турбувати» у своїй операційній системі. Це стосується всіх додатків, і Firefox є таким же додатком, як і всі інші. Обидві альтернативи все одно матимуть свої обмеження, але якщо простий перемикач увімкнення/вимкнення не відповідає вашим потребам, альтернативні варіанти варто спробувати.

  Як працюють нові сповіщення про ризик зараження COVID-19 на вашому iPhone