techukraine.net Facebook,Messenger Як створювати та ділитися мемами з Facebook Messenger

Як створювати та ділитися мемами з Facebook Messenger

| | 0 Comments| 6:02 PM
Categories:

Меми, GIF-файли та смайлики широко використовуються в чатах. Якщо більшість додатків для чату містять смайли та GIF-файли, меми – це інша історія. Facebook Messenger дозволяє шукати GIF-файли та має цілу бібліотеку наклейок для вашої розмови. Якщо ви шукаєте спосіб швидко створити мем у Facebook Messenger, MemeGenerator Bot — це бот Facebook Messenger, який зробить саме це. Бот не тільки знаходить потрібний мем, але й дозволяє додавати до нього власний текст. Ось як це працює.

Відвідайте MemeGenerator і надішліть йому назву мему, який ви хочете створити. Бот може шукати меми за іменами, наприклад, «У мордор просто не заходить», або ви можете шукати мем, ввівши ім’я персонажа, який з’являється в мемі, наприклад, Губка Боб. Ви отримаєте кілька варіантів, які можна прокручувати. Торкніться «Використовувати цей мем», щоб вибрати мем із результатів.

  Як побачити, хто переглядав вашу сторінку у Facebook

Потім бот попросить вас надіслати верхній текст, тобто рядок тексту, який з’являється у верхній частині зображення. Далі він попросить вас надіслати нижній текст. Ви можете пропустити введення будь-якого з них, якщо хочете, натиснувши кнопку «Пропустити».

Мем створюється за лічені секунди і надсилається вам у вигляді зображення. Ви можете переслати його будь-якому контакту Facebook Messenger. Звичайно, бот можна використовувати як із програм Facebook Messenger для iOS та Android, так і з веб-програми Facebook Messenger.

MemeGenerator — це досить чудовий спосіб додати власні меми до розмови, не виходячи з програми. Це також швидко і означає, що вам не доведеться встановлювати програму спеціально для створення мемів або використовувати генератори мемів. Відвідайте MemeGenerator і почніть розмову, ввівши назву мему, який ви хочете створити.

  Приватно обмінюйтеся фотографіями події з друзями у Facebook

Відвідайте MemeGenerator