Як створювати миттєві діаграми за допомогою функції дослідження Google Таблиць

| | 0 Comments| 10:07 AM
Categories:

Функція огляду в Google Таблицях допомагає отримати уявлення про дані в електронних таблицях за допомогою можливостей машинного навчання. Дослідження автоматично аналізує все в Таблицях, щоб полегшити візуалізацію даних.

Дослідження для таблиць знімає багато стресу та здогадок, коли ви маєте справу з великими наборами даних у вашій електронній таблиці. Просто відкрийте його та виберіть запропоновану діаграму, графік чи зведену таблицю для вставки в електронну таблицю. Ви також можете «попросити» створити діаграми, які не пропонуються автоматично.

Щоб розпочати, запустіть свій браузер, перейдіть до свого Домашня сторінка Google Таблиць, і відкрийте файл із кількома наборами даних.

У нижньому правому куті натисніть «Огляд» або скористайтеся комбінацією клавіш Alt+Shift+X (Windows/ChromeOS) або Option+Shift+X (macOS), щоб відкрити панель дослідження.

Натисніть

За замовчуванням Explore аналізує всі набори даних аркуша, але ви можете виділити окремі стовпці або рядки, якщо виділити їх, перш ніж натиснути «Дослідити».

  Що таке згладжування руху на телевізорі і чому люди його ненавидять?

Коли ви відкриєте «Огляд», ви побачите чотири розділи: «Відповіді», «Форматування», «Зведена таблиця» та «Аналіз». У розділі «Форматування» ви можете змінити колірну схему аркуша одним натисканням кнопки, а в «Зведена таблиця» ви можете вставити зведену таблицю в електронну таблицю. Ми зосередимося на «Відповідях» і «Аналізі».

Угорі, у розділі «Відповіді», ви побачите кілька пропозицій під текстовим полем, які ми розглянемо пізніше. Ці запитання створює ШІ як додаткові ідеї для початку роботи; клацніть посилання, щоб попередньо переглянути одне із запитань, які придумав ШІ.

Пропоновані запитання в

Після того, як ви клацнете запропоноване запитання, Дослідження автоматично створює діаграму на основі перелічених критеріїв. У цьому прикладі він створив стовпчасту діаграму, щоб показати продажі за підрозділами.

Стовпчаста діаграма, що показує продажі за підрозділами в

Щоб вставити діаграму в електронну таблицю, натисніть «Вставити діаграму» внизу панелі.

  Як продезінфікувати мишу та клавіатуру

Натисніть

Якщо це не та діаграма, яка вам потрібна, натисніть стрілку «Назад», щоб переглянути інші доступні пропозиції.

Прокрутіть униз, доки не побачите розділ Аналіз. Тут ви знайдете готові діаграми та статистичні дані з наборів даних, які ви вибрали раніше. Дослідження аналізує ці дані, а потім вибирає найкращий спосіб перегляду їх у вигляді діаграми.

Готові діаграми в

Щоб попередньо переглянути діаграму та вставити її в електронну таблицю, клацніть лупу або знак плюса (+) відповідно.

Якщо натиснути «Більше», ви побачите кілька інших діаграм і графіків, які не вписуються в панель функцій «Огляд».

Натисніть

Якщо жоден із запитань або готових діаграм не спрацює, ви можете ввести спеціальний запит у текстове поле вгорі, щоб отримати конкретну відповідь. Наприклад, якщо ми хочемо побачити середні продажі кожного підрозділу за 2 квартал на круговій діаграмі, ми можемо ввести в текстове поле «Середнє значення кругової діаграми за 2 квартал для кожного підрозділу» та натиснути Enter.

  Крихітний дедуплікатор шукає повторювані файли на основі хеш-значення

Так само створюється кругова діаграма, що показує середні продажі за 2 квартал за підрозділами.

Залежно від вибраних даних і способу їх відображення, Explore може мати кілька інших діаграм для перегляду ваших наборів даних. Ви можете натиснути «Зведена таблиця» або «Діаграма» та вибрати потрібний тип діаграми зі спадного меню.

Натисніть

Щоб вставити діаграму в електронну таблицю, просто натисніть «Вставити діаграму» під поточним виділенням.

Натисніть

Потім ваша діаграма з’явиться на поточному аркуші. Ви можете переміщати та змінювати його розмір за бажанням.