Як створювати емодзі Mash-Ups за допомогою Gboard

Categories:

Смайли передають емоції та реакції, коли слова просто не можуть передати. Існують сотні смайлів на вибір, але що, якби ви могли змішати їх разом і створити нові? Це саме те, що може зробити Gboard.

Функція Gboard називається «Emoji Kitchen», і на момент написання цього матеріалу вона доступна лише на Android. Є ймовірність, що він з’явиться на iPhone та iPad пізніше, але Google ще не підтвердив наявність.

Ця функція дозволяє вибирати пари емодзі та з’єднувати їх разом. Він також пропонує випадкові пари з деякими веселими та дивними результатами.

  Кожне сполучення клавіш Microsoft Teams і як їх використовувати

По-перше, вам знадобиться телефон або планшет Android і Додаток для клавіатури Gboard. Вам також потрібно буде встановити Gboard як клавіатуру за замовчуванням.

Далі перейдіть до програми, яка дозволяє ділитися зображеннями. Функція Emoji Kitchen підтримує не всі програми (наприклад, Slack), але зазвичай вона працює з месенджерами та додатками соціальних мереж, такими як Twitter і Facebook.

Відкривши клавіатуру, торкніться значка Emoji ліворуч від пробілу.

Якщо програма підтримує Emoji Kitchen, у верхній частині клавіатури ви побачите порожнє полотно.

Виберіть перший смайлик, який ви хочете створити для свого мешапу. Деякі з них згенеруються автоматично та з’являться в розділі Emoji Kitchen.

  Як продезінфікувати смартфон

Виберіть другий смайлик, і ваша спеціальна композиція з’явиться ліворуч у верхній частині, а праворуч — інші пропозиції. Якщо ви двічі виберете один і той самий смайлик, ви отримаєте «посилену» версію.

Виберіть суміш, яку хочете використати, і вона з’явиться в текстовому полі, щоб ви могли поділитися ним.

Творіння Emoji Kitchen насправді не є емодзі; це «наклейки», створені Gboard. Отже, ділитися сумішшю — це те саме, що ділитися зображенням.

Як ми згадували раніше, поведінка Emoji Kitchen залежить від програми, яку ви використовуєте. Те, що ви бачите, може відрізнятися від зображень вище, якщо програма не підтримує ці функції.

  Як перенести знімки екрана Nintendo Switch на смартфон бездротовим способом

За допомогою Gboard можна зробити безліч божевільних сумішей. Насолоджуйтесь цим і подивіться, що ви можете придумати!