techukraine.net techukraine.net Як технології можуть допомогти вам реалізувати ваші особисті цілі?

Як технології можуть допомогти вам реалізувати ваші особисті цілі?

Categories:

Чи вірите ви, що можете зробити щось позитивне, якщо по-справжньому подумати, що це можливо, а потім працювати над втіленням своєї мрії в реальність? Це прояв. Для багатьох людей прояв є ключем до позитивних змін у житті.

Маніфестація – це потужна практика психічного здоров’я, яка передбачає візуалізацію та уважність. Ось як ви можете використовувати цей метод позитивного мислення для досягнення ваших особистих цілей і як технології можуть допомогти в цьому процесі.

Як маніфестація працює як практика усвідомленості

Виявити щось означає більше, ніж просто пусті мрії. Ви повинні використовувати свої бачення та мрії для успіху в будь-якій сфері свого життя лише як відправну точку. Головне — вірити, що ці мрії здійсненні, а потім зосередити свої думки й енергію на їх досягненні. Таким чином, ви з більшою ймовірністю перетворите їх на свою реальність. Це працює для будь-якої великої мрії: кар’єри, сім’ї, стосунків, дому, фінансів чи дружби.

Ви повинні викладати свою мову позитивно. Негативні мрії про ваші цілі зроблять їх абсолютно недосяжними. Наприклад, якщо ви думаєте: «Я ніколи не зможу вести власний бізнес», ви цього не зробите.

Маніфестація вимагає від вас більш позитивного формулювання думки, щоб ви могли зробити конкретні кроки, щоб втілити її в реальність. Отже, ви б сказали: «Я мрію керувати власним бізнесом, і, крок за кроком працюючи над своїми цілями, одного разу я стану сам собі начальником».

Тім Моссхолдер/Unsplash

Маніфестація спирається на два потужні закони людської поведінки. Перший — закон тяжіння: ви зосереджуєтеся на тому, що хочете залучити у своє життя. Якщо ви щиро зацікавлені в чомусь, ви потрапите в простір, де ви будете більш обізнані та готові скористатися будь-якими доступними можливостями.

  Що таке Fortify SCA і як його встановити?

По-друге, це сила позитивного мислення. Важливо підтримувати позитивне ставлення, щоб мати найкращі шанси подолати свої страхи та невпевненість у собі, щоб ви могли протистояти майбутнім викликам.

Тепер, коли ви краще розумієте, як практикувати прояв, відкрийте для себе технологію, яка може допомогти вам налаштувати свій розум на правильний шлях.

Візуалізуйте свої цілі за допомогою Digital Vision Board

Перший крок у прояві ваших цілей – це сформулювати їх. У якій би сфері свого життя ви не прагнули внести позитивні зміни, вам потрібно створити бачення, якого ви хочете досягти.

Ви можете легко створити дошку настрою, яка допоможе вам сформулювати свої цілі за допомогою таких інструментів, як Vision Board Perfectly Happy. Цей безкоштовний мобільний додаток надає все, що вам потрібно, щоб візуалізувати свої мрії, дозволяючи комбінувати фотографії, зображення, позитивні твердження та музику.

Потрібно лише кілька хвилин, щоб створити персоналізовану дошку бачення, до якої можна повертатися знову і знову, щоб зосередитися на своїх цілях. Незважаючи на те, що ви можете заплатити за оновлення, у безкоштовній пробній версії є все, що вам потрібно, щоб розпочати роботу, включаючи навчальні посібники, якщо процес новий.

Якщо ви віддаєте перевагу починати з нуля, наш посібник із того, як створити дошку вбивчого настрою, надасть вам усю необхідну допомогу.

Завантажити: Vision Board Perfectly Happy для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Використовуйте додатки для підтвердження, щоб підвищити свою впевненість

Щоб досягти своєї мрії, потрібно вийти за межі своєї зони комфорту, але це може бути важко, і ваш шлях може бути прокладений почуттям невпевненості в собі. Тому вам потрібно буде регулярно нагадувати собі про свою самооцінку, щоб допомогти вам подолати свої страхи та досягти своїх цілей.

Є багато потужних засобів для самоствердження, які допоможуть підвищити вашу мотивацію. Програми для підтвердження – це невеликі, але потужні інструменти, які можуть просто дати невеликий поштовх, який вам потрібен у моменти сумнівів.

