Як створювати та редагувати файли TXT на iOS

| | 0 Comments| 4:16 PM
Categories:

Ви можете створювати та редагувати документи, електронні таблиці та презентації на iOS. Це не найпростіший пристрій для цього, але якщо ви в скрутному становищі, ви можете. Є багато програм, доступних саме для цієї мети, включаючи відповідний набір програм для підвищення продуктивності від Apple, Google і Microsoft. Ці програми можуть зберігати файли локально або ви можете завантажити їх на хмарний диск. До iOS 10 ці документи існували ізольовано, однак програма «Файли» в iOS 11 дає вам доступ до них з однієї програми. Це також значно полегшує створення та редагування файлів TXT на iOS.

Звичайно, вам потрібна програма для створення та редагування файлів TXT на iOS. Ви можете використовувати практично будь-який запуск програми млина, але Textor є кращим вибором. Він надзвичайно добре інтегрується з програмою Files, і ви майже обманені, подумавши, що це частина iOS.

  Як шукати зображення Google за допомогою клавіатури [iOS]

TXT файли на iOS

Встановити Textor на вашому iPhone або iPad. Для програми потрібна iOS 11 або новіша версія. Відкрийте програму, і вам буде представлено інтерфейс програми Files. Ви побачите Textor у верхній частині фіолетового кольору. Торкніться кнопки «плюс», щоб створити новий файл TXT. За замовчуванням файл зберігається в iCloud, але ви можете перемістити його на інші хмарні диски. Програма не має власного локального сховища на пристрої. За замовчуванням файли мають назву «Без назви», але ви можете перейменувати їх, якщо знаєте, як користуватися програмою «Файли». Просто торкніться файлу та на плаваючій панелі виберіть Перейменувати.

  Як вимкнути попередній перегляд посилання в iMessages на iOS

Ви можете використовувати Textor для доступу до файлів TXT, збережених у вашому обліковому записі Google Drive, OneDrive, iCloud і Droopbox. Проблема iCloud полягає в тому, що не так багато людей використовують його для збереження файлів. Якщо у вас є файли, збережені в Інтернеті, ви, ймовірно, використовуєте один з інших популярних хмарних дисків і заощадите місце в iCloud для фотографій і резервної копії вашого пристрою iOS.

Textor міг існувати на старих версіях iOS, але його було б закрито. Переміщення файлів між дисками або доступ до них усіх з одного місця було б неможливим, принаймні, без переходу через меню «Поділитися», створення посилань для спільного доступу та завантаження чи створення кількох копій файлу. Для такого простого, як створення та редагування файлу TXT, це дуже багато роботи. Файли TXT – це основний тип файлу, який використовується для багатьох речей, включаючи написання основних сценаріїв. Редагувати ці файли на будь-якій платформі не повинно бути занадто складно.

  Як розібратися в даних, експортованих із програми iOS Health