Як створити VLC Loop Video на Windows 10

Медіаплеєр VLC — це безкоштовна програма для потокового передавання мультимедійних файлів для настільних комп’ютерів і мобільних користувачів, таких як Android та iOS. Такі файли, як DVD, CD та VCD, можна без зусиль транслювати на медіаплеєр VLC, який також відомий багатьма іншими функціями. Серед них VLC, який можна використовувати як завантажувач відео з YouTube, як графічний еквалайзер, для відтворення інтернет-подкастів і не кажучи вже про корисне програмне забезпечення для циклічного відтворення відео. VLC loop video є дивовижною функцією, включеною її розробником VideoLAN, у цьому медіаплеєрі користувачі відтворюють своє улюблене відео без жодної паузи. Якщо вам потрібна підказка про те, як зациклювати кілька відео в Windows 10 за допомогою медіаплеєра VLC, тоді ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який допоможе вам у цьому. Отже, перейдемо безпосередньо до зациклення відео за допомогою VLC.

Як створити VLC Loop Video на Windows 10

Перш ніж перейти безпосередньо до того, як відтворювати відео в циклі VLC без паузи, важливо спочатку ознайомитися з функціями медіаплеєра VLC. Нижче наведено деякі способи використання VLC, які корисні для користувачів Windows:

  • Завантажувач відео для YouTube
  • Перетворення файлів у будь-який формат
  • Функція нормалізації звуку
  • Опція інтернет-радіо
  • Графічний еквалайзер для музики

Без сумніву, медіаплеєр VLC є чудовою платформою для відтворення ваших улюблених відео без будь-яких перешкод, але деяким користувачам важко знайти спосіб зробити те саме. Наступні методи допоможуть вам із функцією циклу на VLC, тому почнемо з першого методу:

  Як змінити налаштування DNS в Windows 11

Спосіб 1: Через VLC повторювати відео назавжди

VLC має вбудовану функцію, як і будь-який інший медіаплеєр, яка дозволяє користувачам постійно повторювати відео VLC. З його допомогою можна створити просте циклічне відео, якщо ви не знаєте як, дотримуйтеся докладних інструкцій, наведених нижче:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть медіаплеєр VLC і натисніть Відкрити.

2. Натисніть «Медіа» у верхньому лівому куті програми VLC.

3. У спадному меню натисніть «Відкрити файл».

4. Виберіть потрібний файл і натисніть Відкрити.

5. Далі натисніть на значок петлі.

6. Тепер відтворіть відео ще раз і насолоджуйтесь його повторним відтворенням на VLC.

Спосіб 2: Створення циклу окремої частини

Якщо ви хочете відтворити лише певну частину відео на медіаплеєрі VLC, цей метод може допомогти вам це зробити. Цикл VLC без паузи від точки A до B дозволяє відтворювати певну частину відео, що є дуже ефективним для користувачів, які шукають саме цю функцію в медіаплеєрі. Давайте розглянемо кроки, які можна виконати для доступу до цієї функції VLC:

1. Відкрийте медіаплеєр VLC.

2. Далі клацніть вкладку «Медіа» у верхньому лівому куті екрана VLC.

3. Виберіть «Відкрити файл» у меню та додайте файл до медіаплеєра VLC.

4. Тепер натисніть на вкладку «Перегляд».

5. Виберіть Розширені елементи керування.

6. Далі призупиніть відео, виберіть початкову точку свого відео та клацніть піктограму від A до B.

7. Тепер клацніть кінцеву точку відео та знову клацніть піктограму від A до B.

  Посібник для початківців до AwesomeWM Windows Manager

Тепер ви зможете вічно переглядати певний розділ повторюваного відео VLC.

Спосіб 3: Створення циклу для кількох відео

Не лише окреме відео чи частина відео, але VLC також дозволяє своїм користувачам редагувати кілька відео в циклі. Якщо ви шукаєте, як зациклити кілька відео в Windows 10, тоді давайте зануримося безпосередньо в кроки для того ж:

1. Запустіть медіаплеєр VLC.

2. Запустіть медіаплеєр VLC і виберіть вкладку «Медіа».

3. Натисніть Відкрити кілька файлів.

4. На вкладці «Файл» натисніть «Додати».

5. Виберіть кілька файлів і натисніть «Відкрити».

6. Виберіть Відтворити.

7. Коли список відтворення буде на VLC, клацніть піктограму «Випадкове», щоб відтворити відео в невпорядкованому порядку.

8. Тепер натисніть піктограму циклу, щоб відтворити всі відео в режимі повторення.

9. Знову клацніть вкладку «Медіа» та виберіть «Зберегти список відтворення у файл».

10. Введіть назву файлу та натисніть «Зберегти».

Тепер ви можете знову переглядати свій улюблений список відтворення відео за допомогою опції збереження файлу, коли захочете.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що означає зациклювати відео?

Відповідь Цикл відео просто пропонує вам без зусиль повторювати потокове відтворення відео або кількох відео, доки користувач не вирішить його зупинити.

Q2. Як я можу покращити зациклене відео VLC?

Відповідь VLC — це просунутий медіапрогравач із багатьма функціями, однією з яких є цикл відео. Якщо ви хочете покращити своє відео, ви можете отримати доступ до додаткових елементів керування у VLC. Крім того, ви можете використовувати функцію розширених налаштувань у VLC, щоб покращити зміни у своєму відео.

  Як оновити драйвери в windows 11

Q3. Чи можу я додати ефекти у відео на VLC?

Відповідь Так, VLC — це багатофункціональний медіаплеєр, який також пропонує відеоефекти. У розширених налаштуваннях ви можете налаштувати такі параметри, як Колір, Накладання, Геометрія, Основні та Розширені відеоефекти.

Q4. Чи є у VLC звукові ефекти, які можна застосувати до відео?

Відповідь Так, звичайно, крім візуальних ефектів, VLC також надає налаштування аудіо. Від еквалайзера, компресора, об’ємника та стереорозширювача до розширених аудіоефектів – все в одному кліку.

Q5. Чи можу я зберегти циклічне відео на своєму ПК?

Відповідь Так, ви точно можете зберегти циклічне відео за допомогою VLC на своєму ПК. Створивши файл циклу, натисніть «Медіа» на головному екрані VLC і виберіть «Зберегти список відтворення у файл». Щоб отримати докладні інструкції, дотримуйтеся згаданого вище способу 3.

***

VLC, безсумнівно, є вибором кожного користувача, коли справа доходить до потокової передачі музики чи відео на ПК. Зі очевидних причин, як-от розширені ефекти та функції, включаючи цикл відео, медіаплеєр VLC є одним із найкращих програм у всьому світі. Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам розповісти про одну з цих функцій цього портативного мультимедійного програмного забезпечення, а саме про створення циклічного відео VLC. Якщо вищезазначені методи були для вас корисними та допомогли вам створити власне циклічне відео, тоді не забудьте залишити коментар у розділі коментарів.