  Antivirus Plus 2018 зі знижкою 58% (діє 6 грудня)

Мотивація є чудовим прикладом із її нескінченно настроюваними позитивними твердженнями та каталогом зображень. Навіть якщо ви не любитель «живи, смійся, кохай», ти посміхнешся, коли візьмеш телефон і побачиш позитивне повідомлення на віджеті на екрані блокування. Це може бути лише нагадуванням, що вам потрібно перезавантажити свій розум і зосередитися на позитиві.

Завантажити: Мотивація для iOS | Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Практикуйте медитацію, щоб заспокоїти та перефокусувати свій розум

Усвідомлена медитація може бути потужним інструментом, який допоможе вам щодня сприймати позитивне мислення, дозволяючи залишатися позитивним і твердим, коли ви працюєте над досягненням своїх цілей. Починати і закінчувати кожен день кількома моментами спокійних роздумів також допоможе вам зосередитися на позитивних моментах у вашому житті прямо зараз.

На щастя, є багато чудових інструментів і ресурсів, які допоможуть полегшити медитацію, і ви навіть можете використовувати ChatGPT, щоб допомогти вам розвинути звичку регулярно медитувати.

Завантаживши такий додаток, як відомий додаток для медитації Calm або персоналізований підхід до медитації в додатку Balance, ви завжди матимете готовий банк ресурсів для медитації, коли вам знадобиться до них звернутися.

Відстежуйте свої позитивні звички та процедури догляду за собою

Кожну важливу мету, яку ви ставите перед собою, необхідно розбити на безліч маленьких, досяжних кроків. Вони будуть складатися потроху, поки не буде досягнуто кінцевої мети.

Використовуйте засіб відстеження звичок, щоб отримати задоволення від вимірювання вашого прогресу на шляху реалізації ваших мрій. Є багато чудових додатків для відстеження звичок, які допоможуть вам досягати своїх цілей. Одним із найкращих, які ви можете спробувати, є відзначений нагородами додаток Fabulous. Це дозволяє відстежувати ваші звички та виходить за рамки простих контрольних списків, пропонуючи завдання для самовдосконалення, курси та навіть індивідуальні тренінги.

Завантажити: Fabulous: Daily Habit Tracker для iOS | Чудовий планувальник розпорядку дня для Android (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Використовуйте трекер настрою, щоб стежити за своїм психічним самопочуттям

Ви, безсумнівно, зіткнетеся з невдачами та перешкодами, коли будете працювати над своїми очевидними цілями. Використовуйте трекер настрою, щоб записати емоційну подорож, яку ви перебуваєте. Сподіваємося, що з часом ви зможете побачити переваги своїх позитивних дій, афірмацій і догляду за собою.

  Як додати власні субтитри на Netflix

Існує багато програм для відстеження настрою для iOS і Android. Важко перевершити програму Daylio для відстеження настрою та ведення щоденників із смайликами за простотою використання. Ви можете відстежувати будь-які аспекти своїх емоцій або навіть дії лише кількома клацаннями. Це займе всього кілька секунд вашого дня, але може справді покращити ваше психічне благополуччя або дозволить побачити, де вам може знадобитися більше догляду за собою.

Завантажити: Daylio для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

Переформулюйте негативні думки за допомогою психологічного тренування

Останньою стратегією, яку ви можете використати, щоб підтримувати свій мозок у позитиві та переформатувати негативні думки, є ігри для розумових тренувань. Вправи так само корисні для мозку, як і для тіла. Приділивши кілька хвилин відпочинку в одному з багатьох фантастичних мобільних додатків для тренування мозку, ви можете не лише зосередитися, але й зняти стрес. Це також допоможе перемогти ті деструктивні спіралі негативних думок, які лише перешкоджають вашому просуванню до ваших явних цілей.

Чудовим місцем для початку є Lumosity, який пропонує навчальний тест під час першого завантаження програми. Це дає вам змогу побачити сильні сторони вашого мозку порівняно з вашою віковою групою та підкреслює ті сфери, над якими вам потрібно працювати. Безкоштовне видання пропонує вам щоденне тренування мозку, або ви можете перейти на Premium у додатку, щоб отримати необмежений доступ до більш ніж 40 ігор і детальнішої статистики.

Завантажити: Lumosity для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

Використовуйте силу прояву для досягнення особистих цілей

Як відомо будь-якому фанату «Назад у майбутнє», «Якщо ви докладете зусиль, ви можете досягти будь-чого». Ви можете використовувати силу прояву, щоб мріяти про велике, а потім максимально використати інструменти та технології, які допоможуть вам зосередитися та бути мотивованими на кожному кроці вашої подорожі. Ви можете здивувати себе тим, чого вам вдасться досягти. Принаймні, ви зробите позитивні кроки для захисту свого психічного здоров’я.