Як стежити за контактом у Skype

| | 0 Comments| 6:17 PM
Categories:

Цього року багато додатків, соціальних та інших, перейшли до «Історій». Історії стали популярними завдяки Snapchat, і хоча сама програма не приносить прибутку, ця функція дуже цікава. Facebook, Instagram і Whatsapp мають свої власні версії, але також і Skype. У Skype це називається Highlights, але, по суті, це історії з фільтрами для обличчя, наклейками та текстом. Коли ця функція була спочатку запущена, ви отримали сповіщення в програмі про всі основні моменти від контактів, і не багато користувачів це оцінили. З тих пір Skype виправив цю проблему; Ви отримуватимете сповіщення про виділення, лише якщо підпишетеся на контакт Skype.

Ви можете підписатися на контакт Skype або підписатися на когось, хто не є контактом, якщо він схвалить ваш запит на підписку. Це нова функція, додана через оновлення програми, тому переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Skype на iOS та/або Android.

  Як видалити зламані моди з папки Sims 4 Mods

Слідкуйте за контактом Skype

Відкрийте програму Skype і перейдіть на вкладку Основні моменти. Це той із значком діаманта. Ви побачите пропонований контакт, за яким ви можете підписатися, і це найшвидший спосіб стежити за людьми, з якими ви часто спілкуєтеся. Щоб стежити за іншими контактами, торкніться значка у верхньому правому куті, щоб перейти до екрана «Мої основні моменти».

Торкніться «Підписатися на людей» або торкніться значка «Додати людину» у верхньому правому куті. Будь-який з них дозволить вам отримати доступ до ваших контактів. Ви також можете ввести ідентифікатор Skype, якого немає у ваших контактах, і надіслати запит на підписку тому, кому він належить. Ви не зможете підписатися на людей, яких немає у вашому списку контактів, якщо вони не схвалять це.

  Як відновити видалений ескіз зі сторінки нової вкладки Chrome

Skype не повідомляє, чи буде людина поінформована, якщо її запит на підписку було відхилено. Заради безпеки ми сподіваємося, що вони ніколи не дізнаються.

Само собою зрозуміло, що вам насправді не потрібно стежити за людьми в Skype. Це занадто складний спосіб керування сповіщеннями про основні моменти. Ми просто раді, що він є, тому що ніхто не хоче бачити сповіщення про найцікавіші моменти. Skype надав цій функції власну окрему вкладку замість того, щоб усвідомити, що зробив помилку, додавши її та видаливши її взагалі, але принаймні вам не доведеться бачити сповіщення про непрочитаний елемент і замислюватися, у якій ланцюжку розмови є непрочитане повідомлення. Схоже, що Skype наразі дотримується функції «Висвітлення», але оскільки ця функція не була додана до настільного додатка, ми можемо сказати, що врешті-решт її можна буде видалити.

  Адміністрування IP-адреси та паролів маршрутизатора за замовчуванням