Як створювати та використовувати власні наклейки в Snapchat

Snapchat має різноманітні функції та сюжетні ігри для персоналізації ваших історій. Хоча більшість із нас знайомі з фільтрами Snapchat та об’єктивами AR, одна функція, яку часто не помічають, — це наклейки. Фактично, компанія навіть пропонує вам можливість створити власні наклейки. Тому сьогодні ми розглянемо, як ви можете створювати та використовувати власні наклейки на Snapchat.

Створюйте та використовуйте власні наклейки в Snapchat (2022)

Створюйте власні наклейки Snapchat

1. У інтерфейсі створення публікацій Snapchat відкрийте зображення, на яке ви хочете зробити наклейку за допомогою значка галереї. Потім торкніться значка ножиць на правій панелі інструментів. Тепер ви побачите можливість створити нову наклейку. Ви можете вручну намалювати межу для наклейки на зображенні або скористатися інструментом прямокутника чи еліпса, щоб зробити виділення.

  Як змінити смайли серії в Snapchat

2. Після вибору частини зображення, яку ви бажаєте використовувати як наклейку, натисніть жовтий «Готово», щоб зберегти наклейку. Тепер ви можете розмістити свою наклейку в будь-якому місці своєї історії Snapchat.

Використовуйте спеціальні наклейки Snapchat

1. Щоб отримати доступ до створеної наклейки, торкніться значка наклейки в інтерфейсі створення історії Snapchat і перейдіть на вкладку ножиць. Тут ви побачите всі наклейки, які ви створили.

2. Виберіть наклейку, яку хочете використовувати в публікації, і перетягніть її, щоб змінити її розташування. Щоб видалити наклейку з історії, натисніть і утримуйте наклейку та перетягніть її до значка кошика, що з’явиться внизу.

  8 способів виправити, що Snapchat не надсилає знімки

3. У вас також є можливість надсилати стікери в прямих повідомленнях. Однак стікери надсилаються як зображення в чатах. Ваша наклейка, ймовірно, буде розбита на пікселі, якщо ви надсилаєте її в чатах.

Видаліть наклейку Snapchat

Щоб остаточно видалити створену вами наклейку Snapchat, торкніться значка наклейки та утримуйте створену наклейку. У підказці, що з’явиться зараз, виберіть «Видалити», і все. Snapchat тепер видалить наклейку з вашої колекції. Ви можете повторити ці кроки, щоб видалити кілька наклейок у програмі.

Створіть власні персоналізовані наклейки на Snapchat

Отже, ось як ви можете створити власні наклейки на Snapchat. Використовуючи наклейки, ви можете налаштувати та персоналізувати свої історії. Окрім безлічі персоналізованих наклейок, ви також можете створювати опитування в Snapchat, щоб зацікавити своїх підписників. Щоб отримати більше таких порад, перегляньте нашу статтю про найкращі поради та рекомендації Snapchat.

  Як використовувати лінзи в Snapchat