Як створювати та використовувати стеки в Apple Fitness+

Ключові висновки

 • Стеки в Apple Fitness+ дозволяють поставити в чергу кілька тренувань один за одним для плавного переходу без необхідності переглядати каталог після кожної активності.
 • Стеки схожі на списки відтворення для вашого каталогу Fitness+. Ви можете створити та зберегти стек у своїй бібліотеці.
 • Ви можете додати бажані дії до стеку, змінити їх порядок відповідно до свого розпорядку чи видалити їх за потреби.

Однією з інноваційних функцій, яку Apple представила в Apple Fitness+ разом із iOS 17, є Stacks, яка дозволяє розміщувати ваші тренування в черзі, щоб ви могли плавно переходити до наступної вправи.

Тут ми коротко розглянемо цю функцію Apple Fitness+ і навчимо вас, як створити та використовувати свій перший стек.

Що таке стеки в Apple Fitness+?

Набір складається із серії кількох тренувань, медитацій і уважних відновлень, які ви можете виконувати одна за одною. Перевага використання Stacks полягає в тому, що ви можете плавно переходити від одного тренування до іншого, не зупиняючись і не переглядаючи величезний каталог Apple Fitness+ під час тренування.

Думайте про Stacks як про списки відтворення для вашого каталогу Fitness+. Ви можете створювати та зберігати їх у своїй бібліотеці Apple Fitness+ так само, як ви можете створювати та зберігати списки відтворення в Apple Music.

Як створити стек в Apple Fitness+

Перш ніж створити стек, вам потрібно буде переглянути каталог Apple Fitness+, щоб знайти достатню кількість занять для вашої рутини. Отже, виберіть будь-який із 12 типів тренувань, які відображаються у верхній частині сторінки Fitness+. Потім оберіть низку типів активності, щоб ваш набір вправ був добре збалансованим.

Коли у вас буде достатньо вмісту для вашого стека, виконайте такі дії в додатку Fitness на вашому iPhone:

 • Виберіть вкладку Fitness+ у нижній частині екрана.
 • Виберіть дію, а потім торкніться піктограми з крапкою (…) у верхньому правому куті екрана.
 • У параметрах, що з’являться, торкніться «Додати до стеку».
 • Ви також можете торкнутися й утримувати дію, доки не з’явиться спливаюче меню, а потім торкнути «Додати до стеку». Стек відображається у вигляді кольорового квадрата у верхній частині меню з числом поруч із ним, яке вказує на кількість дій у цьому стосі.

  Що б ви не вибрали в свій набір, завжди пам’ятайте, що наприкінці потрібно включити один із фантастичних Mindful Cooldowns в Apple Fitness+.

  Як упорядковувати та використовувати стеки в Apple Fitness+

  Коли ви закінчите створювати та додавати дії до свого стека, ви можете переглянути його, торкнувшись кольорового квадрата у верхньому правому куті екрана та вибравши з опцій, що з’являться. Ви можете просто натиснути кнопку Let’s Go, щоб розпочати свій стек.

  Якщо ви зараз не готові тренуватися, торкніться кнопки з крапкою (…) у верхньому правому куті, щоб відкрити кнопку «Додати стек до бібліотеки». Це збереже ваші вправи, поки не настане час тренування.

  Також легко редагувати та змінювати свій стек. Якщо ви хочете змінити порядок вправ у вашому стосі, скористайтеся трьома горизонтальними лініями праворуч від кожної вправи, щоб перетягнути її вгору або вниз і розташувати, де завгодно.

  Якщо ви хочете видалити дію зі свого стека, проведіть по ній пальцем ліворуч і торкніться «Видалити». І, нарешті, щоб очистити весь стек і почати знову, просто торкніться піктограми з крапкою (…) у верхньому правому куті та виберіть Очистити стек.

  Персоналізуйте свою програму тренувань за допомогою стеків у Apple Fitness+

  Тепер, коли ви можете впорядкувати свої тренування в стеки в Apple Fitness+, у вас є більше контролю над тим, як ви організовуєте та використовуєте свій дорогоцінний час для вправ, ніж будь-коли раніше.

  Ви можете переглядати каталог Apple Fitness+ на дозвіллі та включати скільки завгодно видів діяльності. Потім, коли прийде час закрити ці кільця активності, ваш додаток Fitness+ може діяти як особистий тренер, який безперешкодно проведе вас через усі вибрані вами дії в тому порядку, який ви вибрали.